0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğluma oda almıştık bu zamana kadar özel hiç birşey almamıştım odasına aman aman odasına ayırınca artık gerek duydum ben samsuna gittigimde gelmiş eşim de müsait olmadığı için kurulum için aramamıştı firmayı bende bu sabah aradım bana dedikleri şey şuan kurulum yapamayız özel biriyle görüşün dediler yani özel birine ek ücret vericem anlamında kurulumun firmaya ait olması gerkiyor diye biliyorum eşimi de aradım iptal edelim diyor bu ne saçmalık başka yerden alırım paramla rezil olamam diyor sorun su parayı peşin verdik ki konsuma kayıtları mevcut paket açılmadı henüz tüketici haklarına ara iade almak zorunda demiş arkadaşı çok uğraşırmıyim fikriniz veya yaşayan var mi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Yatağının üstü ve yanları da gelmemişti bende getirmeyin iade edicez dedim kız tamam müdürümüzle görüşün dedi tüketici haklarına mı direk basvuruyim mudure mı ilk 
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ne rezil insanlar ya. Benim bildiğim tüketici hakları hemen çözer bu işi. Ama bu virüs ortamında ne olur bilemem.  Şikâyet ettiğinde mahkemeye bile gerek kalmadan cezayı veriyorlar.  İstersen firmayı arayıp bu şekilde tehdit et. Ben türkceli böyle tehdit etmiştim benim de konuşmalarım mevcuttu 200 liralık faturayu silmişlerdi
tarafından
Ya kuzum anlaşma buydu kurulumu neden başkası yapsin ki cidden insanlar çok adi
(4,040 puan) tarafından
Kriz ortamından faydalanıyorlar ben de türkcel müşteri hizmetleriyle konuştum anlaştım sonra hattı kapattım cayma bedeli göndermişler üstelik anlaştığım birimle bi daha görüştürmediler bir sürü bağırp çağırıp tehdit ettim bi saat içinde arayıp özür dileyip sıfırladılar
tarafından
Hepsi aynı canım telekom ev internetini iptal etti sıkıntı var diye sonra dün arıyorlar kurmaya geldik dedim siz dalgamı geciyrosunuz baya tartıştık bizde ama editler mı iptal bilmiyorum
0 oy
tarafından
Firma parayı direk veriyor mu
tarafından
Müdürle konuşun diyorlar canım az bir mebla da vermedim onu geç anlaşma firma kuruyor odayı biz degilki 1 hafta öncesine kadar böyleydi
tarafından
İşte sıkıntı onlarda kurmaları lazım canım onlara ders olsun tüketici haklarına şikayet et uzun sürsede şikayet et sen gine
tarafından
Edicem canım alsın ürününü alırım ben başka firmadan açmadım bile terbuyesizler ben niye ayriyetten kurulum para si veriyorum
tarafından
İşte onlarda ne gelirse kar ondan böyle yapıyorlar canım
tarafından
Valla canım kendi kaybeder
0 oy
(48,952 puan) tarafından
sen aldiginiz yeri ara sikayet edicem de bi yokla bakalim tursacaklar mi sizi rezil edicem falan de 
tarafından
Aradım canım itiraz ediyor ürününüzü gelip alır misiniz yazismalarimkz duruyor kurulum size aitti dedim haftaya ekip göndericek eksik paralarınızla beraber kurulum olucak dediler
(48,952 puan) tarafından
hadi bakalim insallah kurarlar
tarafından
Inşallah bekliyorum bakalim
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Basta kurulum vaadiyle satildiysa arayip şikayet edeceğini soyle yine gelmezlerse tüketici haklarini ara direk
tarafından
Aradım canım gelecekler haftaay kabul ettiler
0 oy
tarafından
Virusteb dolayi kurulum yapılmıyo. Detayli bi görüş müdürle anlasamazsan tuketici hakem heyetine dilekce yazarsn. Onlarda firmayla görüşür. Ama cok uzamiyo bu işler genelde firma adina leke gelmemesi icin uzlaşmaya variyo
tarafından
Aradım canım haftaya kuracaklar yazışmalar mevcut şikayet edicem dedim kabul ettiler

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
23 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra_S (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 314 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,382 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 298 göst.
14 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,706 soru

11,507,889 cevap

35,164 kullanıcı

...