0 oy
340 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (83 puan) tarafından
Kızlar egzama için ne önerirsiniz bıttım sabunu kullandım geçmedi.koltuk altı boyun her yerimde kızarıklık var

6 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sudocrem kullan anında keser canim
(83 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Büyüklerde  bilmiyorum ama deterjan kullanma,çamaşırlarını 2 kez durulat, şampuan özel olmalı, biodermanın atoderm kremi iyi geldi oğluma, alerjik besinin nedir onu bulmalısın toptan çözüm için. Geçniş olsun. 
tarafından
Bende oğluma aldım reklamdan dolayı bepantholü ama hiç işe yaramadı fıs çıktı.. ve sadece 6 günde bitti 30 lira burada netten alıyorum bende eczanede aşırı pahalılar. Biodermadan çok memnun olan var ,benim oğlumada o iyi geliyor, bir dene derim. Hemde onunla aynı fiyat ama 5 katı büyüklüğünde 1 ay kullanıyoruz hatta bu ara 2 ay olacak hala bitmedi.
(191 puan) tarafından
Evet doğru bende  her kremi  deniyorum ilk defa  bu kadar  küçük  krem gördüm  150 tl ye almıştık fıransa  mali ama  baya büyük  bir sene  gidecek kadar  bide bioderma  alalım oda pahalı  burda ama en azından büyük resim atabilirmisiniz  elinizde  varsa  kremin  size  zahmet
tarafından
Ne zahmeti aşağıya çekip atıyorum. İnşaallah işe yarar.
(191 puan) tarafından
Teşekkürker  bekliyorum  inşallah
(191 puan) tarafından
Resim attim  bunlarmi  acaba  bakabilir mısınız
0 oy
(246 puan) tarafından
Benim de sacimda var kuzum ya ne cekiyom bi bilsen kaşıntı olduruyo beni cok kotuyum bende yaa ne kullandiysam gecmedi
(83 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Bende de egzama var kuzum bu kaşıntı benı mahvediyor valla
(83 puan) tarafından
Ne kullandıysam geçmedi canm sen ne yapıon
tarafından
Cnm benımkı yüzümde sırtımda sacımda var cıldıye ye gıtmıştım krem verdı onu kullanınca bıraz iyileşiyor ama bırakınca tekrarlıyor
Yüzüm baya kötü görünüyor valla ne yapacaz bılmıyorum doktor a da gıdemıyorz
0 oy
tarafından

image

bizim kullandığımız krem bu, bunun masmavi olanıda var oda çok iyiymiş. Bu bitince ben onuda deneyeceğim. İnşaallah sizede iyi gelir. Geçmiş olsun. 
(191 puan) tarafından
Çok sahol canım deneyecem  ins
0 oy
(191 puan) tarafından

image

Upload failed: [object Object]

image

Bu ikisi var  dedikleriniz  bunlarmi  acaba 
tarafından
Evet bunlar mavi dediğimi ben henüz denemedim ama çok memnun ondan herkes, diğeride benim kullandığımın büyük boyu aynı kremler.
tarafından
Küçük boyları yok mu ki acaba? Daha iyi olur bence, hemde ekonomik olarak iyi olurdu.
(191 puan) tarafından
Mavinin  küçüğü  yoktu  ama  beyazin  var fiyat  olrak  büyük dahs uyguna  geliyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 37 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,939 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 408 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
3 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.