0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar biberon ve emzik önerisi alabilir miyim ? 

19 Cevaplar

+1 oy
(12,861 puan) tarafından
Lansinoh biberon anne göğsüne en yakın biberon emzik ne denediysem enmedi oğlum
-Reklam-
+1 oy
(658 puan) tarafından
Dogrusunu bulana kadar servet harcamis olabilirim. Biberon kesinlikle lansinoh memeye geciste red yasamak cok dusuk bir olasilik tipki anne memesi gibi emerse akiyor sut baska turku akmiyor ve anne memesi gibi yumusak esniyor ben ilk dogurdugim zamanlarda hoc red yasamadim hem memeyi hem biberonu aliyordu. Emzikte ise her emzik markasini denemis olabilirim ama en iyisi avent ultra air cpk sevdi onu hem uzun degil hem hic burnuna degmiyor oyle agirda degil 
0 oy
tarafından
Wee emzik kullanıyoruz chicco biberon kullanıyoruz eğimli başlık olan
0 oy
tarafından
Ben oğlum doğdu doğalı see baybininkini kullaniorimm
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Biberonda emzikde wee baby cnm 
0 oy
(468 puan) tarafından
Wee baby canim burun aspiratorune kadar vee baby
0 oy
(5,376 puan) tarafından

:D

Biberon dr browns emzik philps avent ya da nuk olabailr gerçi benmki bim in bambinoyu emiyo 

0 oy
(583 puan) tarafından
Ben oqlumda nuk emzik kullaniyordum güzeldi yani bu sorun yaşamadım biberon çok kullanmadık çok şükür emzirdim cam bi tane öyle almıştım oda wee meywe suyu falan weriyordum
0 oy
(382 puan) tarafından
Emzik avent biberon da Chicco canım 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Wee baby emzik biberon aspiratör 
0 oy
tarafından
Emzikte biberonda avent.
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Aventin biberonunu da kullandım ama bebeğe aşırı gaz yaptı ve memeye geçişte sçok sıkıntı yaşadım. Lansinoh marka olan gerçekten çok iyi hiç gaz yapmıyor ve memeye geçişte sıkıntı olmuyor. Emzikde de avent en iyisi diyorlar tabi ne kadar doğru bilemem. 
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Mamajoo gold biberon. Phlips avent ultra soft emzik. Avent ultra air sert çevrem de ki ve benim bebeğim de reddetmişti ama soft iyi
0 oy
tarafından
Wee emzik avent biberon canım kademeli olan aşırı memnundum uzun süre kullandim
0 oy
(53 puan) tarafından
Kesinlikle philips avent başka yorum yok
0 oy
tarafından
Wee baby emzik avent biberon 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Biberon olarak tommee tippee onerırım kolık bebekler ıcın oldukca ıyı ve meme ucu anne memesine en yakın oldgu ıcın odul alan Bı bıberon ıcınde sıcaklık gostergelı cubugu var cok memnun kalmıstık emzikde ıse oglumun Bı parcası haline gelen bıbs marka emzik tavsiye ederim oglum Baska emzık tutmamıstı suan piyasadakı cogu emzık kısa cocuk agzında tutamıyor bu oyle degıl
0 oy
(605 puan) tarafından
Philips  avent ultra air emzik philips avent natural biberon biz bunları kullandık wee baby biberonda kullanıyoruz anne qöğsü qibi olanlardan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Aleynayagmrrr (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 146 göst.
0 oy
8 cevap 197 göst.
24 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 165 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Alya.1 (19 puan) tarafından soruldu

381,594 soru

11,423,638 cevap

34,981 kullanıcı

...