0 oy
2,277 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün babamın evine gittim , bizim mahlede bir kalabalık vardı konu, komşu , polis çok kalabalikti ...

Merak Edip bizde gittik, aile eve boyacı getirmiş , evin boyasini badanasini yapsın diye , adam evin yarısını boyadiktan sonra diğer küçük odada uyuyan 6 yaşında ki kız çocuğuna tecavüz etmiş, kızın anne ve babası bahçede olduğu için bunlar o an olan biteni görmemiş, boyacı ben bir malzeme eksik onu alıp geliyorum diyerekten kaçıp gitmişti :( 

Kızın annesinin bağırmaları akıl almazdı, kadin bir gözünü kanatmisti gözünden kan akıyordu , 

Kızın babası şoka uğramıştı , 

Üstelik kıza tecavüz eden 50 yaşında bir pislik,

Lütfen çocuklarımıza dikkat edelim, kendimize dahi dikkat edelim gerçekten zaman çok kötü :( :( :( 

48 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Böyle adileri hadım etmek gerekiyor

Sonrada idammm

Nasil kiyarsin yaa nasil pis seref yoksunu insan.

Ufff:'(

Nasil olsa bi takim elbiseyle durusmaya gidip af alıyor boylesi pislikler

Eninde sonunda cikacagini biliyorlar nasilsa hapisten. 

Basimiza tas yağıyor artik milletin gozu açılmıyo resmen kıyamet kopacak bu sene neler neler oldu hâlâ akil edip de bir anlam cikarmiyorlar olanlardan

tarafından
Bu tür şerefsizler bir yıl yatar yine dışarı çıkar cezasını mi çekecek sanki
-Reklam-
0 oy
(48,683 puan) tarafından
gercek mi bu ya sen mi yasadin :( 
tarafından
Çocuk hastanede halla , o pis canavarda yakalanmamis
(48,683 puan) tarafından
kiyamam ya biz okurken kötü olduk onu ve ailesini dusunemiyorum bir anlik ihmal :(
(1,713 puan) tarafından
Tecevüz edildiğini nasıl anlamıs lar. Kan falan mı varmıs
tarafından
Kızı öyle kanlar içinde görmüşler ,baygın fallan görmüşler
(1,713 puan) tarafından
Ayy yazık yaa Allah belasını versin. Küçüçük meslekten ne istedin. Öyle adamları hapise atmadan önce seylerini kesip eziyet cektireceksin
0 oy
tarafından
Yemin ederim ne yazacağımı bilmiyorum şuan tüylerim diken diken ALLAH belasını versin minicik çocuk offf
tarafından
Gerçekten çok zor o kadar zorluk ile çabala ona bişi olmasın diye pisliğin biri gelip hayatını maf Edip gitsin
0 oy
tarafından
Offff serefsizzzz adı pislik 6 yaşındaki kıza nasıl yapar bunu kıyamam yaaa hiç mi vicdan yok yaa için acıdı benim canım yandı yaaa yazık yaaa ayyy kıymam ben o meleğe benim bile gözümün yaşları aktı yaaa
tarafından
:( insan ne zorluklar ile büyütüyor , ve böyle olması çok kötü :(
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Kalbim sıkıştı diyecek laf bulamadım.. Allah belasını versin yakalanır da şeyini keserler o pisliğin hapiste umarım... Bu yüzden diyorum işte çocuklarımızı yalnız asla asla asla bırakmayalım. Kimseye güvenmeyin kimseye.. rabbim ne acı bir şey bu ya..
tarafından
Bu tür pisliklere birşey olmaz , gider bir kaç yıl yatar yine çıkar serefsz
0 oy
tarafından
ALLAH BELASINI VERSİN şeref yoksunu pislik şu mübarek günlerin hürmetine Rabbim ona öyle bir ceza versin ki hem bu dünyada hem öbür dünyada bir saniye bile yüzü gülmesin buraya hakaret yazardım da sansürlenir o yüzden yazamadım. 
tarafından
Amin amin amin inşallah , o minik yavruya nasıl eli gitti , nasıl bir duygu düşünce :(
0 oy
(860 puan) tarafından

Aman Allahhım nasıl olabilir yaa nasıl :'(

tarafından
Bu pislikler yüzünden cocuklarimizin hayatı böyle maf oluyor
0 oy
tarafından
Rabbimden tek dileğim bu virüs oylelerine bylassin ve 2 dakka icerisunde can versinnnnn..!!
tarafından
Bu tür pisliklere birşey olmaz
0 oy
(321 puan) tarafından
Allah belasını versin soluğu kesilsin inşallah l.an 6 yaşındaki çocuktan ne istedin hasta zihniyetli pislik Ağlamamak için zor tutuyorum kendimii düşündükçe kafayı yiyecek gibi oluyorum rabbim kimseye yaratmasın bu olayları:(
tarafından
Annesini hiç düşünmek istemiyorum , annesi kendini kanlar içinde bıraktı kadının bağırıp çağırması :(
(321 puan) tarafından
Allahım ne yazacagimi bilmiyorum :( kız nasılmış bilgin var mi
0 oy
(15,709 puan) tarafından

Bahçede nasıl duymamıslar ya Allah belalarını versin belelerinin:(

tarafından
Amin boylelerk hiç dünyaya dahi gelmesin :(

Artık çocuğun ağzını mi kapatmış ne yapmış ses gitmemiş
0 oy
tarafından
Inanmiyorum ya  
tarafından
Böyle pislikler yok olur inşallah
0 oy
(670 puan) tarafından
Allahın cezası adam 
(670 puan) tarafından
Hangi şehirdesn sen
tarafından
Ağrı / doğubayazıt'
(670 puan) tarafından
İkinci kere şok oldum
tarafından
Niye kız 2. Kere şok oldun
(670 puan) tarafından
Doğuda olmaz öyle şeyler ondan
0 oy
(102 puan) tarafından
Kız bağırmamış mi hiç bu nasıl bir sapıklık yaa Allahım yasatmasin çok zor yaa insanın aklına gelmez ki adamın buna cesaret edeceği hey allahım kimse bulmamış mi adamı anne baba olsam ellerimle boğarım keserim bi tarafını ağzına sokarım tövbe tövbe ramazan gününde 
tarafından
Rabbim boylelerini hiç yasatmasin inşallah
(449 puan) tarafından
Küçücük çocuk kapatmıştır ağzını, yazık çok yazık
0 oy
tarafından
Tobe Allah'ım tobe başımıza ne geliyorsa müstahak bize insan oğlu çiğ süt emmiş ailesi o an akıl edipte bunu düşünmezdiler ki kızı evde tek bırakmışlar Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın diyecek başka lafım yok
tarafından
Kıyamet kopsa yeridir , neler yapıyor insanoglu kendinde dahi değil , ufak bir cana bedene göz dikmek şerefsizlik ya
0 oy
tarafından
Allah kahretsin ya çocuktan ne istemiş ya Allah belasını versin ya çocuk nasılmış Allahım ya nasıl bir zihniyetine tüküreyim Allahım ya nasıl canım yandı ya
tarafından
Rabbim onu bildiği gibi yapsın inşallah
0 oy
tarafından
lamet olasica pislik.kopek yakalasinlqr bi yeeininkessinler o serefsizin . Allah belaaini versin boyle kopeklerin adi ******** herif ... ramaz ayi lruclu agzimla bin bela okudum.o.serfsiz kopegeeee ...
tarafından
Dünden beri arıyorlar daha yakalanmamis pislik
tarafından
onsallah yakalanor hapiste de onu s.....
serefsoz yaaaa . hic mi.akillanmayacak bu kopekler  bunun gibo arsiz lar yuzunden basimozdan bela eksik.olmuyor ya .. serefsoz ufacik kiz yaaa
0 oy
(13,887 puan) tarafından

ALLAH bildiği gibi yapsın ufacık bedenden ne istedin pislik herif Allah ailesine sabır versin cok sinirlerim bozuldu ya:'(

tarafından
Annesi ile babasinin halli unutulacak gibi değil :(
Annesi çok kötüydü
tarafından
Nasildiki kadin ya :(
tarafından
Annesi öyle kendine vurmuştu , kadının gözünde kan akıyordu :( kimse kadını zaptedemiyordu , ağlaması mahleyi almisti
tarafından
Aklim almiyor ne istemis kucucuk cocukdan nasil yapabiliyor cok garip
tarafından
Bu tür pisliklerden herşey beklenir
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Offf çok kötü oldum yaa iyide anne baba çocuğu bırakıp bahçe de ne işi var ayrıca yavrunun cani çok yanmış olmalı bağırmadimi hiç kimse duymadımi yaaa çok üzüldüm coookk bu arada yeri değil biliyorum cnn ama çok kalabalık demişsin keşke o kalabalığa girmeseydiniz
tarafından
Çocuğun ağzını bir şekil kapatmıştır kesin , annesi kızı baygın görmüş , onlarda bahçede işleri mi varmis o yüzden bahçeye çıkmışlar ,

Ya vallah öyle kalabalık feryat figan olunca ambulans polisler fallan dayanamadim açıkçası gidip baktım
tarafından
Nee bayginmi Allahim attigin her yorumda daha kotu oluyorum
(3,274 puan) tarafından
Ayyy beynim uyuştu resmen içimden bildiğim bütün küfürleri sayıyorum ama yetmiyor onu parcalamak istiyorum yeminle
0 oy
tarafından

İçim titredi resmen Allahım korusun ya :ermm:

tarafından
Rabbim evlatlarımızı böyle pisliklerden korusun :(
tarafından
Amiinnn inşallah
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Aferin o anne babaya kızı bi saniye ayırmayacaksın gözünün önünden
tarafından
Ve bunu yapan 50 yaşlarında bir pislik torunu yaşında ki ufak çocuğa göz dikmek , rabbim gazabına uğratsn onu insallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 670 göst.
25 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nurtopum (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,828 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
1 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nesliss193. (244 puan) tarafından soruldu

380,001 soru

11,375,297 cevap

34,859 kullanıcı

...