0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar fikrinizi almak istiyorum eşimin işi iflas etti bnde yeni doğum yaptım 2 aylık kızım var ailelerimiz yardımcı oluyor ama kafam karışık iş teklifi geldi öğretmenim canlı ders vermem istendi ama kızımla ben bazen yemek bile yiyemiyorum kabul etsem yapamazsam diye korkuyorum kabul etmesem keyfimi davranmış olurum bu darlıkta ne yapsam bilemedim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebeğine bakacak olan varsa kabul et tabiki 
(22 puan) tarafından
Yokki kayınvalidemin kızı 13 günlük doğum yaptı yanında annemde 65 yaş üstü sokağa çıkması yasak maşum korona eşimdede kız durmuyor fazla
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Evde vericeksin sonuçta canlı dersi esin evdeyse o süreçler de esin bakabilir belki bebeğe belki de o saatlerde annenden kayinvaliden den destek alırsın? 
(9,651 puan) tarafından
Alışır canım sen hiç yokmuş gibi çaktırmadan başka odaya geçersin falan bi yarın en azından bunun provasını yapabilirsiniz
(22 puan) tarafından
Şu korona illeti yznden kimse gelip gidemiyorki zaten kayınvalidemin kzıda doğm yaptı 13 fünlük yanında
(9,651 puan) tarafından
Inşallah esin idare edebilir de sizin için şuan da bi gelir olur iyi olur..
(22 puan) tarafından
Sadece anlatmak kısmı olsa neyse benim sürekli gündemi takip edip güncel bilgiler paylaşmam gerek ezbere konu değil sadece tv izlemeye araştırma yapmayada vakit lazım :(
(9,651 puan) tarafından
Ne dersi anlaticaksin canim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Keyfi davranmış olmazsın aslında zor çünkü. Eşin evdeyse emme saatleri dışında çocuğu pışpışlasın uyutsun altını değişsin sen de programını emme saatlerine göre ayarla olmaz mo
(22 puan) tarafından
Altını değiştirnesini istedğmde bile zar zor yapıyor çocukta durmuyor zaten:(
(4,040 puan) tarafından
O zman geçim için uğraşacak sen dert etme napıcan çocuk durmuyor diye bişey yok eşin alışmak istemiyor
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Bebekle ilgilenecek biri yokmu sonuçta evinde olucaksin 
(22 puan) tarafından
Korona var kimse gelemiyor kayınvalidemde kızı doğum yaptı 13 günlük yanında bakıyor
(6,919 puan) tarafından
Valla canım  Zor durumda kalırsan bide bebek sonucta destekcin olmazsa. Yapamazsın
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Dersler zaten maksimum 30 dakika sürer. Sonra illaki aran olur o arada da bebekle ilgilenirsin. Eşin evdeyse tabiki de çalış. Hem eşin de bebekle vakit geçirmiş olur. Ama teksen sıkıntı olur.
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bebeğin çok küçük cnm 6 7 aylk olsa bakan olunca kabl et derdm ama bebeğin içerde ağlarken bişi anlatamassn ki
0 oy
(18 puan) tarafından
Canım valla benim annecim yıllar önce sabahın köründe bizi sıcak yatağımızdan kaldırıp bakıcının evine götürürdü. Anaokulu kreş fln yoktu öyle mahallemizde.Ben çok üzülür annemle vakit geçirmek isterdim. Ama annecimin sayesinde mahallemizde okuyan bir biz olduk. Ben de öğretmenim çok şükür annemin emekleriyle. Umarım devlete atanıp şartlarını iyileştirebilirsin. Yerinde olsam hemen kabul ederdim kızım için..
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ben iki aylıkken yeminle yemek zor yer tuvalete zor giderdim.  Bence keyfi değil, sonuçta oyle evde30dk ders anlat demekle olmuyor. Formasyonlu ve ücretli ogretmenlik yapmis biri olarak diuorum. Sadece günlük 30dk ders anlatmayacaksn, bunu. Ders çalışması da var, hazırlık yapması var, gunceli takip etmesi var. Ve bebeğin duran biri değil , eşin bakabilecek mi? Bebek sadece anne sütü alıyorsa hele imkansız onun yarım saatte bile anne kokusuna ihtiyaço olsa ağlaması ortalığı inletir adapte olamazsın sahsi fikrim
0 oy
(333 puan) tarafından
Ben olsam kabul ederdim bu zor gunde guzel teklif esin de elinden geldigince bakar bebegine 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Hergun mu vericeksin kaç saat vericeksin bunun dışında hazırlık aşaması falan ne kadar sürecek bunları önce bi gözden geçir esinde idare edebilirse bence kabul etmelisin hele ki bu zamanda is ayağına gelmiş Allah sana bi rızk kapısı açmış değerlendirip değerlendirmemek senin elinde canım 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 526 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...