0 oy
1,396 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
Git gide iyice kilo aldım *** göbek aldı başını gidiyo. Bana öneri verin şu tatlılardan hamur işinden uzak durayım :((

26 Cevaplar

0 oy
(119,225 puan) tarafından
Bende cevaplari okuyum
tarafından
Selamünaleyküm
(119,225 puan) tarafından
A.s ☺️
(1,001 puan) tarafından
Kiz oysaki sen cok fitsin
(5,323 puan) tarafından
Oku oku ☺☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de aynıyım sorma 4 aylık oğlum var sanki 5 aylık hamileyim karnım öyle. Çikolata bitti kahvaltılık bi daha aldırmıcam yarın eşime sahurluk poğaça börek yapcam ama kendim de yerim diye korkuyorum yememem lazım
(673 puan) tarafından
Valla canım bi bende var sanıyodum o göbekten oğlum 5 aylık görenler hamile sanıyo çok fena göbeğim kalmıştı doğumdan sonra bi şu karantinada ye iç yat tam oldu
(5,323 puan) tarafından
Yapıncada yeniliyor ya://
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Valla ben çözümü buldum sana da söyleyeyim. Hiiiiç şekerli şeyler tüketmiyorum meyve ve kuru meyve dışında.
(5,323 puan) tarafından
Benimde yememem lazım ya://
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kafana koymak be buna kendini inandırmak kilo hedefi belirle 
(5,323 puan) tarafından
Aynen bunu yapmam lazım
0 oy
tarafından
Kiz anam ben asla hamurişi yemiyirm heleki 25 haftadan sonra hepten kesrim tatliyi kil9m durdu ama nirmaldede yiyen bi insan degilim cunki sevmiyorum tstli hamur felan
(5,323 puan) tarafından
Ben çok yiyorum işte sıkıntı orda
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm bi ceviz ici bir su bardaina at sabaha kadar suda beklesin sabah ac karnina ic cevizide ye zayiflatiyomus hemde bebege vitamin oluyomus bn bugun başladım 
(5,323 puan) tarafından
Kuzum hamile değilim bebiş 10 aylık oldu emmiyorda diyet yapsam diye düşünüyorum
(5,272 puan) tarafından
Emzireler icin zaten canm
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Yemiceksin bacım
(5,323 puan) tarafından
Mantıklıı ☺☺
0 oy
(6,919 puan) tarafından
   Sağlıklı beslenme.  Hayatından pirinç makarna hamur işi ıvır zıvır  kızartma hazır yemek. Şekerli gıdalar asitli içecekler  ekmeği axalt   saydıklarım çıkar hayatından zayiflarsin
(5,323 puan) tarafından
Ayy inşallahh
(6,919 puan) tarafından
105 kilodan normal  diyet uygulamadan  yürüyüşle ve bu saydiklarimi yemedim   yavaş yavaş kilo verdim. Sağlıklı bir şekilde  71 kiloya düştüm şuan 30+1haftslik hâmileyim. Sadece 4kilo aldım. Canım.
(5,323 puan) tarafından
İşte aradığım tam da bu çok sağolll❤
(6,919 puan) tarafından
Rica ediyorum. İnşallah. Dikkat ederek zayiflarsin
0 oy
tarafından
Yemicen bacım başka çaresi yok besindegeri yüksek şeyler yiceksin :/
(5,323 puan) tarafından
Yapcam inşallah
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Az ye almazsın irade önemli
(5,323 puan) tarafından
Ah o irade yok muu
0 oy
tarafından

Kelin kremi olsa basina sürer kendimize care bulduk mu sankim :D

(5,323 puan) tarafından
Olur ya bulunduysa çaresi :))
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin kimi kiloluyum diye dert eder kimi de ben gibi zayıfım diye ahh ahh bende iki üç kilo alsam diye bakıyorum 
(5,323 puan) tarafından
::(((( :((( off
0 oy
(489 puan) tarafından

En iyi çözümü bulantılı hamilelik :D ben felaket tatlı seven biriyim yani sınırsız tatlı yiyebiliyordum çay esliginde zaten fastfood en sevdiğim derken her şeyi yiyordum yani hiç yemek seçmem ama hamile kaldım ve 2kilo verdim çok çıkarmama rağmen ama sürekli midem bulaniyo artık tatlı düşüncesi bile midemi bulandiriyo sadece yağsız kuru tost yiyebiliyorum onda doyacak kadar değil aç geziyom yani ben cozumu bu buldum :P

(5,323 puan) tarafından
Ben hamileyken benimde çok bulantım oluyordu
0 oy
(214 puan) tarafından
Bol su ic canım yakarsın öyle 
(5,323 puan) tarafından
Tamam kuzumm
0 oy
(99 puan) tarafından
Off şu karantina yaktı hepimizi ben de öyleyim.  Günde 5 kere tartilirdim . Artık tartıya çıkmaya üşeniyorum.  Ramazanda batı dikkat edeyim diyorum . Orucu açınca bı çorba sonra az yemek abur cubur da yemezsem vücut baya kendine gelir
(5,323 puan) tarafından
Aynen öyle yaa:/
0 oy
(487 puan) tarafından
Öncelikle kendi kendine karar ver hırslı ol zayıflamalıyım bu göbek gitmeli diye ekmek yeme hamur işi yeme tatlı abur cubur yeme bol su iç imkanın varsa yürü yoksa da sürekli hareket halinde ol 
(5,323 puan) tarafından
İnşallah bugünden sonra yapıcam
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Yemicem de ve bırak 
(5,323 puan) tarafından
İnşallah: ///
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Gel sarılıp aglasalim :D

YouTube, ınstagramda sehel Akgül var takip et canım.. kalori sayacı var yazıo diye ben onu indirdim.. bakalım..

(5,323 puan) tarafından
Çoğu şeye aşinayım önemli olan bopazı tutmak gel ağlaşalım :D
(3,750 puan) tarafından
Seher hanımı bnde takip ediyorum bugün hatta tarçınlı kahvesine başlıyorum biraz dan yapcam inşallah yarar işe ya
(3,187 puan) tarafından
İnşallah canım ben yapmadım tarçınlı kahveyi ama sonuç alan varmış..

Gel gell şu köşede ağlayalım :D
(5,323 puan) tarafından
Sosyal mesafe koyup maske takıp ağlaşalım ama :D
(3,187 puan) tarafından
Hahaaa tamam anlaştik :)))
0 oy
tarafından
Şeker kullaniyorsan önce onu kes bide sabahları ılık suya limon sıkıp içebilirsiniz bununla kilo veren çok tanıdığım var 
(5,323 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Uzak durman gerek yok ben hiçbirini kesmedim ama her lojmanı 50 kere çiğnedim. 1 haftada 3 kg verdim bu yöntemle 
(5,323 puan) tarafından
Emzirmiyorum canım gebe de değilim diyet yapabilsem iyi
(1,358 puan) tarafından
Canım olsun diyet yapamıyorum demişsin o yüzden bu yöntemi yazdım. Lisede de bu yöntemi kullanırdım unutmadığım takdirde her lokmamı 50 kere ama, 9 kg vermiştim
(5,323 puan) tarafından
Tamam kuzum deniycem çok sağol

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 484 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Neslihan92 (31 puan) tarafından soruldu

378,978 soru

11,343,916 cevap

34,809 kullanıcı

...