+1 oy
1,141 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar babam birtane hastanenin servisini cekiyor. Anadolu saglik merkezi. 3 tane subesi var sadece herneyse. Ben zannediyordumki normal özel hastane merak ettim aradim babamda pahali demisti hani en fazla muane ucreti nekadar olabilir diye bir kadin dogum muane ucreti 750 tl şaka gibiii degilmi sadece 10 dklik 775 veriyorsun dogum ucretini sordum 18. 000 dedi :O resmen bir araba parasi 

Sonra bilirsiniz acibadem hastanesi cok pahaladir acaba dedim ordanda mi pahali orasi bile 550 tl dogum parasisa 12. Bin eger özel doktor girere en fazla 16 oluyormus. 

Simdi diceksinizki bizenee bundaan oyle soyliyim dedim sasirdim 18 bin olmasina issizligimin bir gostergesiii

Bende saniyordum ki hani gidip muane olunabilincek biryer

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Onlar yabancı hastaneler o yüzden öyle yani amerikan hastanesi falan tabi parasi olan için bu para hiç 

tarafından
Yabancidir tabi ama cok pahali nebilim
tarafından
Amerikan Hastanesi falan yani onlar için çerez parası
(76 puan) tarafından
Bahcelievler memorailde öyle 15 binden başlıyor dogum ureti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Resmen soygun ama bazı insanlar için bu para çerez parası giden vardır muhakkak
tarafından
Kesinlikle vardir
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Acıbadem her konuda pahalı ama ohanze yani o nedir ya:)
tarafından
Acibadem iste aynen genelde biliriz. Ama bu ondanda pahaliymis bende sasirdim :)
0 oy
tarafından

Evet kiz bende sok oldum bizim burdaki kolon dada muayene ultrason falan 950 tutuyomus toplam bende esime inanmamistim dogruymus demekki anam nerden para bilupta gidicez devlet neyimize yetmiyo :ermm:

tarafından
Cook gelirli olman lazim gitmek icin 18 bin ne dir ya ben bir ara gormedim hic
tarafından
Valla bende görmedim  :Dd
0 oy
(373 puan) tarafından

Yol artık yani ben o parayla 13 milyarina doğan slx alir8m 5 milyar8nada  bilezik alırım :D:D:D valla canım özel hastanede devlet hastanesinin pek bi farkı yok 

tarafından
Bende ozele gidiyorum ama normal ozele yani muane ucreti 120 tl. Ama tabi 750 tltlik bir yerin ne farki varki ikiside dogurtuyor iste iyi muamelemi yani nekadar iyi olabilir :D cocugu sen yerine onlar falanmi doguruyor acaba 18 bine
(373 puan) tarafından
Hahahahh hiç güleceğim yok tu kıza sen yerine sancıyı onlar.cekcrk herlade ondan 18bin ;)
0 oy
tarafından
Geçende biri bebeğini kontrole goturmuş alerjı durumu için  doktora soylenıodu o da muayenesıne 600 verdim falan fılan işte bnde ona şaşırmıştım :)
tarafından
Cok fazla mesela hangi hastaneymiski acaba
tarafından
Bilmem bayan vermiş demekki durumu iyi
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Unıversıte hastanesinde sadece 90 TL ye sezeryan oldum valla :D bı sekılde cıkıyo sonucta ne kadar ozel hıssettırebılırler ki :D
tarafından
Dimi kesinlikle ne yapabilir yani Bence cocugu onlar doguruyor :D
0 oy
tarafından
Evet pahalı ya oğlumu bi kere acıbademe götürdüm bayram arasına denk geldi başka hastanede doktor bulamadım bazı belirtiler vardı bişeydrn şüphelendim doktorun muayenesine 750 TL ödedik eeg çektirdik 1500 beyin emarıda 1300  falandı ama çok şükür bişey çıkmadı ama çok lüks hastane bee almeda abazi ve Tolgahan sayışmanla karşılaşmıştım yürüyen merdivenler vs restaurantlar starbucks var 
tarafından
Onun karisi orda dogurdu evet.
Bebegin icin cooook sukur  aynen
Ama merak ettim okadar pahali tutcagini tahmin ediyormuydun :D
tarafından
Canım inanki parayı gözüm görmedi iki gün daha bekleyip başka hastaneye randevu almıştık fiyatı uygun olan iki gün bile dayanamadım hiç önemi yok bişey çıkmadı ya çok şükür
tarafından
Okadar korktun anladim suan cok coook gecmis olsun insallah birdaha yasamazsiniz
tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Öyle canım adını bilmiyorum ama annem  dayanamiyor safra ameliyatı olucak  özelde toplam 1gun kalıcak 9bin TL dediler. 
tarafından
Neeeeeee 9 bin mi orasi neresi
(6,919 puan) tarafından
Bursa'da  canım ben İst yaşıyorum ablam dedi aklım orda. Dayanamıyor çok sancısı yapıyor devlet  yapmıyor. Corona yüzünden mecburen özelde olucak. 30haftalik olucam.   Annemi özledim of valla bunaldım artık
tarafından
Cooook gecmis olsunnnn uzulme bak ameliyat olucakmis zaten insallah coook iyi olur
(6,919 puan) tarafından
İnşallah   şükür Rabbime hamd olsun
0 oy
(58 puan) tarafından
Napıyolarmiş vücudu baştanmi onarıyolarmış :D
tarafından
Cocugu buyutup geri veriyolar bence :D
0 oy
(25 puan) tarafından
hahaha ay ne güldüm, işsizlikte yarışabiliriz kanka 
tarafından
Valla can sıkıntısı :D
0 oy
tarafından
Burda 2200mus özelde bende çok para demiştim kendi kendime ...orda anca bihter ziyagil doğum yapar :D 
tarafından
Benim gidegim hastanede oyle sezeryan dogum ucreti ama 18 bin nedir yaaaa
0 oy
tarafından

Ben bundan 6 yıl önce yabancı bir hastanede doğum yaptım 17 bin tuttu :D 

Ama hastane odamı o zamanlar yerleştirdiler süslediler özel ilgi gösterdiler yemeklerimi özel bana sordular 3 gün kaldım 

Doğumuma istediğim insan girdi fotolar çekildi 

Her anı kareye aldılar elbise vs götürmedim sabahtan gittim öyle kantinden falan bişey almaya gitmedim 

Ama yine de pahalı tabikide daha aklıma gelmeyen birsürü özel ilgi gördüm 

tarafından
Vardı vardı oralarda kaldı hahaha☺️☺️
tarafından
Nasil kaldiiii
tarafından
Canım benim ikinci evlilik ya fotolar müsait değil napacam ben o fotoları buraya getirsem
tarafından
Haaa anladim simdi yaa olsun bebeginin fotograflari sende yinede vardir onlar olmasada
tarafından
Aynen canım var tabikide
0 oy
(119,224 puan) tarafından
Bize hayal de bazilarina sakiz parasi yaaa
Elini yumruk yapip agzina sokuyo 3 gundur dis desem daha cok erken atak donemi sanirim cook sinirli bide yaaa
tarafından
Ya ben onu yerim cok tatli oluyordur dusundumde
Sen bide bana sor sinirleniyo kaslari catiyo babasi kılıklı
tarafından
Bende cok sinirliyim kiz benim kizdami oyle olur acaba asiri sinirliyim bende
Hahahaaaa olabilir
0 oy
tarafından
Doğuran biziz anasini satim bu soygunculuk ne bu yüzden özel hastnlri sevmyorum 
tarafından
Valla ya cok mantiksz gelyor bana hadi sezeryani Anldk dikiyonz edyonuz ucret alyonuz  normal doğum  o kadar sancyi cek bagr cagr  sadce bebegi cikrmk icin kafasni tutcklr bunu yapblmk için para ver birde cok mantksz gelyor bana
tarafından
Bende ozele gidiyorum canim ama normal kriterde bir ozel hastane . Devlet hastanelerinide cok begeniyorum bu arada
tarafından
Ya canm kişinin kendi tercihi o saygm sonsuz ama bu kadar ucretti gorunce beynmden vurulyorum aklim almyo :d
tarafından
Kiz cok pahali zaten 18 bin bir araba parasi
tarafından
Valla ya
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Offf baya pahaliymis ya bu insanlar  napsın arkadaş ölsün  mü 
tarafından
Oraya herkes gitmiyor zaten canim  durumu iyi olanlar gidiyor devlet hastaneleri var birsuru mis gibi
0 oy
tarafından

He ben burda doğum  yaptım...

Ama rüyada 

Valla şaka  yaptım  rüyada  bileburda doğum  yapamam ben... :D

tarafından
Cok gelirli olmak lazim oyle bir parayi vermek icin ya nebilim ayda bir 50bin falan kazanman lazim ki sana20 bin bir doguma normal gelsin brnce
tarafından
Kiz valla çok  şükür  yani durumum kotu değil  ama zorunlu riskli  bi ameliyat olmadığı  sürece  yani can meselesi olmadığı  sürece  benim gönlüm  el vermez doğuma  bu parayı  vermem
tarafından
Bu cok yuksek bir fiyat zaten ben sasirdigim icin paylastim tabi hayati bir mesela olsa Allah korusun insan ne yapip eder o parayi bulur sadece dogum icinde baska birseu icinde ay Allah korusunda
tarafından
Amin rabbim düşürmesin  ama öyle  lüks  yaşayan da var
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Kendileri doguruyo heralde 
tarafından
Buyuk ihtimaaall
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ohaaaaaaaaaaaa ben oglumda ozel hastanede dogurmak istedim 1000 tl ona bile cok dedik devlete girdik hep unluler doguruyordur
tarafından
Buyuk ihtimal ünlü kesimdir evet. Bende dogurcam erdem hastanesinde 2000 tl. Ama 18 nerde 2 nerde tabiki  zenginler galan gidiyordur
0 oy
(291 puan) tarafından
Muayene ücreti 800 küsür olan doktor çok. Doğum ücreti de 20-25 bin olan doktor da. Parası çok olup bu paralara doğum yapan da :) 
tarafından
Tabi var muhakak paradan haber ver

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 787 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 706 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde TOLGA123 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 426 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyazkus (3,457 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,343,078 cevap

34,809 kullanıcı

...