0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (4,725 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sol taraftaki bundan daha beyaz ama çekemedim kopek disi mi bu 

7 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Buda sol taraftakiiii
(4,725 puan) tarafından
Cok sasirdim gorunce kopek disinin ciktigini :/
(5,938 puan) tarafından
Benim çocuğumda da köpek dişi çıktı İlk 5 aylık oluyor
(4,725 puan) tarafından
Peki bi sorun oldu mu ek gıdada hani eline bisey verince falan yutma riski olur mu ki keskin oluyor ya o disler
(5,938 puan) tarafından
Yok canım hiç öyle bir sorun yaşamadım Çünkü benim oğlum ilk olan erken çıkarttı da sadece bir tane köpek dişi çıkartmıştı 5 aylık sonra ön üst onlar çıktı simdi İkinci çocuğum 15 aylık 9 tane dişi vardı ama 3 köpek 1 azı dişi 3 haftada çıktı yeni Yani her şey yiyor yani  hiç bir sorun olmadı 13 disi oldu 14 ve 15 yolda fena kabarmış
(4,725 puan) tarafından
Maşallah onlarıda sorunsuz çıkartsın inşallah
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Evet canim köpek dişleri Masallah:
(22,070 puan) tarafından
Kaç aylik diş zor oluyor bizimkide boyle daha patlamadı henuz
(4,725 puan) tarafından
10 gun sonra 5 aylik olcaz siz?
(4,725 puan) tarafından
Sizindemi kopek disi
(22,070 puan) tarafından
Evet seninki gibi ayni 8 ayligiz canim üstten bi diş boyle köpek dişi yani
(4,725 puan) tarafından
Ilk dis olunca sasirdim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Evet canım köpek dişi O benim oğlum da 3 tanesini birden patlattı şimdi dördüncü olarak seninki gibi bembeyaz Biraz daha net Hatta bir haftaya O da patlar
(5,938 puan) tarafından
Vallahi tam 3 hafta gece en az üç kere dört kere kalktı gündüz de çok huysuz olmuş ben çalışıyorum kuzum Annem diyor ama ben karanfil yağı aldım sürdüm En azından ağlamıyordu ama eli hep ağzında aydı en zor çıkan diş
(4,725 puan) tarafından
Tam bizi anlattin Aslı Abla.. daha sabah post acmıstım gece 10 kere uyandik. Hep agliyordu emmek istiyordu. Bende ondekilerde bisey gozukmeyince dis yok sandim tesaduf gordum demekki bu yuzdenmiş kıyamadım bi an :(
(5,938 puan) tarafından
Bizim çocuk doktorumuz bana dedi ki bu dişler çıktığındaki sancıyı ağrıyi sana versem dayanamazsın damak patlıyor düşün demişti nurseharves diye bir jel var en iyi  o oluyor bitkisel canım zonklama yı ağrıyı kesiyor ondan al karanfil yağı al ikisi etkili oluyor Ah ah bir de ben çalışıyorum Dün akşam 9 buçukta uyudu 11'de kalktı 12 buçukta tekrar uyudu 2'de kalktı 4 de kalktı inan şu an var ya böyle baş ağrısından mafolmuş durumdayım canları Sağ olsun yeter ki
(4,725 puan) tarafından
Kıyamam ya. Ben virüsten korkuma doktora gidip gitmemek arasındayım ama o dediklerini alıp denicem mutlaka cok tesekkur ederim Aslı Abla
(5,938 puan) tarafından
Dene Mutlaka canım benim gerçekten çok işe yarıyor Kehribar kolye de Alabilirsen al onun da çok iyi etkisi var yani 3-4 diş birden çıkartılıyor.rica ederim canım benim
0 oy
tarafından
Evet ama çıkmasına daha var 
(4,725 puan) tarafından
Tamam sağol canım
tarafından
Önce önler çıkacak bak onlarda sis onlar ciktiktan sonra patlatır köpek dişi biraz zordur
(4,725 puan) tarafından
Öyleymiş :/ patlayınca rahatlar dimi
tarafından
Rahatlar tabi kuzum .
Valla benim kızımı rezene cayi rahatlattı ne hikmetse:)
0 oy
tarafından
Diş deil canım beyazlık o 
(4,725 puan) tarafından
Diğerleri normal gözüküyo canım bi onlar sis ve beyaz
0 oy
tarafından
Psot açtım bak canim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 101 göst.
9 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve5335 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 193 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,975 puan) tarafından soruldu

381,722 soru

11,427,994 cevap

34,988 kullanıcı