0 oy
66,549 göst.
Diğer kategorisinde (324 puan) tarafından
Arkadaşlar yardım sonucumda kapsam dışına çıktı yazıyordu benimde, bugün PTT den 1000 lira getirdiler, kapsam dışına çıktı demek onaylandı demekmiş o zaman.

45 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Kapsam dışı yazanlar para alıyorlarmı burda yorumlara bakarsak herkez bişey diyor 
-Reklam-
0 oy
(1 puan) tarafından
DIŞIHanenizde Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru sayfasında kapsam dışı olarak belirtilen kategorilerde kişiler tespit edildiği ve/veya formda beyan ettiğiniz bilgiler programın çerçevesiyle uyuşmadığı için başvurunuz değerlendirmeye alınanamamıştır. Tespitin yerinde olmadığını düşünüyorsanız, ilgili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ulaşabilirsiniz.

Böyle birşey yazıyor muydu açıklamada 
(6 puan) tarafından
Bende kapsam dışına çıkti yazıyor 1000 TL ödemeniz hazır diyor ben yarın pttden alacağım
(1 puan) tarafından
Bende böyle yazıyor
(1 puan) tarafından
ptt gitsek alabiliyor muyuz
(0 puan) tarafından
Bendede kapsam dışına çıktı diyo....
Sonra sosyal yardım sayfasına giriyorum ordanda  SOSYAL YARDIM BİLGİSİ BULUNAMAMIŞTIR diyor...
Şimdo bu ne anlama geliyor bize çıkmadimi yani....
(6 puan) tarafından
Demek ki olmamış senin ekran görüntüsü at bakalım
0 oy
(60 puan) tarafından
Cnm seninkinde kapsam dışına çıktı yazıyormuş bnmkinede kapsam dışı yazıyor yani çıkmamış mi
(324 puan) tarafından
Valla belli olmuyor sanırım kapsam dışı yazipta para alanlar olmuş
0 oy
(34 puan) tarafından
Ya bu parası çıkanlar ekran görüntüsü atsa e devlette nasıl yaziyor yani açıklama kısmında orayı  çekip atsaniz
0 oy
(673 puan) tarafından
Ya bizde hala süreç devam ediyor yazıyo çıkarmıki acaba bizede
0 oy
(510 puan) tarafından
Söylemiştim canım
0 oy
tarafından
Arkadaslar bilen varsa ben bugun baktim banada kapsam.dışı yazdi diye yazı çıktı simdi sosyal yardim başvuruya baktım benim para nisanin 21 nde yatmış 20 sinde başvuru tarihi yaziyor ama ben pandemi o tarihte girip.basvurmadim ödemeniz hazir yazmis bin tl oturudgum yerin kaymakamlik adresi var ama ben suan kaynanamdayim nerden gidip almam gerek 
0 oy
(656 puan) tarafından
Canim ne zaman kapsam disi dedi ve ptt ne zaman getirdi bilgi verirmisin 
(0 puan) tarafından
tarafından taşındı
Pandemi sorgu bölümünde 

Hanenizde Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru sayfasında kapsam dışı olarak belirtilen kategorilerde kişiler tespit edildiği ve/veya formda beyan ettiğiniz bilgiler programın çerçevesiyle uyuşmadığı için başvurunuz değerlendirmeye alınanamamıştır. )

Aile sosyal yardım sorgulama bölümünde ise

Ödeneniz 1000 lira hazırdır ama yan kısımfaki yardımın durumu KAPSAM DIŞINA ÇIKTI diyor ne demek oluyor bu arkadaslar
(3 puan) tarafından
1000 tl para yatmıs hesabına demek bendede aynı. Arkadaslar pandemı  sorgulama sayfasına bakmayın.  E devlete arama kısmına  yardım yazın. 2.cı sırada cıkan aıle sosyal calısma bakanlıgı sosyal yardım sorgulamaya gırın orda yazoyorsa cıkmıs demek
(1 puan) tarafından
kendimiz gitsek alabiliyor muyuz pttden
(3 puan) tarafından
o konuda bır bılgım yok cnm
(656 puan) tarafından
Aradim pttyi gozukmuyor yardimunuz dedi
0 oy
(443 puan) tarafından
Kapsam dışı mi yazıyor du canım kapsam dışına çıktı mı yazıyor bende kapsam dışı yazıyordu da ondan sordum canım
(3 puan) tarafından
Canım pandemı basvurusunda  KAPSAM DISI yazıyor. Bu dıger tarıf ettıgım sosyal yardım bılgılerı sorgulamada kapsam dışı cıktı yazıyor.
0 oy
(1 puan) tarafından

Arkadaslar bende 1000 tl yaziyor kapsamdisina cikti yaziyor ödemeniz hazirdir ibaresi de var bu nedemek oluyor Allah rizasi ixin cok ihtiyacim var lutfen cevap verin

image

(15 puan) tarafından
Paran yatmıs  yarın ptt den al
(1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cok tesekkur ederim ptt hesabima girdim evet gorunuyor orada yatmis ben ssksizim issizim yetim ayligi aliyorum sadece o hesabima yatirmislar pttden beklemelimiyim getirmelerini acaba havale ye acik gorunuyor para ama edemiyorum
(15 puan) tarafından
Güle güle harcayın  siz sigortalı mı gorunuyor sunuz? Bizde hıc boyle bısey cıkmadı
(1 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim yukariya duzeltme yaparack cevap yazdim size
(2 puan) tarafından
Araştırdım biraz bu tur yazılarda başvuru merkezi onaylayıp ödeme yapicak olan kaynağa  yönlendiriyor yani çıkmış ödemeni de evine getirecekler 3 gün içinde
0 oy
(656 puan) tarafından
Pttyi aradim canim ama gozukmuyo dedi parada hazirda bekliyo diyo anlamadim gitti
(656 puan) tarafından
Nasil aldin hesap canim ptt hesabi
(1 puan) tarafından
Daha ömceden pttden actirmistim hesap karti mda var canım rahmetli babamdan yetim ayligi icin açmıştım
(1 puan) tarafından
E devletten ptt ye baglanin ve oradan sifre alin görün sadece hesap actirmaniza gerek yok yani adiniza yatan parayi gorebilirsiniz
(6 puan) tarafından
Ne şifresi alacağız anlamadım
(0 puan) tarafından
şifre nasıl alacaz detaylı bilgi verirmisin
0 oy
(2 puan) tarafından

Mrb bendede reddedildi feshedildi yazıyor biyerde diğer kısma bakınca da kamsam dışına çıktı diyor verilir mi acaba?

(6 puan) tarafından
Nerde yazıyor red edildi diye
0 oy
(2 puan) tarafından
Merhaba Benim babamda da kapsam dışına cıktı ve yanda da uzun yazı var bu cıktı demek mi herhangi bir tutar yazmıyor ama?
0 oy
(1 puan) tarafından
Peki onu yazdkdan sonra ne kadar surede geldi 
0 oy
(1 puan) tarafından

Bende  kapsam dışı tarih var ve para miktar yaziyor ödeme hazirdir dior

image

0 oy
(1 puan) tarafından
İkamet adresinde değilim postaneden alabilirmiyim 1.000 tlyi
0 oy
(3 puan) tarafından
Benim de 1000tl yazıyor kapsam dışına çıkmış ben nasıl alabilirim parayı zorunluluk gereği farklı bir adresteyim 
0 oy
(1 puan) tarafından
Mrb bnm de kapsam dışına çıktı yazısı var ama bin tl yazıyor ve ödemeniz hazırdır yazısı var çıkmış mı oluyor? 
(6 puan) tarafından
Evet çıkmış oluyor hayırlı olsun güle güle harca eve gelir evden ayrılma
0 oy
(1 puan) tarafından
bende de kapsam dışı yazıyor yanında 1000 tl yazıyor hatta dün polis aradı bulamadık ptt den alınız diye şimdi e-devletten bakıyorum gözükmüyor neden acaba?
0 oy
(16 puan) tarafından
Iban yazmismiydin canim yoksa yazmadinda ptt mi getirdi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 2,995 göst.
27 Nisan 2020 Aile kategorisinde polos66 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 582 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Hclkylmz (100 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 764 göst.