0 oy
2,994 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından

Arakadaşlar benim babam emekli ben babamın evinde yaşıyorum  babam işitme engelli ama köyde yaşıyor  ben başvuru yaptım  kapsam dışı diyor  foto yüklüyorum  parayı alabilcekmiyim yardımcı olunuz

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alacaksın odemen hazır bak 
(5 puan) tarafından
anladimda babamin evinde yaşadıgım için ondan  sordum  cunku kendisi  emekli ikametgah aynı adresde ondan soruyum dedim
tarafından
Olsun sonuçta onaylanmış
(5 puan) tarafından
pandemide  böyle  yazıyor ama Hanenizde Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru sayfasında kapsam dışı olarak belirtilen kategorilerde kişiler tespit edildiği ve/veya formda beyan ettiğiniz bilgiler programın çerçevesiyle uyuşmadığı için başvurunuz değerlendirmeye alınanamamıştır. Tespitin yerinde olmadığını düşünüyorsanız, ilgili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ulaşabilirsiniz.
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Hey onbeşli onbeşli dinnn dinnn dinn...

0 oy
(2,130 puan) tarafından

alacaksin yani onaylanmis 

image

(5 puan) tarafından
pandemide  böyle  yazıyor ama Hanenizde Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru sayfasında kapsam dışı olarak belirtilen kategorilerde kişiler tespit edildiği ve/veya formda beyan ettiğiniz bilgiler programın çerçevesiyle uyuşmadığı için başvurunuz değerlendirmeye alınanamamıştır. Tespitin yerinde olmadığını düşünüyorsanız, ilgili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ulaşabilirsiniz.
(2,130 puan) tarafından
sen buraya bak orayi bosver
0 oy
(27 puan) tarafından
Ödemeniz hazır diyor. Yani şuan pttye teslim edildi paran. Ptt yi arayıp kimlik bilgilerini verdikten sonra bilgi veriliyor.
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Hadi hep birlikte camdan atliyalim artik :D kiz tamam eski postları okusan 100000000 tane post var pandemi ile alakali ordan birine bak iste 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
0 oy
4 cevap 2,586 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Mavis55 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
8 saat önce Diğer kategorisinde gulcanhozan (252 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı