0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Bu koca okadar zorki! Annesi vefat etti nerdeyse 2hafta olucak ama oglum dogdu dogali hicbirkere oglum diyipte kokunu icine cekmedi! Annesi vefat etti herzaman babasinda ben sezeryan oldum 2hafta sonrasi appendiximden ameliyat oldum ogluma bakamadim annem geldi bakti 1hafta ona bile razi degildi ben bakarim zormu dedi annem gidince hicbirkere ogluma bakmadi cocugum agladig zaman bebege bagriordu normalmi bu! Simdide ailesini eve yemeg davet etti ayakta yeni duruyorum yemek yapiorum oglana bak dedim beyfendi 1aylik bebegime 230ml sut vermis uyusun uyanmasin bidaha diye! Yahu bu nasil bisey istemiorum artik benim piskolojim bozuldu yeminle napim yahu napim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annesi yeni ölmüş adamın psikoloji iyi değildir şuan 
(57 puan) tarafından
Oylede yinede kendi ogluna bunu yapmasi normalmi cocuk uyudug yerden aglior
tarafından
Normal değil de işte adamın da psikoloji normal değildir az bı acısı geçsin bakalım erkekler biz gibi ağlayıp sizlayip atamıyor acıyı o yüzden ne yaptığını bilmiyor olabilir
-Reklam-
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Canim suan lohusasin ve boyle alinman normal ama esin annenisini kaybetmis travma niteliginde bu ona da hak vermelisin bence
(57 puan) tarafından
Bosanicaz bu gidisle
(3,139 puan) tarafından
Yok canim o kadar abartılacak birsey yok ki adamjn annesi ölmüş
0 oy
(13,887 puan) tarafından
annesi vefat etmiş zor durum tabi ama neden bebegine bagiriyor ki cok sacma
(57 puan) tarafından
Iste bende onu anlamiorum bagirma diorum kac defa anlamior bukadari olmaz
0 oy
tarafından

Annesini kaybetmiş, sonuçta annesi kolay birşey değil , ne kadar anlamaya calissan da onun ne dusundugunu içinde ki aciyi sen anlayamazsin , ona destek olman gerekirken yanında durmak gerekirken onun şimdilik halinden şikayetçi olman yanlış ,...

Kendini eşinin yerine koy ve öyle düşün.   
Biz sevdiklerimize ufak bir zarar gelince günlerce kendimize gelmezken senin eşin annesini kaybetmiş kolay değil 
(57 puan) tarafından
Oyle tabi anliorum onuda madem oyle ben 2defa agir ameliyat gecirdim ust uste benimde piskolojim yerinde degil annem geldi ona bile istemedi karima bakarim dedi adam 3haftalik bebegime bagirior sus diye normalmi
tarafından
Bak seninde haklı tarafın var sonuçta hepimiz insanız , sende haklısın ,
Hani kendi annesini nasıl görüyorsa senin annenide öyle görmeli ,
Eşinin yaptığı ayıp , o aybi ona kalsın ...

Ama sen yinede büyüklüğünü göster büyüklük sende kalsın...
0 oy
(119,456 puan) tarafından
Sen lohusasin onun annesi ölmüş kafa milyon ikinizde birbirinize anlayisli olsaniz cabuk atlatirsiniz
(57 puan) tarafından
Olmuyo iste elimde degil ameliyat izim iglesmeden hergun ayaktayim adam bebegime birde bana cok bagrior bunaldim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kendini onun yerine koy sadece anca öyle bulursun cevabı. 
0 oy
tarafından
kayinbabam vefat ettti daha zamanim olmasina ragmen 10 gun sonra kizim dunyaya geldi esim kizini kucagina aldikca ona baktikca gozleri dolar sevemezdi babam goremedi diye dertlenirdi kendi babam hep kiz torun istemesinenragmen oda sevemedi bi sure kayinbabam icin onunda gormewi lazimdi der huzunlenir cikardi evden , onlar icin kolay bi durum degil bu suan ikinci kizima hamileyim esim  babam cocuklarimi goremedi der hala aradan 4 yil gecmesine ragmen o psikolojiyi anlayamayiz senin icinde zor donemler anloyorum seni yaoacaginiz sey oturup konusup birnirinize destek olmaniz her sey ust uste gelmis bu donemlerden kolaylikla.cikmayi nasip etsin Rabbim 
(57 puan) tarafından
Amin insAllah
0 oy
(592 puan) tarafından
Annesini kaybetmis bu aci cok buyuk bir aci. bence bir sure esinden hicbir sey beklemeden sadece onun yaninda ol ona destek ol teselli et. Evlilik boyle bir sey simdi senin ona destek olma zamanin, fedakarlik yapma zamanin.
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm annesi ölmüş onada hak vermelisin yaptığı yanlış ama büyük bi acı sonuçta benim eşimin babaannesi veft ettignde 3 gün yemek yediremedim doğru dürüst, ağlayamadı iyice psikolojisi bozuldu senin içinde zor yeni doğum yapmssn 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 219 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,732 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 292 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysenur5561 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 459 göst.