0 oy
820 göst.
Diğer kategorisinde (335 puan) tarafından
Kızlar oğlum 10.5 aylık her iki bacak arkasında ve iki ayağının üstünde zeytin büyüklüğünde egzamaları var ve hiç geçmiyor çok kaşıtıyor onları yara yapıyor hatta :( doktoru karışım krem vermişti geçmedi mustela kullandım geçmedi bepanhtol sensiderm de iyi gelmedi sizin başınıza gelmedi böyle durum önerebileceğiniz bir krem var mı? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Genelde eklem yerlerde çıkıyor, bioderma atoderm krem iyi geldi bize. Kortizonlu krem hiç kullanmadık henüz. Bebanthol sensetive hiç bir işe yaramadı bizde, mustela şampuanı kullanıyorum ama her yıkamada değil, ılıkça su kullanıyorum yıkarken çok sıcak olmasın suyu, haftada en falza 2 kez şampuan kullanılmalı çok değil. günde 3 kez sürüyorum ben. Nemli bez ile o bölgeyi nemletip sonra krem sürün. Kurulama ise tampon şeklinde yap, sıyırarak kurulama yapmayın egzamalı yerleri.

Kıyafetlerini sabun rendesi ile yıkayın bir kez boş yıkayın 2 kezde durulatın ekstra, dışarıya asma kıyafetlerini evde kurut şuan alerji mevsimi özellikle, besinlere dikkat edin bir süre, fındık fıstık, domates salça dahil, yumurta süt ürünleri peynir yoğurt bunları önce toptan kesin yaraları biraz iyileşsin, sonra yavaş yavaş vermeye başlayın artış olursa anlarsın hangisine olduğunu. Şuan aklıma bu kadar geliyor geçmiş olsun şifa versin Mevlam. Bioderma atoderm kremleri iyi hatta masmavi bebeklere özel olan bi kutu var onu alacağım bu ay ben. İnşaallah iyi gelir. 
(335 puan) tarafından
Canım cevabın için çok saol Allah razı olsun zaman ayırıp yazmışsın dediğin kremi araştırıcam ınslalah iyi gelir
tarafından
Rica ederim ne demek inşaallah faydam olur. Annesin bu saatte derdin bebeğin seninde ❤️ inşaallah karı olur yazdıklarımın kreminde bir daydam dokunur mutlu olurum. N11 den aldım en son kremi ben eczanelerde 3 katı para çünkü. Gelincede barkod okutuyorum, sıkıntı olursa iade yapabilirsin bu şekilde. Birde eğer netten alırsan son kullanma tarihlerine bakıp al canım. Aldığın kremi sende kullansan 2 aydan önce bitmiyor. Hesaplarsınız tarihi ona göre :)
İnşaallah düzelir kuzucuk..
(335 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Öyle canım hepimiz anneyiz ve birbirimizi çok iyi anlıyoruz bu yüzden evlâtlarimiz en kiymetlilerimiz inşallah iyileşir canım arastiricam bir kaç krem önerisi var onlardan birini alicam umarım iyi gelir..Allah razı olsun tekrar saolasin
(335 puan) tarafından
Canım bioderma atoderm mi sadece adı kremin abc üzerinde yazan da var sen hangisini kullanıp iyi sonuç aldın?
tarafından
Sade olan atoderm yazıyor sadece canım
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canim sana sabah bi krem atcam ablamin oglunun heryeri oyleydi goturmedgi doktor kalmadi kremleri sigorta karslamio sabah resmni istcem yuzu falan hep oykeydi bi o doktorun verdgi care oldu
(335 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim atabilirsen sevinirim
0 oy
(352 puan) tarafından
Ramazan ayınin hürmetine rabbim bebeğine safi ismiyle şifa versin kardeşim 

Elocorn çok iyi geliyo benim bebeğime dene istersen insallah hemen geçer 
(335 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun Rabbim Tm bebislerimize şifa versin inşallah.. saol canım arastiricam kremi inşallah bakalım bir tanesi iyi gelir
0 oy
(191 puan) tarafından
Kızım  uyansın  kremler  atarım  ınş yeni uyudu  bizimki odaya  giremiyorum 
(335 puan) tarafından
Tamam canım çok saol
0 oy
(84 puan) tarafından
Canim benim. Oglumda var egzama.. Dogdugun Dan beri cekiyoruz.. Ben yurtdisinda kaliyorum turkiyede varmi bilmem ama dexeryl diye bi krem var bide. La. Roche posay Baume 50 diye bi krem ikisini ayni Anda suruyoruz cok faydasi oluyor. Bide Sana tavsiyem marketler den aldigin bebek sampuani kullanma eczaneden katkisiz olanlar Dan Mullan. Eucerin kullaniyoruz biz.. 

Hic gecmedigi zamanlarda da (mevsim gecislerinde) kortizonlu krem. Yaziyor doktor
(335 puan) tarafından
Canım şampuan olarak mustela kullanıyorum zaten memnunum ondan da krem olarak iyi gelen bi tane bulamadım henüz
0 oy
(2,104 puan) tarafından

image

en guzel bu gecirdi canm rabbim sifasini versn gece atcam dedimya eger sulandiysada alttaki aninda kesiyomus

image

(335 puan) tarafından
Sulanma olmuyo hiç canım çok teşekkür ederim üstteki kremi araştırıcam
(2,104 puan) tarafından
Arastr canm bitkisel krem heryerine sureblrmssn kafasina bile
(335 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
(2,104 puan) tarafından
Senden de Allah razi olsun canm rabbim yavruna tez zamanda sifa versin
(335 puan) tarafından
Amin cumlemizinkine inşallah canım çok saol
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Bizde de vardi yuzunde ve surekli kasiyorfu kanatiyordu hipokort diye kortizonlu krem kullandik doktor vermisti 3 gun surdum 20 gun bekledik sonra 3 gun surduk 20 gun bekledik sukur geçti...
(1,240 puan) tarafından
Bende cok sey kullandim ama fayda etm3di
(335 puan) tarafından
Anladım canım saolasin inşallah bizimki de geçer
0 oy
(191 puan) tarafından

image

bsimdiye  kadar bunları  kullandim  canım childs   farm ördekli  krem çok iyi geldi şimdilik  bir tane  kadın  kızının  basından  geçenleri  ve sadece  bu kremin  iyi geldiğini  anlatmıştı  google de var yazdıkları  ben yurt  dışında yim  burdan aldım amazon  diye  bir site  var  ordan aldım  amazon  turkiyede  de var bakabilirsin  ve fiyatı  çok uygun  çareyi  market  rafında  buldu  diye  arat  google  direk  çıkar  canım 
(335 puan) tarafından
Bepanthol sensiderm bende de var canım ama fayda etmedi :( peki o childs farm krem kortizon içeriyor mu acaba
(191 puan) tarafından
Yok canım nemlendirici sadece  çok güzel nemlendiriyor
(335 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
17 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaderc (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
2 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ... Mira... (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
20 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yetodiyorum (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,391 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,646 cevap

34,855 kullanıcı

...