0 oy
741 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından
Kızlar siz olsaydınız ne yapardınız nasıl davranırsınız ben arka odaya çekildim sahura bile kalkmadan oruç tutcamm esim cok yuz aldi benden haklı da olsam haksız da hep ayağına ben gittim çünkü evde akşama kadar onu bekleyen benim 4 duvar arasında bi o var konuşacak bide eşim yani onla konuşmadan yapamıyordum ama artık yeter bu yaptığına tahammülüm hiç yoktu zaten bana da çocuklarına karşı da çok ilgisiz aklınca hep uyku telefon televizyon var başka da birşey yok

13 Cevaplar

+3 oy
(5,013 puan) tarafından

Toplanıp senin kocani ıslak odunla dövelim.

Hakediyor pis herif:angry:
tarafından
Sen bilirsin
(373 puan) tarafından
Öyle canım
tarafından
Peki...
(1,630 puan) tarafından
Yangın öyle bir hal almış ki ev tutuşmuş, körük atmaya gerek yok, evden kaçmak gerek, o yüzden kız kardeşimizin desteğe ihtiyacı var. Biz de onu vermeye çalışıyoruz. Ki keşke fırsatımız olsa da sağlam bi dayak atsak böyle adamların her birine
tarafından
Valla siz bilirsiniz kizlar arkadasin sakin konusmaya ihtiyaci var bu benim fikrim sonucta soylediginizde sizin fikriniz bisi diyemem
-Reklam-
+1 oy
(488 puan) tarafından
Bence bu güzel günü şeytana kazandırmayin. Evet yaptığı çok yanlış. Ama Ramazan'ın ilk gününe küs uyanilmaz. Oruç sadece aç susuz kalmak değildir. Bütün hucrelerimizle, benliğimizle iyiye yonelmeliyiz. Sizin kararınız tabiki ama bence sahuru hazırlayin. Eşinizi uyandırıp Sahir yapın. Sakın dille onun uyumasını sonucunu gösterip anlatın. Aksi takdirde bir yere varilmiyor
0 oy
tarafından

Sacmalama ac nasil oruc tutucan biseyler ye öyle tut ilk gün dayanamazsin 

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Şunu unutma bak erkeğin peşinden gittikçe erkeğin biryerleri kalkar egoları tavan yapar o nasil davranıyorsa sende öyle davran sonuç alacaksın :)
(112 puan) tarafından
Tutamıyordum kendime onun gidecek bi işi var benim evde yanında oturacak bi komşum bile yok :( o otel gibi kullanıyor evi ne kadar umrunda olabilirki benle konuşmama sı
(22,070 puan) tarafından
Olsun umrunda olmasin adamın o senin değerini bilmiyorsa sende bilmiceksjn o otel gibi kullanıyorsa sende yiyip içip yatacaksın yüz verdikçe astarini isterler
(1,714 puan) tarafından
Aynen sana katılıyorum. Bende eskiden kavga gürültü oldugu zaman özür diler resmen yalaklanırdım o haksız ols bile. Şimdi hiç kavgalı oldugumuz zaman laf atmıyorum. İşe gittiği zaman mesaj atınca cevap vermiyorum bakıyorum 2 saat sonra eve gelmiş. Hayatta sunu anladım Fazla değer bası öne eger. Bir kişiye gereğinden fazla deger vermeyeceksin.
0 oy
tarafından
Ilk once sahuru hazirla sahurunu yap orucunu tut hic konusma muattao olma kuzum ama mutlaka orucunu tutcaksan sahurunu yap..
0 oy
tarafından
Kalk canim sahurunu yap yine konuşma ye niyet et uyu rabbim ne güzel bize nasip etmiş en güzel şekilde değerlendirelim  ekmeğini yağ sürme kendini nimetten saymasin
0 oy
(114 puan) tarafından
Sahurunu yap canım hazırla yemeği eşinde yerse yer konuşmak istemezsen konuşma aklı başına gelsin biraz. Bende senin gibiydim ama baktım olmuyo tavır yapacağım yerde yapıyorum. Unutma kaçan kovalanır. 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ona kızıp niye orucu kendine eziyet hâline getirme. Sahurunu yap  orucunu tut 
0 oy
tarafından
Kendini tutabiliyrsan öyle davran eşinin gelnesini bekle biraz burnu surtsn
0 oy
tarafından
Ben bu zamana kadar kocama çok sevdiğimi göstermedim nasıl desem ne sevgimi gösterir ne ilgsizlihimi gösteririm bir seviyorsam 3 sıçardım. Sonra birgün bisey oldu bana eşime aşırı bağladım paylaşmaz hale geldim ondan sonra bir kız cıktı normalde hayatta takmam iş yerinde ki kızları bu kim derim geçerdim emlakçılık yapıyor bu ara da. Neyse o kız taktım 3 aydiŕ hala takigim eşimi bosmaya kadar geldim düşün kafayı yiyecem he bisey var mı yok bisey yok kız akşamları işle alakalı yazıyor arada muhabet kaynıyordu iş yerindeki dedikodu muhaberelerine öyleydi aldatma başka bisey yok şükür. Ama bu olabilir mi olabilir veya kız eşimden hoşlanıp yuvamı bozar mı bozar. He eşim ne halde got kalktı en son ağır bir şey söyledim geri indi şimdi son raddeteyim olsun olduktan sonra yazarım biraya okursun. Bunları yapıyorum ama ilgimi az gosteriyorum çünkü o kız konusunda haklıyım 8 dedikten sonra eve geldikten sonra iş biter hele ki o arayan eden kizsa. Neyse diyeceğim o kız bir erkeğe fazla yüz verme arkdaşım bırak saal onun yaptığını sen de yap telefon mu alıyor çocuklar uyudu al eline telefonu ne yaptığını bilmesin ama gül böyle farklı farklı şeyler yap gerekirse telefonda konuşuyormuş gibi yap bazen yemek yapma atistirmalik  biseyler yap lafını gelince sokarsin. Çocuklar uyudu geç yat o yatmadan sen yat oo 
0 oy
(333 puan) tarafından
Canim ye de yat bari bi ekmek arasi bisey yap.
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kocana kızdın orucun hatta vücudunun ne suçu var yememezlik yapma kocan için şeytana uyup sahurun sevabından mahrum olma
0 oy
tarafından
Kuzum mubarek ayda yapma kalk sahuruna kaldir onuda tamam herseyi hakediyo ama bu mubarek zamanda iki kati sevabi var sen insanligini yap gene gerekmedikce konusmassin sinirin gecince al karsina konus sıkıntı yaptigin seyleri soyle umarim normale doner 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 149 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Miraeymen (575 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 339 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 445 göst.
0 oy
21 cevap 1,294 göst.
10 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu