0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlk alanlar ikinciye aldımı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aldık diyenler oldu burda 
tarafından
Evet ama msj gelmedi bize
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 de aldım 2 cide yattı diye bildirim geldi 
tarafından
İyi Allah bereket versin :)
(264 puan) tarafından
Nereden basvuru yapiliyor. Herkes alabiliyormu
tarafından
Sosyal yardımlaşmayla görüşün yardımcı olurlar ama yeşil kartlı iseniz sgorta varsa yardımcı olamıyorlar durumunuzu bilmiyorum ne desem yalan şuan
(264 puan) tarafından
Tesekkurler bilgi icin sanirin biz alamayacagiz. Esim calisiyor sigortali ve yesil kartimiz yok ssk. Ayrica hic aosyal yardmlasmadan bir yardm almadk basvurmadk. Rabbim rizkimizi bollastirsin insallah cumlemizin..
tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
İlkini alamdaki ikinciyi alsak 
tarafından
İnşallah alırsınız
0 oy
(10,046 puan) tarafından
İlk alanlar sanırım 2.ye alamıyor ama doymayan insanlar var halâ alacağını düşünen:) biz 3.yü bekliyoruz başvuru ile olanı bakalım, ihtiyacımız var ama hiç umudum yok..
(10,046 puan) tarafından
Ihtiyacı olanlara değil lafım, burda tanıdığım çalışan sigortası olan insanlar bile aldı ee bu da haliyle insanın zoruna gidiyor.
tarafından
Sosyal yardımlaşma kayıt yaptır canım durumu anlat yardımcınolacaklardır hatta yarın git layıt yaptır her salı toplantı yapılıyor yeni kayıtlara
tarafından
Evet inşallah hakedenler alsın misal benim gerçekten ihtiyacım var evim kira 950 TL fatura yeni doğmuş bebeğim var bez ıslak mendil şu bu hep masraf bide oğlum var onunda masrafı ayrı  hiç gelirim birikimim yok eşim evde hep gider var gelen yok devletin bu yardımı verirse ben kiramı veririm çünkü ev sahibimiz hiç anlayışı değil rabbim yardımcımız olsun
tarafından
eşim tek çalışan garson asgari ücretle calisuyordu 1.5 aydır işten çıkarıldı virusten dolayı  ssk isgoremezlik odenegine basvurdu para yatirilmadi kac aydır çocuk bezi mamasi  elektirik su dogalgaz  zor bacım sigorta karın doyurmuyor yanlış anlama
tarafından
Asenanin annesi valla ben de almadım neymiş eşimin 5 ay önce 16 günlük sigorta girişi olmuş kaynımın 30 ineği var o aldı ben iki bebeyle alamadım neyse desim daha da kötüleri vardı can sağ olsun zengin de aldı fakirde valla keşke kimin nesi var bakılıp dagitilsaydi
0 oy
tarafından
valla biz hiçbişey görmedik nasıl oluyorsa millet ikinciyi aliyor
tarafından
Sosyal yardımlaşmada kaydın varsa yatar canım
tarafından
Ben ilk aldım ikinciye umudum pek yok ama
tarafından
Benim kaydım var ama ilk aldığım için yatmaz heralde
tarafından
sosyal yardımlaşmayı aradık biz ama
0 oy
(1,018 puan) tarafından
bdaha alana veriyorlar sanki Bi tek onların ihticyaci var bu sisteme yorum yapmak istemiyorum çok acayip işliyor bu ülkede işler önceden kaydimiz yoktu belki ama şuan çoğu kişinin o paraya ihticyaci var ama. onlar yine aynı kişilere veriyor yorumsuz... 
(10,046 puan) tarafından
Işte ben de bunu anlatmaya çalışıyorum ya.
(1,018 puan) tarafından
oyle ama yani olması gerektiği gibi işlemiyor sistem
tarafından
Yani bişey diyemem bu bizim suçumuz değil ikinciye alıp almiyacagmzda belli değil haklısınız bu sosyal yardımlaşma vakfn suçu yeni kayıt almalarida lazim
(1,018 puan) tarafından
Nilay hanım tabiki sizin suçunuz degl canm size lafımız yok alırsiniz insalllah bizim cebimizden çıkmıyor sonuçta gönül isterki herkes alsim
0 oy
tarafından
Inşallah öyle birşey vardır ya annmde alır bari
tarafından
İnşallah alır
0 oy
(419 puan) tarafından
Benim eşim sosyal yardımlaşma da çalışıyor. İlkini alan ikinciyi alamaz ve öyle bir eleme yapıyorlar ki haksızlık olmasın diye 1 haftadır mesaiye kalıyorlar. Tmm ihtiyacı olanlar var ama 1.ciyi alan bence 2. Ciyi almamalı. Doğrudur ihtiyaç sahibidir ama vicdanen rahat olamaz herhalde insan. Sanırım biraz da vakıf ta çalışanların inisiyatifene kalmış bşy. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 166 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selin323 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 399 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 460 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ☆Kumsal☆ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 797 göst.