0 oy
358 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kizlar az  once saglikocagindan gekdim.yetkilileri de hemsireleri de alkisladim.yaaaa ... mesafeye o kada rilgililer ki bi kisi bir kisi aliyorlar saglik.ocagima kizimin asiso vardi ... ben gittim bi saat kadar durdum iki dafe dezenfekte edildi bahcesine kadar ...bi kisiden fazla almiyolar iceei valla keske heryer boyle olsaydi iki haftada bjterdi bu illet ...

9 Cevaplar

+2 oy
(3,024 puan) tarafından
Keske yazarken daha dikkatli yazsaydin 
(4,102 puan) tarafından
:)))))))) mutluluktandr o
tarafından
telefon bozuk canim idare edin yaa
(4,102 puan) tarafından
Tnm kiz anladk:)
tarafından
:)):)
(3,024 puan) tarafından
Ehheh oglum taktigim yeni beze 2 dk sonra kaka yapinca ki tepkim profil fotom :)
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bnde gittiğimde öyleydi inşl yakn zmnda biter şu virüs
tarafından
insallah .... ramazan ayinda da pek cikmazlarsa disari bemce bayrami cifte gecirrz inseallah
(1,455 puan) tarafından
İnşl cnm ya bayramdada çıkılmasınnbnce el öpmeai aile ziyaretibde artş olablr
tarafından
kesinlikle olur kuzu .. onun ocinde ayri bi onlem alinir belki
0 oy
(120,765 puan) tarafından
Ins bitecek yaa 
tarafından
insallah kuzu en azindan bayramimiz bayram.olsun
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Ewet bende gecen gittigimde oyleydi
tarafından
helal.olsun valla ... keske disardada oyle olsa
(4,102 puan) tarafından
Aynen oyle valla malesf herkes oyle degl
0 oy
tarafından
Pazartesi bizde gittik aynen dediğin gibi çok dikkatlilerdi 
tarafından
valla gecen ay cagirdilar cokt tereddut ettim.gitmedim.ama bugun gidince ocim.rahatti yami
0 oy
tarafından
Bizde pazartesi olduk teker teker alıyorlar içeri 
tarafından
evet canim.teker teker ve acele acele fazla.oylamadan ilaclamdigi icin bebekleri fazla.icerixe tutmamaya calisiyorlar
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Evet cnm bizim burda da oyle bende suan saglik ocaginin kapisinda bekliyom tek tek aliyolar
tarafından
bugun gordugum.tablo.guxeldi vala yaaa icim.rahat etgi esim.izin vermiyordu zor la ikna ettim ..
0 oy
tarafından
Evet burdaki sağlık ocagi da oyle ayni zamanda devlet hastanesine de gittim kurallar harikaydı herkes mesafeydi ateşler ölçüldü iceri oyle alındı herkese sorular sorup ona gore yönlendirme yapıldı Allah razı olsun 
tarafından
valla kuzum.bjrda develt hastanede bizim.bi yakin gitmis domtorlar kovmjs ne isin var hastanede vuris geziyor eve got demisler .. ben zoele gitmistim.sandalyeler ayrilmis ve tek tek ates olculuyordu
tarafından
Burda ozel yok devlete gittim. Giriste herkes mesafeli bekledi iki tane hemsire ateşlerimizi ölçüp bize sorular sordu sonra yönlendirme yapildi. 4 tane korona virüs den yatan varmis simdi sayı 1 e  dusmus Allahim onada sifa versin
tarafından
rabbim.tum sehrimizde hasta sayisinin dustugunu duymayi nasip etsin isneallah ....
0 oy
tarafından
Ben gidince de öyleydi hçrveli vardı kapıda her doktora bi tane hasta alıyorlardı benim aşı vardı hemen aldılar 
tarafından
evet oyle yapiyolar canim
. keske heryerde oyle olsa gercekten iyi tedbir aliniyor saglik ocahimda
tarafından
Öyle olsa hemen biter virüs falan kalmaz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 144 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 254 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gulogra (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,799 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 217 göst.
31 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

397,101 soru

11,877,037 cevap

35,992 kullanıcı

...