0 oy
2,078 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşiniziniz telefonunda eski sevgilisiyle çekilmiş uygunsuz resimler görseydiniz napardiniz?

28 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Beynini yararim ....... Nokta 
(105 puan) tarafından
Kopyala yapıştır........ Nokta :D
-Reklam-
+1 oy
(355 puan) tarafından

Yaziyi okurken bi an qozumun onune qeldi sac derimin inan diklestiqini hissettim :angry: bilmiorm artik ne yaprim. Hemn ayrilirim bosanirim derdim eski ben olsaydim ama oqlum war oyle hmn ayrilirmiyim bilemiorum ama burnunda fitil fitil qetiririm burasida net

(105 puan) tarafından
Galerisinde başka fotoğraflar da var mıydı baktın mı peki.. Yakın tarihli yoksa ona da şükür kuzum.. Ne deyim ki.. Tabii ki yıkım.. Ama bebeğini de düşün sakinliğini koru
tarafından
2017 tarihli mesaj whatapta duruyomus. Beni kaybetti .kıyamet koptu ama beni kaybetti yarın ya numarası değişecek ya da değişecek başka yolu yok
(105 puan) tarafından
WhatsApp listesine baksaydın profil fotopraflarına. Kızın eski numarası olur o konuştuğu.. Yeni başka nosu vardır felan.. Allah korusun tabii. İnşallah yoktur
(105 puan) tarafından
İyice öğren neyin ne olduğunu ona göre tavrını koy..
tarafından
Beni kaybetti net.daha bi de telefonun şifresini değişmiş
+1 oy
(7,402 puan) tarafından

Valla hem telefonu hem esimi parçalardim:angry: düşünmesi bile korkunç :unsure:

0 oy
(169 puan) tarafından
Son gecesi olurdu o gece canını okurdum okumakla kalmam bi yerini kırardım yani kesin 
0 oy
(514 puan) tarafından

Böyle bişey mi yakaladın yoksa:O 

tarafından
Malesef evet:((
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Onun o beynini patlatırdım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hesap sorardım valla .
0 oy
tarafından
Oha katliam sebebi 
0 oy
tarafından
resimler eskiyemi ait smdiyemi ait bu cok onemli smdiye aitse s.... olsun gitsin mahvederim onu !
0 oy
(217 puan) tarafından

Canm noldu basina oyle seymi geldi :(

0 oy
(704 puan) tarafından
Cinlerim tepeme cıktı Allah korusun yaa cinnet gecirirdim ben herhalde kovardim evden mahvederdim onu tvbe tvbee ya
tarafından
3haftalık hamileyim bi de üstüne
tarafından
38 yani pardon
(704 puan) tarafından
Canım sen suan sadece bebegini ve kendini dusun bak son zamanlarn cocugunun hakkına girme kendini uzme kasma bırak degmezz yüksek tut enerjini o melegin hakkı yok uzulmeye
tarafından
Asla helal etmiyoruz oğlumla hakkımızı aslaa
(704 puan) tarafından
Allah sorar ona merk etme Rabbim büyüktür
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Agzina ederdim telefonu yedirirdim beni son görüşü olabilir hemen bosanmam tabi ama sürüm sürüm surundururum onu burnundan getiririm barisirim belki ama bi dha kafayi kaldirmaya cesaret edemez her firsatta basina kalkarim
0 oy
tarafından

Duşuncesi bile midemi bulandirdi:angry:

tarafından
Canım özelden yazmışsın ama kapattın galiba
tarafından
Benm mi özelm kapali bakyorm canm
tarafından
Evet msj attım ama göremedim kapalı özelin
tarafından
Şmdi düzeldmi
0 oy
(58 puan) tarafından
Geçmişi beni ilgilendirmez ama benimle evliyken hala o fotoğraflar duruyorsa büyük papaz cikardi. Hala silinmemiş olması absurt bir durum. Neden duruyor hala unutamadin diye beynini yarardim o kesin... 
0 oy
(887 puan) tarafından
Her sartta kkiyamet kopar o ayrida fotoraflar eskiden mi kalmis ki oyle bile olsa bu silmeye kıysmadigi anlamina gelir ve bosanma sebebidir .ha yeni cekilmisse bosanmakla kslmam bi zarar veririm kesin artim biyerlerini mi kirdiririm baska tturlu bi iskence mi dusunurum bilemiyorum .ihtimslini bile dusunurken aklimdan bir suru intikam sekli gecti
0 oy
(210 puan) tarafından
Bu zamana kdr nsl saklamis nsl gormedn yda neden sakladi veya snn o resmini gorse o ne yapardi bir sor istersn bi empati kursun eger unuttuysa amenna ama kasitli sakladiysa iyice desmek gerek..
tarafından
Bana en çok koyanda o zaten .hala saklı tutması silememesi, amin allah razı olsun
(210 puan) tarafından
Valla kuzm inanmani guvenmeni istiyosa alacaksn adami karsina elinede Kur'an i soracaksn unuttun mu resmleri yksa silemedn mi baktin mi bakmadn mi hesap verecek sna hesap vermiyo mu verene kdr eve alma kapici cagir degis kilidi yuva yikmak kolay muhim olan onu adam etmek surundurmek bosanmayacaksn adam edeceksn ve sakin kankalarina ailene anlatma ailen destek cikrda kankam dedigin yeri gelir arkandan oh der
tarafından
Haklısın cnm ama içimdeki öfke, nefret soğumuyor. Durduramiyorum öfkemi.yuzune bakmak istemiyorum
(210 puan) tarafından
Seytana uyma sakin kuzm o simdi snn karsinda piskinlik yapiyodur buyuk ihtimal burnundan kil aldirmiyodur ama sert ol evet yemek hazirlamak gorevimz ama ne yemek ne kahvalti hazirlama karilik gorevni yerine getirme ne zmn Kur'anla yemin etti ki bska yeminle snn guvenin geri gelmez o zmn anck huzurun biraz olsn gelir
tarafından
Yoo zaten boykot ediyorum .eski meral yok karşısında. Işine geliyorsa bunu çekecek yoksa kendi bilir
0 oy
(117 puan) tarafından
Eskiyse çok bişey yapmam ama ben varken çekilmişse o resim ertesi gün boşarım herşeye tahammülüm vardır ama araya başkası girerse gözüm hiçbişey görmez
0 oy
(929 puan) tarafından

Yeni olduğunu zannetmiyorum.Eskiyse sadece neden hala saklıyo diye olay çıkartırım onun haricinde pek bişey diyemem eski sonuçta. Benim başımada geldi. Eşim galeriden silmiş aöima telefonumun dosyalarında kalmış bende girdim oraya baktım şok geçirdim kısa süreli baya trip yaptım ama boşa hem benden önce hem adam silmiş zaten ben kendim kaşındım bişey bulmak için :D

tarafından
Evet sorunda o zaten neden saklaniyo mesajlar resimler whatapta ya bi de. Silinen bisi değil. Eli varmamış adamın
(929 puan) tarafından
Şöyle bişeyde var ne kadardır evlisin bilmem ama yenimi gördün yani ne kadar eski sevgilisi
tarafından
1.5 senedir evliyiz 2017nin mesajı tesadüfen gördüm dün de
0 oy
(73 puan) tarafından
Boşardm kısa ve net bunun başka açıklamasi yok!!!!!
0 oy
(68 puan) tarafından
Neeee mi yapardım dünya savaşı çıkardı evde telefonu ve onu parçalardım.... Başına böyle bişey mi geldi yoksa
tarafından
Bekar adam sevgilisinin adını ne diye erkek adıyla kaydeder .o lanet olası kız diğer hattımi ara falan demiş kim bilir o numarası ne diye kayıtlı. Belli ki evlendikten sonra değişmiş adını. Kafayı yememek elde değil
(68 puan) tarafından
Dediğin gibi bakarken erkek ismiyle kaydetmesi çok mantıklı değil belliki evlendikten sonra erkek adı yazmış bak hamilesin bebeğin herşeyi hissediyo kafayı yicene biraz sabır çekerek sakin kalmaya çalişarak al karşına konuş zor bi durum ama evlendikten sonra devam etmemiştir bu durum inşallah
tarafından
Devam etmedi diyo ama ne kadar güvenip inanabilir ki insan. Şüphe düşmeye görsün bir kere
(68 puan) tarafından
Ah canım ya bebeğini düşün kendini üzme bir süre takipte kal bakalım yüz verme kırıldığını belli et ama tedbiride elden bırakma derim Allah sabır versin
tarafından
Sağol canım amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 489 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 930 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cinarinanasi2 (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,300 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Misafiirr (3 puan) tarafından soruldu