0 oy
930 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (417 puan) tarafından
Yarindan itibaren alisverise cikamiycaz esim gunduz calisacagi icin ben bebekle cikamam diye sokaga cikma yasagi ile 5 gunu kapsiyor ben esime izin vermedim kendim inmek istedim markete bana 100 tl verdi in herseyi al dedi aslinda benim.aylik alisverisim yapilmamisti hedefim onu yapmakti 150 ver yeter dedim ya market zaten yagmalaniyordu sanki fiyatlarda zam olmus gibiydi temel ihtiyaclar iste yumurta paketli yiyecek tarzi falan filan aldim hani bide canimiz atistirmalik istedi onlardan aldim ay kasaya geldim adam 155 demezmi ben kaldım iptal ettircek sey ariyorum ama hivbirseyi iptal ettirmekte istemiyorum kasiyer ustun sonra getirirsinzi dedi artik neyse eve geldim bama ne kadar tuttugunu sordu ayyy ben korkuyorum soylemeye soyledigimde cok bagirdi cocukta yanimizda off simdi diyor git 30 tl tutarinda bi iade yap o parayla git bari pazardan patates filan al diyor evet pazarlik birkac biseyimiz daha eksik ama ya ben nasil gidip iade ediyimki zaten ihtiyacim olanlari aldim o zaman atistirmaliklari mi verim  baska odadayim yanina gitmeyi istemiyorum zorlayacak ya ne bilim simdi markete gidip iade etmekte mantar yufka filan cekiniyorum

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bu ne biçim koca
(22,070 puan) tarafından
Aynisini bende dicektim değişik gercktn
tarafından
Çok tuhaf sinir oluyorum böylelerine sonuçta aldığı şeylerle birşeyler yapılıp yeniliyor
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Ne iade etmesi Allah aşkına almışsın işte versin 50 60 daha  öde sanki başkası yiyecek

Yada sende de suç maden 100 verdi benim öyle durumda açarım hesap makinesi ona göre alışveriş yaparım kocan sana ders vermek için götür ver diyo ise sende götür ver 
(3,036 puan) tarafından
Kadın zaten markette mahcup olmuş bida bida nasıl gitsin empati kurun biraz
(12,777 puan) tarafından
Valla empati kurduğum için konuşuyorum kocam bana 5 verdi ise 10 TL lik harcamam suç bayanda
(3,036 puan) tarafından
Yahu bazı şeylerin fiyatları değişmiş olabilir kasaya gidince farketmiştir neyseki olan olmuş napsın kadin
(12,777 puan) tarafından
E şimdi ne olacak kocası vermeyecek se para sanki benden istedi de sende bana yazıp duruyon ben fikrimi söylerim
(3,036 puan) tarafından
Kız o nasıl fikir söylemek döveydin:D
+1 oy
(1,240 puan) tarafından
Ben olsam hepsini iade ederim.Kocam yemek istediginde de onune tas koyarim al ye zikkim oldun
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Bugun yarin bende bi azar isitcem bekliyorum bakalim
(3,274 puan) tarafından
Hahaha hadi hayırlısı bakalm ☺
0 oy
(76 puan) tarafından
Olan olmus cnm iade etme bence hem niye bagiyor ki cok biliyorsa gidip kendi alsaydı hayret birsey 
0 oy
tarafından
O nasl koca ya  zıkkım yesin bişey alma 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Ve yine yeni yeniden söylüyorum ki bir kadının ekonomik özgürlüğü olmalı :/
tarafından
Ya tmm özgürlük olsun da eve de o bakmak zorunda git ıade et dıyıp zorlamak ne tuhaf
0 oy
(535 puan) tarafından
Niye azalıyor anlamadim evet herkesin maddi durumu iyi degil ama 150 tl de artik marketten bi kac bisey aldinmi bitiyor artik paranin adi var sadece degeri yok 
0 oy
(44 puan) tarafından
Ama tek yeneceksin ya bunları .... 
0 oy
tarafından

Can bogazdan gelir , eşin az anlayışlı olsun , sonuçta canın cekmistir nasıl nefsinin vebalini alıyor boynuna Allah aşkına ya ...

0 oy
(1,337 puan) tarafından
Iyide keyfi değil ihtiyaç bu neden öyle yapıyo ki
0 oy
(2,634 puan) tarafından

Temel ihtiyaçlarını alıp çıksaydın keşke. 

Çok sinir oluyorum böyle para mevzularına ama maalesef ata erkil bir toplumda yaşadığımız için bu azari hepimiz yiyoruz. Atıştırmalıkları, olmasada olur dediklerini geri iade et derim.
0 oy
(605 puan) tarafından
Allahım ya iade nedir nolmus yani almışsan insan okdr abartırmi kizmayi
0 oy
(373 puan) tarafından
Bu nasıl bi kocaaaa nasıl bir insannnnn
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Yaptığı şey çok yanlış canım. Keşke anlasa hatasını çok ayıp etmiş.
0 oy
(2,264 puan) tarafından
O ne öyle ya geri iade etmek nedir almışsın olmuş bitmiş güzelce konuşabilir senle uygun Bi dille eğer durumu yoksa benim kocam benden fazla alır abur cubur VS ben aldığım zamanda kesinlikle konuşmaz bile 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Allah sabır versin sana canım böyle şeyler duydukça ben eşiöe şükrediyorum benim bi markete gitmem en az 400-500 lira canım isterse giderim onuda yoksa eşimi gönderiyorum bütün yediğim içtiğim markaları bilir hiç şaşmaz yemek konusunda da hiç böyle bişey yaşamadım yani bilemiyorum
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Belki kocanın cebinde başka parası yoktur bilemem ama yoksa da söylesin sana, ona göre alisveris yapardin.Ayıp etmiş gerçekten ne demek çocuk gibi azarlamak.
0 oy
tarafından
Hem sana bagiriyo bı iki yiyecek için bı de git şartlı para limiti koyarak iade mi yap diyo tam dayaklikmis kocan sinir oldum. Seni git gel yaptırması orda ağız göz egdirmesi hata hhepsni iade et at suratına parayı 
0 oy
tarafından
Ne biçim.kocan var canim seninde zıkkım ye o zaman derim ben öyle adama 
tarafından
Çok.mu arayıp evleniyorsunuz böyle adamlarla allah aşkına
(1,699 puan) tarafından
Aman o nereden bilsin böyle oldugunu onun ne suçu varki :(
tarafından
Görücü usulü evlenmiş heralde arkadaş yani insan az çok belli eder insan kendini adam resmen insan yerine koymuyor kadını yazık valla ne diyim bu kadar ettirmeyin kendinizi kocalarınıza kimseyi ailesi elin oğluna köle olsun diye yetistirmiyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 381 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 34513451 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 265 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 420 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 134 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu

380,620 soru

11,396,309 cevap

34,914 kullanıcı

...