0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından
Eşim ile kavga ettik başka odaya geçtim bebelerim le onları örttüm de ben açıkta kaldım duş ta almışım çok üşüyorum resmen acıyorum kendime şu anda keşke annem beni doğurmasaymış 

14 Cevaplar

+1 oy
(10,570 puan) tarafından
Kız niye öyle diyorsun ramazan günü tövbe de cnm isyan yakışıyor mu hiç mübarek günde 

Vicdansız mi esin görmüyor mu seni 

Git üstüne bisey al cnm allah korusun hasta olursun 
(112 puan) tarafından
Allah affetsin ama hiçbirşey yapmama rağmen durumuma bakıyorum neden diyorum naptım niye bunları yaşıyorum
(10,570 puan) tarafından
Kuzum kimseye rabbim kaldıramayacağı yük yüklemez demi bu imtihan
Sonuçta imtihan dunyasindayiz
Üzülme cnm
Rabbim yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Kız evinde battaniyen yokmu
(112 puan) tarafından
Yok malesef  sığıntı gibi kaldım ortada
(583 puan) tarafından
Kıyamam ya napacan yine kendin için git git yanına yazık hasta olursun coronada var bak ikizleri de varmış o yüzden qit yine o hayirsinizn yataqina qir el.mecbur
0 oy
(571 puan) tarafından
Bu yaptklarin için pişman olcksn hasta olup virüslü hastanelere düşmek daha mi iyi  erkekler hiçbir şeyi takmaz kuzum anla bunu onların bildiği tek şey karnının doymasi bide uykusunu tam alması arada bir de ..işte sen sadece kendini harab ettigimle kalacaksın o yüzden silkelen ve git içeri konusmayablrsin git ve sende biraz rahatına düşkün ol
(112 puan) tarafından
Napabilirim  ki canım herşeyi hak ediyor ve dayanamayıp onunla konuşacağı mi bildiği için haftalarca da konuşmazsa konuşmaz benle eşim ve haklıyım da geldim arka odaya evde örtülecek birşey olmadığını biliyor yine de ego sundan düşmüyor benim tek yaptığım şey bu güne kadar ona ve ailesi ne değer vermem oldu
tarafından
Ay elini öpmek istiyorum şuan
O kadar haklisinki hatta haklı ötesisin
Onlar gerçekten hiçbirşeyi takmazlar kavgami etmisler kadin onlara kusmusmu umurlarinda olmaz artik sizde takmayin ve kendinizden ve cocuklarinizdan baskasini dusunmeyi kesin artık yatın yataginiza yiyin yemeginizi gezin tozun gülün eglenin o sizi dusunmuyor bile bunun bilincinde olun artık demesi kolay demesin kimse ayni mahlûkat bendede var çünkü
(571 puan) tarafından
Canlarım bnm biz onları taktikca onlar kendini bsy saniyor siz kendinize değer verin ki onlarda size versin önce kendinizi sevin
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Vallahi helal olsun kavga ettiysen de ettin git adam akıllı yorgan battaniye al kendini acındırmaya mı çalışıyorsun eşine. Cezasını hepiniz çekeceksiniz en çok da sen. Hem ağrıların olscak hem çocuğa bakacaksın hem de onlara hastalık geçirme riskin olacak. Biraz aklı başında düşün kavga bu gelir geçer. 3 gün sonra iyi olursun çocuklara ve kendine zulmetmenin manası yok 
(112 puan) tarafından
Ya hayır kesinlikle kaç ay önce bu eve taşındık ve hiçbirşey alamadık hep eşimle ortak yorgan kullanırdık kesinlikle ona kendimi acındırmak gibi bir niyetim yok benim eşim vicdansız mis bugün çok iyi anladım bencil  hep kendini düşünen biriymiş şimdi çıkıp gitsem yanına yine o benle konuştu diyip ego yapcak asla hasta da olsam gitmem ne halı varsa görsün
(4,040 puan) tarafından
Evet biraz bencillik oluyor bu. Dikkat et yine de kendine
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Evde dogal gaz elektrik ısıtıcı falan birsey yok mu onu acta ısın
(112 puan) tarafından
Soba lı ev bizm değil kiradayız o yüzden pek düzenimiz yok canım
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Evde dogal gaz elektrik ısıtıcı falan birsey yok mu onu acta ısın kendine eziyet etme sana yazık
(112 puan) tarafından
Kızlar ya sagolun cidden bak büyük moral oldunuz bana insan ı yanindakibile düşünmüyor ken sizlerin böyle düşünmesi mutlu ediyor insani
0 oy
tarafından
kendin icin değil çocukların icin git yat yatağına olumsuz bisey hissedersen Allahım sen görüyorsun çocuklarım için giriyorum bu yatağa senin icin değil de konuşarak duysun ozaman bisey zannetmez kendini
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Evde hic ustunu ortecek bisey yok mu 
0 oy
tarafından
Battaniye al kız üstüne zor bişi mii
0 oy
(48,759 puan) tarafından
gidip ustune bişey alsan daha iyi olmaz mi bide bebekleri niye sogukta ystiriyosun birak esin soğukta yatsin
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Kız kalk odana hit gurur yapma çok rahatsız olursa kendi gitsin soğuk odada yatsın
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Sen. ndn ayrı yere geçtin ona git desydin o soğukta kalsın 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Inan ki olan sana olu kimse umursamaz hasta halinle bide bebeklerine yetsmeye calisirsin o yuzdn bebeklerin icin gt yanina yat 
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ben olsam onu postllardim çocuklarımla ben biye gidiyormuşum başka odaya 

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 562 göst.
0 oy
35 cevap 826 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Helin kaya (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 550 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu