0 oy
736 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar psikolojik sorunlarım nedenıyle bebegımı emzıremıyorum sütümün geri gitmesi için napmam gerekli bılen var mı ve sagmazsam nolur kac gune gider

16 Cevaplar

+1 oy
(15,709 puan) tarafından
Bebeğinin rizkiyla neden oynuyorsun emzirmen gerekirken emzirmemeyi tercih ediyorsun o sütu bulmak için neler vermez çoğu anne. Emziremedjm diye üzülen bile var psikolojik sorunun nedir bilmiyorum ama rızkıdir evladının bir daha düşün. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Onu bilmiyorum da sütüm yetmedikce psikolojim bozulmustu onu biliyorum. Seninki ayri tuhafms
(5,323 puan) tarafından
Bende sağdım içirdim aynı sütüm azalınca senin gibi oldım :( benden bi artı+
+1 oy
(3,274 puan) tarafından
Bacilar ne güzel diyosunuz emzirmek için uğraşan emzirmeye çalışan sütünü getirmeye çalışan birsürü anne var bir anne doğası gereği bunu yapar ztn ama eğer yapmıyorsa gerçekten problemi olduğu içindir lütfen yargılamayalım Allah kimseye dermansız dert vermesin durumlar kötü olmasa hemen tedaviye başka derdim cnm Allah yardımcın olsun :(
+1 oy
(673 puan) tarafından
Arkadaşlar anlamadan bilmeden niye hemen kızını üstüne gidiyosunuz kız panik atak hastası daha geçen gün post açmıştı ruh sağlığım yerinde deil ilaçlarımı içmessem çok kötü olucam bebeğime annelik yapamıyorum diye tamam anne sütü önemli ama o bebeğin anne sütünden çok sağlıklı bi anneye ihtiyacı var hemen kızın anneliğine kadar laf ediyosunuz ya demediğiniz bırakmıyosunuz. Bi önceki poatuna bakarsnız anlarsınız ne demek istediğimi
+1 oy
(649 puan) tarafından
Canim burdaki boş yorumlara takilma sen. Ben seni çok iyi anlıyorum en basitinden iki halamda doğumdan sonra psikolojik rahatsızlığa yakalandılar öyle ki bebeklerini bile kucaklarina alımiyorlardi zarar veririm istemeden diye. Belki sende çok agir ilaçlar kullaniyorsundur. Kimse bilemez uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş. Sen bildiğimiz maydanoz sar göğüslerine sutyeni tak uzerine. Birde çok karbonhidrat tuketmemeye calis. Ha sagim konusunda da mesela 10 dakika sag ertesi gün 5 dakika sag eğer çok agrin olursa azala azala kesilecektir. allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
O nasil oluyor ya
tarafından
Annelık yapamıyorum ben bu durumda ona
tarafından
Sen lohusasın galiba ben o psikolojiyi iyi bilirim cocugu bile kabullenmemistim kaçıp gitmek istedim 40 gun neler çektim ama gecti geçecek hep.dua et
tarafından
Lohusa psikolojisi cok kotu bir durum allah.kimseye vermesin ama.gececek surekli nas felak oku yanında annen olsun biri olsun cocuga zarar verme
(2,840 puan) tarafından
ne demek yapamiyorum bi silkelen kendine gel afedersin cocugu yaparken psikolojin bozuk degilmiydi senin simdimi bozul anne olmak agirmi geldiiii dicek cok sey var
tarafından
Yargılamadan önce dusunun kı bır anne kalkıp adım atacak halı yok kı bebegının altını degıssın hep kaynanam bakıyor ben aglıyorum ilaö alınca uyuyorum yanıma gelen gıden kımse yok
0 oy
(143 puan) tarafından
Hic sagma 1 haftaya gider ilk gun biraz agri yapar ama cok degil benimki 1 haftada kesilmisti sisecek olursa beyaz lahana hasla koy iyi gelir 
0 oy
(2,840 puan) tarafından
O SUTUN GELMESI ICIN BIZ NELER NELERR YAPIYORUZ SENDE KENDINI DEMIYCEM BEBEGININ RIZKINI KESMEK UCIN COZUMMU ARIYOSUNNN PESSS GUNAH GUNAHH PSIKOLOJIK SORUNLARIN VARDI MADEM NEDEN COCUK YAPTIN KARDESIM
tarafından
Kuzum bebegin kac aylik.bu arada cok uzuldum kolay degil demekki yasadigin sorun
tarafından
Boşver canım kımın ne dedıgı umrumda degıl yasamayan bılemez ben gunlerdır ne cektıgımı bılıyorum annelık asıl bu saglıklı bı anne olamadıktan sonra emzırmısım neye yarar... Doktorumda boyle dıyor zaten lohusa depresyonj gecırıyorum panık atagım var zaten oda ayrı su vırus yuzunde kımse gelıp gıtmıyor annemı dahı goremıyorum halden anlayan anlar anlamayanda işte boyle konusur ama karsısında cevap vercek kımseyı bulamaz ama ben yınede kımsenın annelıgıne bısey demem kım bana derse de ugrasmam su psıkoljıyle hıc kendını öldürmeye kalktın mı sen sut veremıycegın ıcın desem susar kalırlar ıste
(58 puan) tarafından
Ayy didem heryerde güldürüyon beni:)
tarafından
Kuzum bu virusun ilk ciktigi zamanlar surekli panik atak gecirdim cok kotuydum dusun kendimi hasta olarak goruyordum ozel hastaneye gidip 500 tl ye test yaptirdim para felan gozume gelmedi.simdi yeni yeni biraz iyiyim ne kadar iyi olabilirsem.doktorumlada gorusmustum sutum gidecek diye cok korkuyorum dedim.bana doktorum cok kizmisti senin sagligin elden gidiyo bunu dusunme gerekirse mama verirsin.sen iyi olmassan bebegini zaten emziremessin diye.sen hic uzme kendini.bak ben tek basima kaliyorum bebegimle evde.ne yapalim kaderde varmis diyorum sadece sen degil herkes cok zor durumda
tarafından
Eger ilac kullanmak gerekiyorsa kullanacaksin psikolojik rahatsizlik hicbirseye benzemez Allah korusun bebeginede zarar verirsin
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Psikolojik sorundan kaynaklı ilaç kullanıyosan ve ilaç yüzünden emziremeyeceksen bişey diyemem. Ama psikolojim bozuk emzirmek istemiyorum diyisan bunu o miniğe yapma. Senin sütün onun herşeyi. Seninle olan bağı, ilerde hastalıklarla savaşması için bi kalkan. Daha bi çok şey. Keyfi yapıyosan yapma ama mecbursan dicek bişey yok. 

Emzirmezsen ve sağmazsan zamanla gidecektir sütün 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Psikolojik sorun ne derece kötü onu bilemem tabi bende lohusa depresyon geçirdim ama bebeğin icin emzirmen Lazkm  ilaç kullanacak kadar kötü isen ilaçlar var süt kesici onlar doktora danışarak kullan 
0 oy
(191 puan) tarafından
Canım sıkıntı ne anlatmak  istersen  belki  rahatlarsın 
(191 puan) tarafından
Eşin yanında değilmi  destek olan kimse  yokmu
0 oy
tarafından
gecmis olsun kuzum .. merak ettim neden dolahi amtidepresan kullaniyorsun .. bemdd ecok sey yasadim dogum.yaptiktan sonra psikoloji falan kalmammisti bende ...  anlatirsan dinlemek isterim.seni ... 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsjn canım rabbim en kusa zamanda sağlığına kavuştursun nasıl olduğunu bilmiyorum ama yargılayanları umursama canım sen iyiol da 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Canım psikolojik destek alsan olmaz mi sonra pişman olabilirisn
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Bacilar ne güzel diyosunuz emzirmek için uğraşan emzirmeye çalışan sütünü getirmeye çalışan birsürü anne var bir anne doğası gereği bunu yapar ztn ama eğer yapmıyorsa gerçekten problemi olduğu içindir lütfen yargılamayalım Allah kimseye dermansız dert vermesin durumlar kötü olmasa hemen tedaviye başka derdim cnm Allah yardımcın olsun :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 135 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 507 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.