0 oy
572 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kaynanam tabikide. oqlum konusmayı söküyor sürekli te te diyor bende teyze diyorm oda teze diyor kaynanaöçm baqırıyor hala de oqlum hala çatla patla 

14 Cevaplar

+1 oy
(13,108 puan) tarafından

Te te —Ha ha kavgası :D 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Hahahah ayyy cok guldum ya ne la bu kaynana terorur basinizdaki:D

tarafından
hiç sorma ya valla
tarafından
Mihrimaaaan kiz sen hic mi uyumazsin anacim :D
tarafından
Uyuyom uyuyom tamam kizmayin :)))
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Ahahha çatla patla hahahah aman giz takılma bos ver.

tarafından
odadan odaya baqırıyor düşün
(27,369 puan) tarafından
Çokta bağırsın paşa ne isterse onu der garismayin çocuğa ;D
0 oy
tarafından

Allah seni ne güldüm ya :D

0 oy
(1,908 puan) tarafından
genelde dedeyi daha çabuk soylerler :D hem iki taraf da memnun olur söyle bebise dede desin kavga çıkarmasın :D 
tarafından
kız zaten dede baba mama felan diyor
(1,908 puan) tarafından
o zaman boşver hepsi kendi tarafına çekmeye çalışıyor benimki anne dedi ilk babasida babaaaa diye dedrtmeye calisrken inadına anneee diyordu çok guluyordum ;D
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Taze ne alaka ya , bu saatte tebessum ettirdin Allah razı olsun :)
0 oy
(311 puan) tarafından
kız boşver ya duyma hiç 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hahahaha bu ne ya :))
0 oy
(373 puan) tarafından

Hahahahaha :D ay alems8n giz

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Rahat bırakın çocuklarıııı ben asla o topa girmelerine müsaade etmiyorum babaanneyi dedeyi çok sevsin ama şımarmasın diyorum iki tarafı da sevsin bu çocuğa hala teyze dayı sevgisi lazım hepsinin de peşinden koşacak. Sırf ben gıcık oluyorum diye ya da babaanne gıcık oluyor diye çocuk üzerinden iki tarafın mukayesine asla izin vermem. Anneni mi babanı mı sorusunu bile yasaklicam. Çocuk üzerine bu baskı ne ya.  Doğmadan evvel eşime aynı şeyleri anlattım hâlâ da tavrım aynıdır. Ne zman kaynanamlarda konusu açılsa iki tarafı da sevsin mutlu olsun diyorum onlar da bu anlayışımı benimsemeye başladılar
(249 puan) tarafından
Halkasını sevince neden mutlu olacak ki sonuçta çocuğumun anasını o kadar mutsuz etti yıprattı yani belki beni psikolojik olarak cökertmeseydi belki ben bugün çocuğumun daha mutlu bir annesi olacaktım çocuğuma gülücükler saçacaktım ama yüzümden düşen bin parcaysa bunun sebebi o aile :@ Çocuğumun onun sevgilerine ihtiyacı yok inşallah Allah da düşürmesin o kadar
(4,040 puan) tarafından
Ne yaşadığını bilemem kendim yaşamadan bu duruma yorum yapamam benim anneme çok çekiştirmişler annem biz küçükken bunları bize anlatmazdı dedemlere gitmemize de karışmazdı sadece kendisi onlarla konuşmuyordu.  Ben de dede diye diye peşinde dolaşırdım bana yüz vermezdi bi şeker bile almazdı. Büyüdükçe anladım ne olduklarını şimdi hiçbirini adam yerine koymuyorum. Seninki de bu kadar ciddiyse çocuk da anlar zaten zamanla.  Kendilerini çok fazla saklayamazlar
0 oy
(119,506 puan) tarafından
Kiz belki de de diyodur ahahaahdsvcjmbfgvc
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Hahahahaha çatla patla kaynana☺
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Valla istediği kadar hala desin kim da çok severse bebek onu tercih ediyor. Bende bı teyzeyim :angel: halayim  hiç ayrım yapmadım hepsi canımın içi

0 oy
(948 puan) tarafından

Kız benim görümcem ve kardeşim kendileri terör estiriyor tâbi bende kardeşimin tarfindayim teyzesi diyorum:D

İlgili bir soru bulunamadı

381,265 soru

11,413,830 cevap

34,960 kullanıcı

...