0 oy
392 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar annem dun aksam.beni kendi evine getrdi eşimden izin aldim tamam git dedi sonra geldik işte eşimi aradim beni gece ara sahura dedi buraya gel dedim. Gelmem gece ara dedi tamam dedim. Gece 3 te 40 kez aradim acmadi annemde aradi onuda acmadi sonra sabah 7 de tekrar aradim. Acti bu kez niye acmadin gece dedim uyumuşum dedi benmi gunahina girdim kizlar annemde uzuldu

7 Cevaplar

+1 oy
(454 puan) tarafından
Sahura kalkılıcak ve eşinde oruç tutacak hemde ilk gün ben gitmezdim eşimin sahurumu hazırlardım 
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Niye günahına giresin ki zaten sen aramışsın. Onu bırakıp annene gittiğin için mi diyorsun 
(100 puan) tarafından
Evt canm ama gece cok gec geliyor bende 38 haftalgm. Annem gel rahat et bi gece dedi bende esimden izin aldim git dedi
(4,040 puan) tarafından
Senlik bişey yok herşeyi kafana takma boşver.  Sonuçta git demiş bi gecelikse bundan ne çıkar
0 oy
tarafından
Sen aramışsın sonuçta günaha girmemissindir canım bende çalışıyordum kız yurdunda sahur zamanı bende senin gibiydim arardım eşimi açmazdı abisi arardı yine açmazdı aç aç tutardı orucu ama senin suçun yok canım aramışsın sonuçta 
(100 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
tarafından
Rızasını alıp gitmişsin bide üstüne defalarca aramissin günaha girecek busey yok canimm
(100 puan) tarafından
Aynen çok aradim en az 10 kez
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Eger esımle gıdemıyorsam ramazan ayında esımı bırakıp gıtmezdım gece gece tek basına ınsan yemek bıle yıyemıyor annemlerle olacagım dıye tek bırakmazdım yanı gunahına girmemıssındır sonıcta rızasını almıssın ama bence kırılmıstır ben esımle sahur yapmak isterdim acıkcası
(100 puan) tarafından
Ben oruc tutamiyorum hamileyim
(1,657 puan) tarafından
Her oruc tutamayan hamıle esını yalnız bırakmıyor canım bende hamıleykeb tutmadım esıme hazırladım ona eslık ettık ramazan ayını evınde esınle gecırmek daha makbul bence uygun olunan gunler aıleye sahura da gıdılır ıftara da
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Niye gunaga giresinki sen aramissin canim zaten
0 oy
tarafından
Ameller niyetlere göredir canım yanlış olan bişey yok tamamen insanlık hali uyuyakalmis ilk gün olunca 

İlgili bir soru bulunamadı

380,051 soru

11,377,003 cevap

34,863 kullanıcı

...