0 oy
753 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Kizlar önceki postumdaki yorumlarınızı okudum ve kuzenine hayır dedim virüsten dolayı eşim de sonradan gelmesin hastalık var filan dedi tesekkur ederim hepinize 

Yeni bi soruyla karşınızdayım

Biz kirada oturuyoruz su suda oturdumuz evde 11 aydır duruyoruz öğretmenin evi taini cikti gitti biz evi tutarken 4 sene gelmicem filan dedi dün de öğretmen aradı ben geri gelecek burada okullar tatil pskolojim bozuldu filan demiş eşime evi boşaltın. Dedi normalde geçen ay karar vermiş gelmeye bize soylicekmis sonra geri vazgeçmiş dün de aradı gelecem evden çıkın diyor her yere baktın 700 ten assagi kira yok.o kadar verecek dururmumz da yok napacamizi şaşırdık mahallede atamadık yer bırakmadık ev yok dua edin de kizlar biran önce bulup çıkalım virüsten dolayı da çok korkuyorum 8 aylık ta oglum var

19 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Bu yasa dışı şikayet edin 
(1,699 puan) tarafından
Ev sahibiyle anlaşın olmassa şikayet ederiz de yapacak bisey yok de ev yok de
(655 puan) tarafından
Yok kuzum burada konturat yapmiyorlar mahalle oldu için
(655 puan) tarafından
Yok kuzum gerçekten ev de olan da virüsten dolayı vermek istemiyor
(1,699 puan) tarafından
Onun muhlet süresi var ceza alir
(1,699 puan) tarafından
Anladım canım ne diyim inşallah ev bulursunuz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı sorundan muzdaribim canım ev sahibi taşın dedi ev bulamıyorum mayıs sonuna kadar bulmam lazım allah yardım etsin hepimize
(655 puan) tarafından
Bizimki de 1 haftaya kadar geliyormuş kuzum kiracı olamak çok zor ya
tarafından
Öyle canım malesef hele iyi ev sahibine denk gelmek daha zor allah yardım etsin zaten virüs yüzünden taşınan eden yok ramazan da geldi hiç olmaz inşallah bulursunuz
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ne düşüncesşz ya en az 3 ay mühlet vermeli ne insa lar var dünyada yerim onun psikolojisini gerizekalıyı eylülde bi daha çağıracaklar o zman da geri gelin mi diyecek
(655 puan) tarafından
İşte gerizekalı bebek var evde çok düşüncesiz en azından virüs bitene kadar keske evde kalsaydik
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Canım istedi çıkın olurmu öle ev taşımak kolaymi Kendi gelsin kiraya. Sizden aldığını oraya versin da 1sene bile olmamış kontrot yokmu   
(655 puan) tarafından
Yok canin konturat aparman olmadı için yapmiyorlarlar
(6,919 puan) tarafından
Hiç alakası yok vergi ödememek için çoğu evsahibi yapmıyor çünkü yaparsa öle yok ben gelicem çıkın  diyemez hep zaten hakkımızı sovunmadimiz için. Oluyor.  İnşallah  bulursun ev
(907 puan) tarafından
Kontrat icin apartman olmasina gerek yok canim, siz kira veriyormusunuz evet, karsi taraf kira geliri elde ediyormu evet ! Vergi kacakciligi onun ki, aklinizda bulunsun bir dahaki evde kontrat yapin hakkinizj istedikleri gibi yemesine izin vermeyin
0 oy
tarafından
1 haftada hem toplanıp çocukla hem nasıl ev bulacaksın ya şuan ne kadara oturuyosun cnm
(655 puan) tarafından
450 kuzum
0 oy
(63 puan) tarafından
Rabbim hayırlı bir ev nasip etsin en yakın zamanda inşallah size canım. Kira sözleşmemiz yokmuydu sözleşme süresince çıkaramaz çünkü sizi
(655 puan) tarafından
Yoktu kuzum sozlesme
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Keske kontrat yapsaydiniz keske o zaman cik diyemezdi. Nerde kj bu ev sahibi sehirler arasi yolculuklar sinirli sekilde yasak nasil gelecek
(655 puan) tarafından
İkametgah adresi burada gözüküyor sanırım öyle gelebilirmis
0 oy
tarafından
Doğal gazlı evler 700den asya değil canım 600 650ye sobalı ev bula bilirsin har şeye zam geliyor malisef 
(655 puan) tarafından
Aynen öyle herşey ateş pajasi
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin canım 
(655 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kuzum 2 ay cikaramaz sizi o evden.oyle sey olmaz apar topar su donemde nereye cikariyo.oldu canim kendi psikolojisi bozulmuz siz nenyapacaksiniz.bak benimde gecen ay sozlesmem bitti ama cikamiyorum ev alacaktim ama malesef su durumda ev aramaya cikamam kafayi yemis heralde ayip bisey insanlari magdur ediyo.sokaga cikamiyo millet ev mi arayacakmissin.o esyalara esyacilar tasimacilar dokunacak edecek kucucuk bebeginle ne yapacaksin sen su donemde insanlar cok vicdansiz.herkes sadece kendini dusunuyo hic hakka girermiyim umurlarinda degil.Dunyanin haline bak halaa bencilik pesindeyiz.Basimiza ne gelirse müstehak diyorum bazen ama malesef sadece boyle bencillere degilde masumlara olan oluyo 
tarafından
Ayrica anlasmanda olmasa ci ka ra mazzzz.en fazla mahkemeye verir diyecem de mahkemelerde kapali suan yani anlayacagin bir halt yapamaz sizde korkmayin deyin ben su halde cikamam diye
(655 puan) tarafından
Evet kuzum dünden beri kara kara düşünüyorum şeytan da diyor çıkma zaten eşim ev sahibi çıkaramaz bizi diyor
tarafından
Cikmayin ya Allah korusun sen hastalansan veya bebegin veya esin o ev sahibi denen kisinin umrunda olacakmi.baslarim oyle psikolojisine ne ala be onun psikolojisi iyi olsun diye ben kendimi tehlikeye atayim gorgusuz bencil insanlar.cok asiri sinirlendim boyle insanlar yuzunden geliyo basimiza ne gelirse.son pismanlik fayda etmez asla cikma evinden
tarafından
Biz evimizin icinde korkuyoruz virus bulacak diye zalime bakin.siz kac kisiyle muhatap olmak zorunda kalacaksiniz
(655 puan) tarafından
Evet kuzum dışarı bile çıkamıyorum korkudan cikmicam evden de
0 oy
(119 puan) tarafından
Nerede oturuyosun yani hangi sehir
(655 puan) tarafından
Osmaniye'de kuzum
(119 puan) tarafından
Hmm antakya mi dedim bildigim ev vardi fiyati semti iyide o yizden sordum
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum inşallah bulursunuz ev 
(655 puan) tarafından
İnşallah kuzum
0 oy
tarafından
Anında şikayet eder odedigim kirayi söke soke alirimmm
(655 puan) tarafından
Son cagre onu yaparz
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(655 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(442 puan) tarafından
Eee okullar açılınca görev yerine gitmicekmi. Neyin kafası insanları zor durumda bırakıyor kendi keyfi için bizim burda da çok pahalı kiralar 1200 den başlıyor Rabbim herkesin kendine nasip etsin 
(655 puan) tarafından
Amin kuzum tek isteğim kendi evim
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Kira sözleşmeniz var ise size cık demeye hakkı yok. Cıksanız bile o eve verdiğiniz depozito yu size geri vermesi lazım. Bi kira parası da vermeyin ona ceza olsun. Durumum yok de nasıl elektrik su dogalgaz actırayım ben de
(655 puan) tarafından
Yok kuzum sözleşme
0 oy
tarafından
Ayrica bu dediginiz kisi baska sehirde ögretmen ise yer degistirmesi yasak.bende ögretmenim sikayet edin gerekirse oyke bir dünya yok
(655 puan) tarafından
Psikolojisi bozulmuş beyefendinin Van'da görev yapıyor ikametgah adresi burası oldu için gelebilirmis
tarafından
Ben size buluyorum sucu.agzinin payini verin bak bakalim psikolojisi duzeliyo mu duzelmiyomu siz cok alttan konusmussunuz belli.sikayet edinnn ev tasiyamaz vandan osmaniyeye
tarafından
Vanda gorev yaparken osmaniyede ikamet edemez bu bir succcc canim ceza alir kendisine deyin bunu
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Sozlesmen yokmu bacim hic bi halt edemez sozlesme dolana kadar cikmiyom de

İlgili bir soru bulunamadı

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...