0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Malum kizlar viruste var. Siz yemege cagiracakmisinz bu sene kayinbabamgili cagirayim mi diyorum viruste var. Sizlerin fkrini alayim . Gebeyim. Ne tur yemek yapsam canlar bi ornek versenz.(:

11 Cevaplar

0 oy
(3,798 puan) tarafından
Ben hickimseyi cagarmayi da gitmeyide dusunmuyorum gerek yok bu senede böyle olsun yani 
(26 puan) tarafından
Oylede alinip gucenirlermi
(3,798 puan) tarafından
Şu ortamda alınmamaları gerekiyor bence biz 1 bucuk aydir ne annemlerle ne kaynanamlarda birbirimizi görmedik hic guzel bi dille belirtirsin şu salgın bittikten sonra hepbirlikte daha guzel yemekler yicez insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben etmicem inşallah onlar da etmez diyorum ama kesin yasak kalkar kalkmaz cagiracaklar yüzde bı milyon eminim yani :D

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Annemler yakın ama gelmezler de gitmem de şuan için. 
0 oy
tarafından
Valla hiçbir kuvvet beni hiçbir yere götüremez eşim bu yüzden kavga çıkarsın hatta boşasn ap açık derim ne siz gelin nede biz herkes Kendi evinde kimin zoruna gidiyorsa da gitsin ki dedim de bugün
(26 puan) tarafından
Ya ne blim kuzum. Ayip olurmu
tarafından
Hiçbşy de olmz emin ol
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Kimse kimseyi çağırmayacak malesef. Gönül isterdi ki çağırayım, birlikte iftar açalım.. Ama süreç bunu gerektirmiyor ne kadar dikkatli olursak o kadar çabuk kurtulacağız inşallah bu illetten.. 

En çok Ramazanın bu anlamda tadını alamadığımız için üzülüyorum. Ne teravihler, ne davetler.. :'(

0 oy
(813 puan) tarafından
Canım çağırma eşine güzelce anlat. Hamilesin bide çok tehlikeli bende hamileyim ailemi 2 aydr görmüyodum geçen gün dayanamayıp gttim ama içim içimi yedi annemgilde bı yere çıkmıyolar hep evdeler ona güvenerek gttim yani. Hastaneye gtmeye bile korkuyoruz su durumda hepimiz bide misafir hiç olmamali bence 
0 oy
tarafından
Birini cagirirsan diğerleri de bekler en güzeli tek bir aile bile cagirmamak
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Iki sokak arkamda ablam oturuyor asla bu virüsü zamanlarda çağıramam her yıl layığınla yaptım ağırlarım  En az 10 gün Ramazan ayında iftar alırdım ama bu sene kimseyi çağıramam
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Canım bence kimseyi çağırma bak hem gebesin yani alınıp gucenmezler diye düşünüyorumm
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hiç kimseyi cagirmayacagiz bu sene ailece iftar yok malesef
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Davet etmiyorum kimsenin davetinede gitmiyorum bence kimse etmemeli şu virüslü dönemde

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 175 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 311 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 220 göst.