0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayyy allahım şuan bebeğim karnımda turlar atıyo be o kadar değişik bi his duygu ki anlatamam Allah varya başta istememiştim daha yeni evlendiğim için ama şuan öyle düşündüğüm için çok üzgünüm annelik çok güzel bişeymiş rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah <3

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı hisler bende basında istememiştim korunduğumuz halde olmuştu 

Ama şimdi pişmanım bazen canımı  cok yakiyo ama olsun su anda guzel guzel donuyo icimde Allah hayırlısıyla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin canım inşallah gercekten cok guzel bısey :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin isteyen herkese nasip olsun inşallah
tarafından
Amin canım inşallah :)
tarafından
Aslında isteyene değilde hakkıyla anne baba olup ona kol kanat gerebilecek rabbimin verdiği canin kıymetini bilecek olanlara versin desek daha mi doğru ki :(
tarafından
Aynen oyle canım haklısın
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Sen onu bide kucagına alıp kokusunu içine çekince gör ❤️
tarafından
O anı sabırsızlıkla bekliyorum ınsallah
0 oy
(1,822 puan) tarafından

Benimki artik kaburgalarimi tekmeliyo cok canimi yakiyo ama yinede muhtesem bisey Allahin bi mucizesi icimde bi canli buyuyo ve o benim herseyim :) 

tarafından
Aynen garip değişik bi his annem hep derdı sen sımdı bana kızıyorsun ama evladın olunca anlarsın ne demek ıstedıgımı dıye sımdı insan annesinim dedıklerını anlıyo ve annelerimizin cektıklerınıde anlıyoruz
(1,822 puan) tarafından
Bence henuz anlamiyoruz dogunca anlayacagiz simdi ne cekiyoruz ki biraz sirt bel agrisi biraz tekme acisi asil cilesi dogduktan sonra buyuyunce
tarafından
Ya oyle tabı ama yınede annelerimizin soyledıklerı kafamıza dank edıyo yanı
0 oy
tarafından

Demi çok farklıymış <3 benim oğluşum da dün ilk kez hıçkırdı çok güze yaaaa

tarafından
Anne karnındayken mi
tarafından
Evet canım :)
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Kız senn bide dogunca gör o zaman kendini tamamen unutacak kadar çok seviyorsun hayatını o sekillendiriyor:happy:

tarafından
İnan herkesten oyle duydum kımse ıcın koca moca onemli degıl en guzel sey evlat annelik diyolar
(1,777 puan) tarafından
Aynen  canim çocuk sevgisinin yaninda aşk mesk bile viz geliyor kendini bilerek çocuğun için atesin icine bile atabilecek kadar dehset bi sevgi veriyor Allah. Allahin nimeti resmen
tarafından
Aynen oyle rabbım hayırlı evlatlar nasip etsin ınsallah
0 oy
(100 puan) tarafından
Ne kadarlik evlisin cnm
tarafından
7aylık falan canım
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Hele doğduğu zaman gör sen anne dediği Zaman <3

tarafından
Allahım o gunlerı de nasip eder ınsallah :)
0 oy
(8,245 puan) tarafından
Evet gebelıgın tadını cıkar dogunca dunya soyle bı ters donecek 3 ay kadar :) 
tarafından
Olsun ya evlat ıcın deger bence :)
0 oy
(119,064 puan) tarafından
Rabbim herkese nasip etsin
tarafından
Amin ınsallah canım :)
0 oy
tarafından

Yaa ben daha hisetmedm 18 haftalgm kiskandm<3

tarafından
Hissedersin canım merak etme ben ozmanlar hafif hafif hissediyordum sımdı tamamen hissediyorum 24 +2haftalıgım bende :)
tarafından
Ay maşallah canım ne guzel bi mutluluk darısı bana❣
tarafından
Sabret canım bısey kalmamıs ya 20-21haftakıkken bıle hissedersin :)
tarafından
İnşallah canım sagol :)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Zaman gecsin doğsun artık. Elimi nereye vursam oraya tekme atıyor hayatımdaki en güzel his. Nasıl mutlu oluyorum. Eşim ogluuummm napiyon babacim dediğinde karnımın içinde dört dönüyor. Adamın bile gözleri doluyor. Bide doğduğunda kucağına verirlerse hüngür hüngür ağlamaya başlar diye düşünüyorum
tarafından
Cok degısık ya valla cok acayip Bı duygu eşlerımız bence suan henuz babalık duygusunu alamadılar kucaklarına aldıkları zaman alıcak lar gercı benim eşim ben korkarım nasıl kucagıma alıcam dıyo ama o an onu bile dusunme ınsallah Allah nasip ederse eşim benımle dogumada girecek

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 714 göst.
0 oy
5 cevap 235 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.

377,815 soru