0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Kızlar duşakabınnizi nasık temizliyorsunuz kireç lekelerinden,gördükçe sinir oluyorum .komşumla kpnuştm her duştan sonra siliyormuş böylece kireç hıc olmuyor dedi,sizlerde mi böylesiniz yoksa ben mi cok tembelim 

14 Cevaplar

+2 oy
(3,458 puan) tarafından
Valla her türlü kalıyor şu lekesi artik takmıyorum hiiiiicccc ugrasamam
(224 puan) tarafından
Aynı benn vallla :))
-Reklam-
+1 oy
(452 puan) tarafından
Tembellik sanmıyorum cnm insan bazen icap ediyor söylemesi ayıp gece yarısı yıkanıyorsun gece gece duş mu temizlemeye çalışalım.

Bnde çok rahatsızım o kireç görüntüsünden geçen bir güzel köpüklü su ve süngerle sildim baktım 2 gün sonra yine aynı, haftada 1 siliyorum bende
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Merhaba. Ben de her duştan sonra duşakabin camını  kuru bir bezle silip kuruluyorum. Esime de alıştırdım, o da her duş çıkışı siler öyle çıkar. Yoksa su damlalarının lekesi kalıyor hiç hoş görünmüyor. Teknesini de gözüme kirli geldikçe derz banyo temizleyici ile temizliyorum. 
0 oy
(673 puan) tarafından
Her banyodan sonra silip kendine eziyet etmene gerek yok ben haftada bir siliyorum yada iki haftada bir marketten normal bulaşık makinası için parlatıcı oluyor ya onu süngere sık yeşil tarafıyla o vala kireç ten eser kalmıyor sonra suyla durula camlarını kurulamana gerek bile yok parlatıcı bire bir duşa kabin için
0 oy
tarafından
2 haftada bi porcozle fircaliyrm. Haftada 1 kez de bulaşık makinesi parlaticisiyla siliyorum. Benimki buzlu cok belli olmuyo su lekesi fln ama kirecli de olmuyo
(224 puan) tarafından
En iyisi o buzlular valla hıc bişeyi belli etmiyor
tarafından
Ya her dustan snra onu temizlemek de büyük işsizlik ister ya. Ben ugrasamam temiz olsun su lekesi kaliversn bisey olmaz
(3,458 puan) tarafından
Aynen temiz olsun şu lekesi mühim değil:)
0 oy
(158 puan) tarafından
canum poxy diye bi marka var banyo duşa kabin fayans araları muslukları tertemşz yapıyor kireç falan yalan oluyor ben kullandım memnunum
(256 puan) tarafından
Hangi markette satılıyor
0 oy
tarafından
Her duştan sonra duvarlara su tutuyorum teknesini cif domestos ile yıkıyorum,haftada bir de komple cif domestos ile lif ile yıkıyorum tertemiz oluyor
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Benimki sadece cesme kirec tutuyor onu porcozle temizliyorum yeni cesme takılmış gbi yepyeni oluyor dusakabini de cif ve ace ile temizliyorum bembeyaz oluyor 
0 oy
tarafından
Cif posetle ov canim piril piril oluyo.
0 oy
tarafından
Cif power and shine banyo var canım harika deterjan sıkıp sil pırıl pırıl oluyor 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim farmasinin wc temizleyici var onu dokup silince tertemiz oluyor. Porcozde temizliyor ama onu fircalamak gerekiyor. Farmasinin bide sihirli sungeri var bi parça kesiyorim wc temizleyicini dokup siliyorum fircalamaya falan gerek kalmıyor. 
0 oy
(58 puan) tarafından
Çamaşır suyu üstune bulasik parlaticisi sıkıyorum, 15 dakika bekledikten sonra sarı süngerin yesil tarafıyla iyice siliyorum miis gibi oluyor o puruzler iğrenç goruntusu gidiyor.. 
0 oy
(54 puan) tarafından
Of benimkilerde berbat su lekesi resmen icerisi görünmüyor o su lekelerinden :D benim ablamda cok titizdir her banyodan snr temizliyormus o da. Bende ne yapsam geciremiyorum 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben de ayda bir yapıyorum köpük temizleyici sıkıyorum ovaliyorum duruluyorum bitti çok uğraşmıyorum  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 126 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde VB. (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
6 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleniko (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 283 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde nisa_42 (1,045 puan) tarafından soruldu

377,315 soru

11,291,620 cevap

34,707 kullanıcı

...