0 oy
831 göst.
Aile kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Kavga ettik saçma sapan bir sebepten kalbimi kırdı defoldu gitti dışarı  kan beynime sıçradı şu an cam çerçeve aşağı indiresim var ne sesini duyasım var ne suratını göresim var   

16 Cevaplar

0 oy
(13,900 puan) tarafından

cam cerceve lazım indirme sakın:woot:

(1,403 puan) tarafından
Ya şu halime güldürdün valla :D
(13,900 puan) tarafından
oyle ama barisirsiniz yine ama olan cama cerceveye olur:Dd
(1,403 puan) tarafından
Şeytan diyor yap eşşşşeeek gibi taktırsın
(13,900 puan) tarafından
yapma canm yapma siniriniz gecer barisirsiniz
(1,403 puan) tarafından
Bakma burda sakin sakin yazıyorum 1 milyon kere dedim ki bam telime basma
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Kuzum bi sakin ol hele otur bi su ic kendine gel 

(1,403 puan) tarafından
Sinirden  bütün vücuduma ateş bastı kaşıntı bastı
0 oy
(119,973 puan) tarafından
Kiz camlara elleme karantinada camcida bulunmaz sakin ol 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Sakin ol cnm aranizda her ne geçtyse bunlari yapmaya degmez öfkeyle kalkan zararla oturur..

İnsirah suresi oku için ferahlasin sıkintiya sokma kendini..
0 oy
tarafından
Önce bı sakinles kuzum bildiğin duaları falan oku 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Kavga ettikten sonra kapiyi cekip cikmak bana cok sacma geliyor ya. Yani sanki disari cikmasi gerekiyomusta bahaneyle kavga ediyomus gibi
(1,403 puan) tarafından
Evde kalıp tartışınca finalde hep ben haklı çıkıyorum çünkü vericek cevabıda kalmıyor kolayına geliyor
(1,822 puan) tarafından
Yani bilmiyorum ki esler illaki tartisir tartismyan kari koca yoktur ben cok bagiran bi insanim mesela ama esim hic evi terketmez kapiyi carpip cikmaz aksine bi kenara oturur sakinlesmemi bekler konusabilmek icin cunku kapiyi carpip cikarsa daha cok sinirlenecegimi ve kavga edecegimi biliyo ondan gitmiyodur bilmiyorum ama yapilmamali bence ha oda degistirebilir diger odaya gecebilir ama evden gitmek bambaska bi olay ya
(4,040 puan) tarafından
Kolayına geliyor dediğin onun başetme yolu bu belki kalsa sen o sinirle daha kötü şeyler yapacaksın
0 oy
tarafından
Dur gi napiyon hemen cama cerceveye noldu bukadar alev aldin
tarafından
Cokta iyi bisey yapmamissin yani babanada maharet degil bu
(1,403 puan) tarafından
Değil ama elimde olan bişey de değil öfke kontrolüm yok çok tedavi gördüm ama olmadı dışardan baksan ne uysal dersin bir o kadarda sabırlıyımdır peygamber sabrı eşittir ben yani
tarafından
Bence sen sabirli degilsin ofke kontrolun olmadigi icin kendini cok sabirli saniyosun bende sinirliyim ama antidepresanlar gayet iyi geliyo
(1,403 puan) tarafından
Emin ol canım o kadar sabırlıyım ki görsen şaşarsın 13 sene oldu toplasan 5 kere falan kavga etmişizdir sürekli vara yoka kavga eden bir çift değiliz yani ama işte bağırdımı olmuyor
tarafından
Ne diyim duzelirsiniz insallah
0 oy
tarafından
Bende kavga ettım agır konustu inan annem yakın olsa yurumelık mesafe alıp bebeğimi gidecektım
(1,403 puan) tarafından
Valla gidicek yerim olsa bende gidicem şu an ya bagırılmaktan nefret ettiğimi biliyor zaten  bugüne kadar eli havaya bile kalkan bi adam değil ama dövse bu kadar kudurmam
0 oy
tarafından
Kiz sakin ol cam çerçevenin günahı ne masraf kırma 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Anammm bir sakin ol sakın birsey kirip dokme bak korona var dua oku sinirin yatissin elini yuzunu bir yika kalk kahve yap ic 
0 oy
tarafından
Cama çerçeveye yazık valla sonra pişman olursun 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sakin cam.cerceveye bulaşma, ben artislik yapıp elimi çarpmıştım, oda cama denk geldi, boşa masraf çıktı:))
(1,403 puan) tarafından
Güldürdün beni Allahta seni güldürsün:D
(6,978 puan) tarafından
Amin canım hepimizi :))
0 oy
(15,877 puan) tarafından
Virüs var dışarı niye çıktı:)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kesin haksizdir çekip gitmistir haklı olsa tepene biner. Adım gibi de eminim yani
(1,403 puan) tarafından
Haksız olduğunu kendide biliyor finalde hep ben haklı çıkıyorum onunda vericek cevabı olmuyor
(2,575 puan) tarafından
Benimkide aynı kendi hakliysa beni aglatana kadar konuşur susmaz. Ama haksizsa çeker gider evden
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Git camdan ne istiyom.  Donunu gömleğini yırt   
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sakinleşir sin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 312 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 34513451 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,642 göst.
15 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 399 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 926 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,012 puan) tarafından soruldu

384,570 soru

11,504,082 cevap

35,159 kullanıcı

...