0 oy
633 göst.
Diğer kategorisinde (2,421 puan) tarafından
Kızlar sizde de oluyor mu kizim geceleri uyandığı ağladığı zaman Uyku sersemi Geçen gün eşimin poposunuuu  piş piş piş piş piş yapıyormusum Kızım daha çok bağırmaya başlayınca Gözümü bir açtım Meğer eşimi pış pışliyormusum birkaç gün önce de kızımın beşiği yanımda yine kızım ağladı bu sefer de eşimi tutmuşum Uyku sersemi hızlıca sağlıyorum beşik diye benim o şekilde salamamdan uyandı bana baktı gözümün içine Bende ona baktim sonra döndüm kızımıza sallamaya devam ettim ilk 40 min icindeykende kaynanam yanimda yatiyordu uyandirdi benim bebek agliyor emzir diye bende ruyamda bebek emziriyordum kaynanami azarlamamışım bi dur hangi birini emziriyim kucagimdakini bi emziriyim off demisim o da demiski ne kucagi kucagimdaki bebegi emziriyimde dur dedim ne bebegi deyince baktim kucagim bos son olarakta kizima geceleri mama veriyorum yatiriyorum sonra yatirmadigimi sanip yatagin icinde kizimi ariyorum ya hep esim durduruyor yatiyor kizimiz diye durun bakalim daha neler gorecez :D

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok mu yoruluyosun gün icinde :(
(2,421 puan) tarafından
Sabah 7 den aksam 10 a kadar araliksiz kizimi ayagimda sallamktan kemiklerim agriyor ev isi yemek bulasik ustelik esim uzman 6 7 aydir sokaga cikamadim bebegimden dlayi ailemden uzaktayim yardim edecek kmsem yok esimde yorgun geldigi icin birazda beceremedigi icin faydasi cok fazla yok bnde sersem oluyorum iste
tarafından
Iyi bile dayaniyosun o zaman :) O kadar sallamayla uyumaz zaten yazik bayilir:D neden salliyosun o kadar uyumazsa da uyumasin.
(2,421 puan) tarafından
Agliyor kiyamiyorum hani hani hani diyor anne demek istiyor agzinida bukuyor dayanamaiyorum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya istemsizce güldüm:D 
(2,421 puan) tarafından
Bnde sabah aklima gekimce gülüyorum gece fark etmiyorumda :D
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bnde bikere oldu canım   eşimin ayağına sarilmism bebekde ağlıyor kucagmda aynı pispisliyodum sonra çekmeye calsyor baktm  uyndm :)

(2,421 puan) tarafından
Ah biz anneler :D
(1,243 puan) tarafından
Ya kızma ama gerçekten kahkaha attimm  :)))
tarafından
Kız bu yazıyı nasl okudunuz hahaaa ne yazmism bennn dur duzltym :)) :☺️
(2,421 puan) tarafından
Sorun degil :D
0 oy
(3,458 puan) tarafından
İyiymiş ☺️☺️ bende bazen yanıma alıp emziriyorum sağolsun oğlum memeyi bırakıp dönmüş totoyu uyumuş benim memeler açık ser sefil Bi uyanıyorum üşümüşüm falan. Ya da bazen yerine koyuyorum emzirip Bi uyanıyorum yanımda yoksa Bi panik oluyorum yere mi düştü diye Bi bakıyorum beşikte uyuyor. Oh çekip uykuya devam
(2,421 puan) tarafından
Demi o an ki rahatlama :D
0 oy
(830 puan) tarafından
Oy kuzuma istemsizce güldüm vallahi az kaldı yakında bende öyle olacağım galiba :D çok yoruluyorsun canım Allah kolaylık versin :)
(2,421 puan) tarafından
Amin canim hem guzel hem zor annelik :)
0 oy
tarafından
Ben de öyleydim canım kucağımda emzirirken uyuyakalırdım bazen ne dediğimi bilmezdim biraz daha düzene oturunca geçti çok şükür 
(2,421 puan) tarafından
Anneligin nazar boncuklari :)
0 oy
tarafından
Çok güldüm allahta seni guldursun belliki çok yoruluosun hep ondan bunlar bende çok yorulduğum zamanlar beşiğine yatirdigim halde çocuk ariorum yâda uzun süre ağlamasa bile ne çok ağladı die kiziorum ama bi bakıyorum çocuk 4 4 saatir uyuyo
(2,421 puan) tarafından
Bnde sabah kendime gelince guluyorum :D
0 oy
(614 puan) tarafından

Gülmiyecem gülmiyecem Gülersem Çarpılırım:)

Canim kaynanam kısmına gelene Kadar bi an kaynanamı emzirdim diyecen Zannettim:)

Saķa şaka bendede oluyor o fazla Takıntıdan oluyor 

(2,421 puan) tarafından
Hahaha o da iyimis :D
0 oy
(6,978 puan) tarafından
 sen bayağı iymissin canım hahaha, ben en son bebek yanimdaydi uyumuş, esim besigine koyarken ses cıktı gum diye, besik duvara vurunca ses cikarmis, bebek dustu sandim bi anda nasil donup baktigimi düşün...kalbim ağzımdan çıkacak gibi korktum bi anda..
(2,421 puan) tarafından
O korkular yokmu cok iyi bilirim ya
0 oy
tarafından

Kusura bakma güldüm :) 

Kesin çok yoruluyorsun

(2,421 puan) tarafından
Yok canim bnde gluyorum zaten :D
0 oy
(52 puan) tarafından
Ayy kiyamam yaa , guldurdun beni sabah sabah , valla benim de buna benzer hallerim oluyordu kolay degil cnm , uykundan oluyorsun yorgunsun emziriorsun ister istemez halsiz kaliorsun beslenmene dikkat et , gun icinde firsat bulunca bebek uyuyunca sende kestir biraz cnn
(2,421 puan) tarafından
Canim iste o firsatim yok aksama kadar ayagimda salliyorum sallamassam uyumuyor agliyor ya
(52 puan) tarafından
Ow o kotuymus Allah yardimcin olsun cnm , kac aylik ki bebegin ? salamaya alismalari hic ii degil benim ki oleydi surekli pispisliordum annem cok uyardi beni aglat biraz yatagina yatir diye karni tok alti temiz bir skntsi yoksa birak aglasin diordu ama iste anne yuregi ilk bebegimdi birde kiyamiordum
(2,421 puan) tarafından
Amin canim 5 aylik alisti bi kere kolikti kaynanam alistirdi kizmiyorumda sallamassan agliyordu
(52 puan) tarafından
Anladim kuzum daha ufak aslinda azcik aglatsan acaba duzeltebilirmisin ki bende bilemedim simdi ilkinde cok zorlandim hep dosumde uyurdu pispislardim simdi ikincisine hamileyim bunda ole bir hataya dusmeyecem insAllah , Allah yardimcin olsun cnm
(2,421 puan) tarafından
Sanmiyorum ya bide ben kiyamiyorun
0 oy
(761 puan) tarafından
sen esini besige koy kizini yanina al .. hepiniz kurtulun ;))))
(2,421 puan) tarafından
Hahaha guzel fikir :D
0 oy
tarafından

Birebir aynilarini yasiyorum :D gece kizimi filan emzirmeye kaldirip yatirdigimda sabaha karsi yatakta bebek ariyom esime de bagiriyorum kizin ustune yattin cekil diye :D 

(2,421 puan) tarafından
Aynen valla bnde bi kac defa cekil dedim :D ne ariyorsun diyor bna
0 oy
(27,739 puan) tarafından

Yorgunluktan kuzum o olur kadar annelik zor.

(2,421 puan) tarafından
Hem cok zor hem cok guzel annelik ❤
0 oy
(605 puan) tarafından
Yaaaaa ne qüldüm yaaaaaaa :)))))))) eşini piş pişlemek nedir allah senin dertlerini alsın emiiii yaaa :))))
(2,421 puan) tarafından
Iste ne biliyim yorgunluk uyku sersemi :))
0 oy
tarafından

kiz valla gukumsedim yaaaa .. esini de emzirrsen bu gidisle..:Dľcok. yoruuyorsun kuzum uyku hali ne yapacagini bilemiyosun 

(2,421 puan) tarafından
Aynen oyle valla canim ya :D
0 oy
(10,642 puan) tarafından
Ay alllah iyiliğini versin emiiii:))) çok komik kız sabah sabah iyi güldürdün:)) ben sadece uyanınca yatakta yanimda yok diye şey ederdim oysaki beşikte uyur olurdu şimdi tamemen yanimda yatıyor:)))
(2,421 puan) tarafından
Seninki buyudu galiba :)
(10,642 puan) tarafından
1 yaşında kız
0 oy
tarafından
Kendimi gördüm :) 2 ay filan gece uykumda kalkıp bebek emziriyorum sanıyordum eşim yatırıyodu bebek uyuyo diye:) 6 ay olcaz düzeldi çok yorulmaktan oluyo 
(2,421 puan) tarafından
Aynen ha yatakta ariyorum bnde esim diyorki ne ariyorsun :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,511 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 803 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (278 puan) tarafından soruldu