0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Kizlar hafta sonu koydeydik. Sokağa çıkma yasağı da vardı köye gittik bizde. Kaynanamgil felan da koydeler. Bu haftada Çarşamba gününden itibaren yasak geldiya hafta sonuna kadar. Eşim tekrar gideceğimizi söyledi. Bende gitmek istemiyorum küçük oğlum var bir buçuk yaşında geceleri felan uyumuyor beni çok yoruyor orda ve hamileyim gece uyumuyorum gündüz dinlenme yok sürekli ev işi yemek gitmek istemiyorum eşim laftan anlamıyor. Anasını babasını kendini düşünüyor beni hiç düşünmüyor. Sürekli sürekli köy yoruldum artık. Bugün geldik bı ton çanta boşalttım yıkadım hiç halim yok kizlar. Köyde sadece bizde değil gorumcemin nişanlısı anası frlanda geliyor akraba oldukları için hep iciceler. Kalabalık hiç rahat edemiyorum sürekli oran buram kapalı kafam kapalı bu alıyorum. Evde bı sıkıntım olmuyor Ne yapicam bilmiyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne dusuncesizler ya 

Gitmek istemiyorum cok yoruluyorum de direkk acik acik sen kendin gidiceksen git de hem virus var ne oyle kabalik ic ice olmaz zaten 
(111 puan) tarafından
Dedim canım dedim evde duramazmişim tek başıma. Ben yorulmusum adamın umrunda degilki
tarafından
Ya yazik degilmi senin canina . Ne laftan anlamaz yoruluyorum diyorsun hala anlamiyor. Annenlere falan gitttiginde o sorun yapiyormu
(7,935 puan) tarafından
Kendi ailenden birini koysan yanında annen yada kardeşini
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Gitmek istemediğini soylegidiyo isen  sen tek git de bosver alsın erzak sana gitme otur evinde yazık sana hem çocuk hem hamilesin 
(111 puan) tarafından
Dinlemiyor canım evde tek başıma duramazmişim sanki korkuyorum. Yorulmusum ölmüşüm umrumda degil
(12,773 puan) tarafından
E orda perişan olur inşan yaramazsın iş yapmasan olmaz düşünceli olması lazım
0 oy
tarafından

Acikca soyle rahat edemiyorum de 

(111 puan) tarafından
Söyledim dinlemiyor
0 oy
tarafından
Hastayım gidemem de zaten yeni gitmişsin ne gerek var 
0 oy
(948 puan) tarafından

Kız biz bu şeyler için ne kadar çok kavga ettik ama Galip ben geldim8-) diyordum sen tek git ben glemyecme biti giti nedir yaas onların dertlerinimi cekcem bi görümce var ben gidince bana inad oda geliyor sırf insanı sinir etmek için bu dünyadalar:angry::getlost:

0 oy
(7,935 puan) tarafından

Eşim de köye gitmek istiyor ama çok şükür arabamız yok ah şu kocaları köy düşkünlüğü..... 

4 gün de baya uzun rahat edemezsin gerçekten :(

Ağrım var ben bu sefer gitmek istemiyorum de biraz süzül büzül oh puf vah falan de 

0 oy
(1,003 puan) tarafından
Şimdi ağzımı bozacahim, ne düşüncesiz senin eşin .. Hamilesin ve bebeğin de küçük. Kıyamam ya vala üzüldüm halina. Eşin düşüncesiz büyük kavga çıkarsan yine anlamaz inanki. Ben olsam o koue gitmemek için bir bahane veya yalan bulurdum baksana kocan kas kafalı ay
0 oy
(44 puan) tarafından
Ah canim biz de de aynı dert var biz gidince gorumcemler de damlıyor eşleri ile zaten tesetturluyum başımı arkaya bile atamıyorum yemek de bekliyorlar  rahat oturamıyorum eşimle Yattigimi z odaya yorgan koyuyorlar kapıyı güya çalıyorlar tikladiklari gibi kapıyı açıyorlar  dalga geçer gibi ne yattigimi ne kliniğimizde ne yediğimi anlıyorum .. ama annem bana prenses gibi bakıyor canın birşey istiyormu der odamın kapısına Yaklaşmaz eşim rahatsız olur diye .... 
0 oy
(373 puan) tarafından
Ne kadar dusuncesizler ya hem hamilesin hem küçük bebek varrr

İlgili bir soru bulunamadı

374,574 soru

11,203,174 cevap

34,502 kullanıcı

...