0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Ne zor donemmis ya hic boyle hayal etmemiştim. Sürekli ay bisey mi oldu, iyimi, öyle mi otursam boylemi yatsam. Hep stres. Iki damla kanama oluyo korkudan ölüyorum. Sizde boylemisiniz yada böylemiydiniz.

13 Cevaplar

0 oy
(27,338 puan) tarafından

Stres ederek yaşama hamileliğini guzel gecir insan özlüyor 

(333 puan) tarafından
Yapamiyorum ki sabah peceteye iki damla kan geldi hemen doktoru aradim adam olabilir oyle panik yapna dedi tüm gün bisey mi var iyi mi ben mi bisey yaptim diye kendimi dinleyip durdum.
(571 puan) tarafından
Gercekten özluyorum o zamanda ah bian once dogursam artik diyordum ama simdi özluyorum valla
(333 puan) tarafından
Bende bir an once dogsun istiyorum sonra dediginiz gibi bu anlarin tadini cikarayim diyorum ama ister istemez bazi seyler olunca endise keyfin önüne geciyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Değildim hasta değiliz sonuçta hamileyiz bu kdr abartmamak gerek
(333 puan) tarafından
Benim daha once bir düşüğüm oldu en ufak birseyde ona zarar verecekmisim gibi geliyor istemsizce stres yapiyorum. Daha hareketlerinide hissedemedigimden oluyo belkide
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Yok ya ben çok rahattim ilk zamanlar biraz evham yaptım sonra rahat davrandım 
(333 puan) tarafından
Bende oyle olmak istiyorum ama daha once düşük yasadim ondan oluyor belkide
(4,932 puan) tarafından
Evet senin kaybın olmuş daha once normal o yuzden
(333 puan) tarafından
Rabbim hepimiin yardımcısı olsun inşallah ya
0 oy
tarafından
37. Haftaya kadar çalıştım ben evde durarak hamilelik geçirmek daha zor
(333 puan) tarafından
Yiyorum cnm cok şükür ederim sizde duanizda yer verin bebeğime Allah razi olsun sizinle konusmak iyi geldi bana :)
tarafından
Herzamn canım. Burası banada iyi geliyor helede şu kimseyle konuşulmayan dönemde ilaç gibi geliyor valla kafa dağıtıyorum..
(333 puan) tarafından
Kesinlikle öyle oluyor bazen yakinlarin seni anlamıyor baska bir goruse tanimadigin birinin tavsiyesine sohbetine tecrubesine ihtiyac duruyorsun
tarafından
Aynen.. Burayı tanıdıktan sonra eşimi bile takmamaya başladım ben. Çünkü okuduğum postlardan sonra eşimin haline şükretmeye başladım. :))
(333 puan) tarafından
Gercekten haklisin neler var ALLAH a ne kadar sukretsek az kalir
0 oy
(13,889 puan) tarafından
8 aylık hamileyken baktım oynamiyor hiç tayli biseyler yedim yine oynamadı başladım hungur hungur ağlamaya 1 saat sonra oynadı meğer uyuyormuş cok kotu olmustum
(333 puan) tarafından
Insan hep bisey olacakmis sanıyo rabbim korusun
(13,889 puan) tarafından
oyle ya amin
0 oy
(119,127 puan) tarafından
Hamileligimi özledim
(333 puan) tarafından
:))))
0 oy
(501 puan) tarafından

Valla bence doğunca daha sıkıntılı içindeyken rahatsın :) çocuk uyuyo nefes aliyormu diye kontrol ediyorum 13 gündür pertim cıktı :D

(333 puan) tarafından
Her asamasi zor demekki:(
0 oy
(471 puan) tarafından
Canım stres yapmak yerine bol bol araştır oku. Çoğu korkulacak şey degil. Ama tabi annelik iç güdüsüyle korkuya neden oluyor. Stres yapma güzel geçir  bebeginde stresten etkilenir
(333 puan) tarafından
Arastirdikca daha kötü oluyorum sabah iki damla peceteye kan geldi doktoru aradim korkulacak bisey degil olur arada lavaboda dedi. Bi daha olmadi ama endiseleniyorum. Daha once dusuk yasadim onunda etkisi var surkli olumsuz seyleru okumaninda etkisi var sanirim
(471 puan) tarafından
Kaç haftalık hamilesin canım
(333 puan) tarafından
18+1 cnm
(471 puan) tarafından
Düşük riskini aşmana az kalmış  çok düşünme ve korkma korktuğun başına gelir
(333 puan) tarafından
Düşük riskim yok cnm 12 haftada biraktik ilaci ama risk her zaman var hic bitmiyor.
0 oy
tarafından
Sanırım ilk çok normal kaç aylık canım 
(333 puan) tarafından
Evet cnm ilk 18 haftalik bir kez düşüğüm oldu.
tarafından
Kıyamam yaa inşallah hiç bir şey olmaz kazasız belasız hayırlısıyla kucağına alırsın canım benim
(333 puan) tarafından
Amin insallah cnm herkes sabirla bekliyor rabbim herkese saglikla nasip etsin insallah
tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
(571 puan) tarafından
Olmustur bendede oyle seyler ama unutup gidiyordum sonra kendin3 zehir etme sen mitlu ol stresli olmaki guzel geçsin canim
(333 puan) tarafından
Tesekkur ederim kuzm sıkıntısız hamilelik geciren mutlaka yoktur ama bazen insan endiselnmeden edemiyor
(571 puan) tarafından
Haklisin banada kizarlardi normalde cok evhamli biriyim surekli biseyler dusunurum sonucta ilk bisey bilmiyorum ama zamanla alistim bi huyumda var cok cabuk unuturum. Sende herseye kafani takma benim kizima down sendromlu dediler onu düşünüp kendime zehir etmedim hamileligimi cok sukur cokta rahat geçirdim. Saglikli bir bebegim var Allaha binlerce şükür. Isteyen herkese saglikla hayirlisini versin Rabbim sende saglikla kucagina al insallah
(333 puan) tarafından
Teknoloji ilerledikce de yanilmakar daha da artıyor amin insallah rabbim herkese sıkıntısız hamilelik yasamayi saglikla kucagina alip buyutmeyi nasip etsin.
0 oy
tarafından
Bu kadar çok sıkma tadını çıkar şükür et sadece ferah ol dua et sadece 
(333 puan) tarafından
Saol kuzum
tarafından
Senin yerinde olmak isteyen milyonlarca kadın var aklına onlar gelsin şükür et rahat ol cok-da rahat olma ama iyi ol keyfini çıkar sadece
(333 puan) tarafından
Kesinlikle aklimdalar benim daha once düşüğüm oldu acisini bikdigim icin de endisem fazla
0 oy
(311 puan) tarafından
doğurana kadar hep bi stres oluyo canım ister istemez bebege bişey olacak korkusu onun önüne gelmiyo malessef 
(333 puan) tarafından
Aynen kuzum ayni oyle oluyor
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun o günler gözüm0n ön0nden geçti de ama son aylar çok güzel
(333 puan) tarafından
Daha ancak yolu yariliyoruz insallah guzel gunler yakin diyelim
tarafından
İnşaAllah canım aslında bugünlerin kıymetini bil doğumdan sonra özleniyor :) stres yapma bebeğin etkilenir
(333 puan) tarafından
Bebegimin hep iyi oldugunu bilsem stres yapmayacagim ama bazen ufak seyler strese sokuyor malesef

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 210 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
20 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mirayrey (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı

...