0 oy
330 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Benim bebeğim saçlı doğdu. 40 günlükken sıfıra vurduk  saçını. Simdi 1 yasında uzadı saçları ve kiyamiyorum kesmeye :) saçlarını ayrı bi seviyorum çünkü.. Ama diyorlar ki küçükken kazitirsan büyüyünce gür olur kökleri güçlü olur. Simdi eşimin aile tarafı da kel eşim de kel. İster istemez acaba kazitsam mi diyorum :) ama kiyamiyorum da

10 Cevaplar

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Alakası yok bence büyük kızıma 2 yaşında sıfıra vurdum normal şuan, kğçük kızımda sıfıra vurmadım şuan saçı gür kalçasına geldi nerdeyse 
-Reklam-
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Zaten bir kere sıfıra vurmussun daha yapma bence. Genetiğinde varsa istersen deriisni kazı yine de aynısı olur :) 
0 oy
tarafından
Benim saçım seyrek babasının gür bana çekmiş seyrek saçları. Doğum da kazıtmış olmama rağmen. Yazık ya bebeğe saçı dursun ))
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Benimde ablamin saclarini kucukken hep sifira vurmuslar benimde cok fazla sacim var ablamin sacini 2 uc kere vurmuslar sifira sacida coktur ablam kuafore gidince 3 kisilik sac var sende diyorlar o derece yanii
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Alakası yok ya ben okula gidene kadar kel dolaştım annem kesmiş hep gür olsun diye şimdi de kelim :D saçım çok ince ve seyrek. Yani bence genetik bu gürlük meselesi

0 oy
(3,617 puan) tarafından

40 günlükken nasil cesaret ettiniz ben yıkarken bile korkarak elliyorum başına daha bingildagi kapanmamışken :'(:ermm:

(1,126 puan) tarafından
Ben kestim makine ile. Çok nazik ve yavaş hareket ettim hatta keserken sesiyle uyudu. İnsanlar 3-4 gunlukken ustura ile kesiyor bence o çok fena kotu yani
(3,617 puan) tarafından
Iyi cesaret etmissin valla ben daha burnuna fizyolojik su skamiorum hareketli çünkü
0 oy
tarafından
Oglumun saçları ince. Ve biçimsizdi kazıdım makine ile şimdi daha gür ve güzel çıkmaya başladı 
0 oy
tarafından
İki kez kestik maşallah bir gür saçları var ki anlatamam bir de kardeşime çekmiş heralde çok uzuyo saçı çok kalabalık bir de 
0 oy
(571 puan) tarafından
Dogru yapar benimkini 3 kez vurmuslar sıfıra kalin telli ve gür 
0 oy
(1,630 puan) tarafından

Bence hiç alakası yok, genetik neyse o, hem maalesef hem iyi ki ☺️ sağlıklı mutlu huzurlu bir hayatı olsun da varsın saçı az olsun, büyüyünce ektirir <3 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
3 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 173 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (1,916 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 380 göst.
10 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,656 göst.
29 Ağustos 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı