0 oy
598 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Annem bende kal diyor kaynanAm bende eşim nerde istersen kal dedi bende siz olsaniz nerde kalirsiniz

26 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
annemde 1 hafta kalmıştım sonra kendi evime geldim 
(100 puan) tarafından
Bende oyle istyorum kendime gelene kadar annemde kalaym sonra geleym diyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ikiside bende kalicak
(100 puan) tarafından
İkisi napcak :)
tarafından
Bilmiyorum  artik annemin kalmasini istiyorum ilk zamanlar kayinvalidemde durmaz zaten oda kalir
0 oy
tarafından
Kendi evimde kalacam anam gelecek insallah k sallah kaynan burda zaten gelmekisterse gelir zsten hasta ondan bi beklentim ykk
(100 puan) tarafından
Ramazandan dolayi babami kardesimi birakip gelemez canm sen gel dedi
0 oy
tarafından
2 hafta kaldim kaynanamda kaldim eve aglaya aglaya geldim surekli laf soktu vs bi daha dogurcak olsam elimden geldigi kadar kalmamaya calisirim
(100 puan) tarafından
Ay evet bende ondan korkuyorum ya kaynanam iyidir ama bazen tuhaftir
tarafından
Ya ne kadar iyi olsada logusalik psikolojisi vs iyi olmuyo
(100 puan) tarafından
Evet uzerime gelir hrseye karisiyor
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Annem oğlumun 40 ı çıkana kadar kalmıştı :) Sonra ben git gel yaptım baktım ki koca adam olmuş :D
(100 puan) tarafından
Masallah cNm
0 oy
(7,194 puan) tarafından
Kendi evim varken kimse de.. annemle kaynnam aynı yerde oturuyorz gelip kalmalarını da istemedim eşimle ikimiz yaşamak istedik bu duygulari tek basimiza
(100 puan) tarafından
Ben cesaret edemem ilk başlarda
tarafından
Canım emin ol öyle bi cesaret edersin ki hepsinden iyi olursun. Ben daha önce hiç bi bebeğin altını değiştirmedim ya da elbise giydirmedim ama kendi bebeğimin her şeyini hep kendim yaptım kimseye de elletmek istemedim ilk başta cesaret edemem deme çok güzel yaparsın sadece yemek temizlik hepsine aynı anda yetişmek için uykusuzluk olur o kadar onun için de anneb veya kaynanan yakınsa gelip gitsinler yardım etsinler
0 oy
(1,449 puan) tarafından
19 gün annemde kaldim sonra kendi evime geçtim 
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Annen senin evinde kalsın olmaz mı yada kendi annenin evine git orda kal. 

Kaynana iyi olmaz. Lohusa zamanı Piskolojin çok hassas olur kaynanaya en ufak yüzün asışsa veya başka bişey olsa aylarca beşki bir ömür sayıklarlar konuşurlar. 
(100 puan) tarafından
Anneme gtcegm eşimle konuşaym baştan da sonra sorun etmesinler

Haklisin en iyi kaynana bile laf eder karisir
0 oy
(151 puan) tarafından
Canin kesinlkle annende kal ondan rahat ettigin kadae kaynanana edemezsin bn annemde istedgim gbi gezdk ettm uzandm rahattim kyananma kalcakti hersye karsinca gck oldum orda kalmadan evime gectim iyikide gecmsin kdni annene kizabilirsin sinirlenebilrisn ama kaynana bisie desen esinle kotu olursun esin sana brakmssa annende kal annen torusunu gorsun baksin daha  iyi
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Kızımda annemlerde 1 hafta kaldım keyif sürdüm ama kaynanamlarla gittim rezil oldum resmen bir tabak yemek verdikleri yoktu bu çocuğumda da gitmiycem bir yere evde kalıcam kocam baksın 
0 oy
(214 puan) tarafından
Kendi evimde kaynanam bakcak 
0 oy
tarafından
Kendi evimde kaldım en iyisi o çünkü. Bi kaç gün kaynanam kaldı yanımda sonra gitti annem de gelip gitti gündüzleri yardım etti. Kaynanam da gelip gitti yardıma o kadar 
0 oy
(381 puan) tarafından
Kendi evimde kalacam  onlar gelecek büyük ihtimal
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ne kimsede kaldim nede kimse yanimda kaldi☺ yapayalnızdım. Zaten gurbetteyim kayinvalidemde Turkiyedeydi 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben annemde kalacam daha rahat olurum, eşim de annende kal dedi. 
0 oy
(203 puan) tarafından
Kedni evimde canım insanın kendi evi kadar rahat yer yok ilk dogumumda da kendi evimdeydim onlar gelip bakacak ikisiyle aynı mahallede otryorum zaten
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Evimde kalacam. Annemi getirecem. Kaynanam iş yapmayi pek sevmez yerinden kalkmaya bile binbir laf sözle kalkar.:))
0 oy
(530 puan) tarafından
Kimse de kalmıycam kendi evimde kalcam:))) 2 yaşında kızım var evimde kalcam annemler gelir ara sıra kimse kalmıycak yani yanımda da :))
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Annemde kalmak isterdm tabi. 

Annem bende kaldı 1 hafta
0 oy
tarafından
Kendi evinde en rahatı 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 874 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,998 soru