0 oy
458 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

eşim almış Sizce güzel mi??kullanışlı olur mu acaba 

Aranızda kullanan var mı?

4 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Aynı arabanın başka markasını kullanıyorum gayet memnunum sadece apartmanda birinin bana yardım etmesi gerekiyor malesef merdivenler var 
tarafından
Aynı sorun bende de var taşıma sorun olmaz biri yardımcı olır elbet
Ama uzun ömürlü olur mu onun düşüncesindyim ☺️
-Reklam-
0 oy
(381 puan) tarafından
Evet canım benimki aynısından ben memnunum sadece biraz ağır apartman bizimki 4 kaattayim indiri cikartmasi zor başkada çok memnunum hayırlı olsun sizede
(381 puan) tarafından
Bence olur ben  2 yıldır kullanıyorum bi sıkıntı çıkmadı
(4,040 puan) tarafından
Binanın girişine koyup bisiklet kilidi vur ne olur ne olmaz  araba gösterişli millet aç. Alıp da 10 liraya satacak adamlar var
(381 puan) tarafından
Evet doğru ben o yüzden koymuyorum İstanbulda yaşıyorum her türlü insan var
tarafından
Valla ya çok doğru ☺️☺️ aklımda bulunsun canım saol
tarafından
Ama ürünün güzel kullanışlı olmasını sevdim teşekkür ederim ☺️☺️ inşallah bizde menmun kalırız ❤
0 oy
(583 puan) tarafından
Aynı model fakat markası farklı kullanıyorum ben çok memnunum sürüşü çok rahat şimdilik bi sknti yok. Hayırlı olsun 
tarafından
Saol canım teşekkür ederim ☺️☺️
0 oy
(1,717 puan) tarafından

Bence bu tip arabalar hiç kullanışlı degil 2 cocuk büyüttüm cift taraflı olandan kullandım. Komple yatırıyordum kızımda biniyordu kardesini kucagına alıyordu. Şimdide bunu aldım daha gelmedi

image

tarafından
Hayırlı olsun canım bunlar çok ağır oluyor bana kalsa ben de bundan isterdim aslında ama eşim çok heves etti bende kıramadım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 265 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 347 göst.
17 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 453 göst.
21 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı

...