0 oy
811 göst.
Aile kategorisinde tarafından
4 gün yasak geldi biliyosunuz kızlar eşim işine çok düşkün aşırı derecede fabrikada özel sektörde çalışıyor patronu yarın gelebilirseniz gelin demiş polis arkadaşıyla konuşmuş yakalanirsaniz bile ceza yazmazlar sadece uyarı verirler demiş çok sinirliyim ya 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hee yazmazlar babasinin hayrinami yazmicak valla dinlemeden yaziyolar 

tarafından
Bende diyorum inşallah yakalarlar seni de akillanirsin diye ama dinleyen kim arkadaşlarıyla plan yapmış gidecek sabah
tarafından
Aman evde yatmak varken
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne işi yapıyor ki canım 
tarafından
Yurtdışına makina yapıyorlar
0 oy
(6,919 puan) tarafından
   Potrona bak yolunu bulmuş 
tarafından
Evet ya sizi şikayet ederim diyorum ama galeye bile almıyor para cezası olmasa ederim valla
(6,919 puan) tarafından
Patronu işi ayarlamış etsen  gidip kim ceza yazacak uydurur yine işini böyle. Mesleğini kötüye kullananlar varken bu ülke  kslkinamaz
tarafından
Zaten böyleler yüzünden bitmiyo şu virüs :(
0 oy
tarafından

Bizimkide gidecek ama bize yasak yok 

tarafından
Buna yasak olduğu halde gidecek :(
tarafından
Hmm ceza yazmazlar mi bizimki lokanta ya mecbur acacak
0 oy
(13,887 puan) tarafından

o nasl bir is askiya :angel: 

tarafından
Anlayamıyorum ki pazar günleri izinlidir normalde sabah 7 de kalkar oglumuz var 6 aya girecek sabahın köründe kalkar onunla oynar ilgilenir uyku hiç yok geçen hafta yasak diye evde kaLdi çıldırdı resmen bi yolunu bulup yine çıktı :(
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Yasakta torpil geçerli değil maalesef

0 oy
(2,332 puan) tarafından
Yasak geldi ama iş yerleri açık oluyo ve çalışanlar işe gidiyolar malesef. İlk çıktığı haftasonu benim eşim de çalışmıştı. Polisler çevirmişlerdi işten geliyorum deyince bir şey dememişlerdi
tarafından
Hah tam da öyle diyecem diuor ise gidiyorum dersem bişey demezlermis diyor
(2,332 puan) tarafından
Doğru söylemiş öyle çünkü
(249 puan) tarafından
kuzum benim  esimde suan iste ama yarin gelince pazartesi  gunune kadar cikmiycak sadece bu gece icin izin almislar onun harici  zaten cikma yasagindan beri evde
0 oy
tarafından
Kafayı yemiş adam
0 oy
(510 puan) tarafından
Bırak gitsin evde durunca da sana sıkıntı edecek zaten her gün riskli ama ille de gideceğim diye tutturuyorsa şal küçük enişteyi gitsin 

Kız valla ciddi diyorum bırak gitsin ne kendini yoruyorsun işe gitmese evde ömrünü yiyecek hem sen İNŞAALLAH yakalanırsın falan deme sonra yakalanırsa sen beddua ettin böyle oldu der sana sarar yani boşver 
0 oy
(870 puan) tarafından
Benim eşimde çalışıcak iş yeri kaymakamlıktan özel izin kağıtı alıyor cevirseler bile kağıt var elinde 
0 oy
tarafından

Ee zaten özel sektörde çalışan çoğu kişi işe gidiyor ki. Eniştem mesaili çalışıyor yasak falanda yok. 8 yaşında oğlu var. Onlar insan değil mi? 

0 oy
(10 puan) tarafından
Cocugunuzun rızkını verecek babası devlete nasil uyari yapip bırakıyorlar insan buna inanir mi hic haberlerde bile bas bas söylüyorlar 3000 kusur ceza yazildi adam başı diye. 

Eşiniz ceza yemeden akli basina gelmeyecek belliki o patronda az ... Değilmiş

Para bir yana salgin var hasta olmasi isten degil bu yuzden yayilip duruyor bu lanet sey sey lutfen ikna edin otursin evinde
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım yasaktan muaf işyerleri vardır e devlet üzerinden çıkarılan bi kağıt var her işyeri kendi elemanı için bi cıktı alıp ona verir ve çalışan onu yanında taşır ise gitmek zorundaysa polis çevirirse çalışma izni olduğuna dair bi kağıt o..Ama tabi senin eşinin patronu uyanıklık yapmış çalışma izni almadan üretim yapmaya çalışıyo yani ceza yazmazlar diye bise yok o kağıdı görmezlerse ceza yazılır patron sadece gaz vermek için kandırmaya çalışmış polis görsede bise demez diye ama inşallah yakalanmaz 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Benimde eşim gidecek ama mecburi. Valilikten kağıt çıkarmışlar. İş yeri mecbur kılmış
0 oy
tarafından
Yasak adı üstünde yask hiçbir iş yeri açık Olamaz kiii uyarı falan da almaz direkt ceza yazıyorlar hiç dinlemiyorlar bile cezayı yazıp gönderiyorlar valla haberler de izliyoruz 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bizim milletimiz ceza yemediği sürece akıllanmaz ya 
0 oy
(996 puan) tarafından
Canım benim eşim de fabrikada o da gidiyor yani izin almış fabrikası herhangi bir sorun olmuyor hatta bugün bile gitti
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Hic acimazlar yazarlar
0 oy
(415 puan) tarafından
Benim esim mecburi  gitmek zorunda kaldı marketler açık olacakmış yasak var nasıl marketleri açıyorlar anlamıyorum 
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Benim eşim de fabrikada çalışıyor ama izin belgesi var. Ona da fabrikanın ayarlaması gerekiyordu izin belgesi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 373 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 281 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde Yarenim07 (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.