0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar  34 haftalık  gebeyim. Midem kötüydü kustum  hep spnra sol tarafıma  bi ağrı  girdi  ben de hamileliğim boyunca oturmama kalkmama çömelmeye  hiç  dikkat etmedim uzanıyordum  kendimi çekicem  derken  çok  kötü  baskı  yaptım  karnıma  saatlerce ağrıdi karnım  

Size şunu  sormak istiyorum  boyle ani haraketler  heleki böyle  ağrı  yapmış  bi hareket bebeğime  bişey  yapar mi hareketleri  var ama ne bileyim fiziksel  zihinsel olarak bi engel olur mu

Yeminle  yazarken bile içim titredi. Allahım  korusun

7 Cevaplar

0 oy
(3,274 puan) tarafından
Muhtemelen olmaz cnm ama sen yine de dikkatli ol bir müddet dinlen 
tarafından
Inşallah  olmaz. Lütfen  dua et bu bebek hayattaki  tek yardımcım çok  emek verdim sonuna geldim bişey  olursa benim  yüzümden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok anı kakmalarım oldu bazen hamile oldumu unutuyordum çok şükür bisey olmadi 
tarafından
Inşallah  bende de olmaz bilmiyorum  eşim  midene yapmışsın  baski falan  dedi ama nedense ben içsel  olarak cok huzursuzum
tarafından
Bende öyleydim canım 19haftaliken gobegimle yüz üstü düştüm çok şükür bisey olmadi korkama yani aklından kotu düşünceleri at
tarafından
Inşallah  canım benim sağol  Allah razı olsun. Sağ salim doğsunlar  inşallah
tarafından
inşallah canım
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Allah oyle bi yaratmis ki kuzum o suyun icinde o cok korunakli belkide dunyanin en guvenilir yerinde korkma hareketleri normalse bisey olmamistir Allahin izniyle
tarafından
Insallah ya ben testleri yapmadım  sürekli  aklimda acaba bi sıkıntısı  var mo acaba  sağlam  mi gibisinden o yüzden  bir an once doğursam  iyi olcak  yoksa kafayı  tirlatcam neden böyle  düşündüğümü  de bilmiyorum
(1,822 puan) tarafından
Bende yaptirmadim testleri sadece detayli ultrasona girdim korkma canim Allah onu nasil nasip ettiyse oyle gonderecek insallah sagliklica gelir
tarafından
Amin amin amin bitanem inşallah  sağol Allah razı olsun canım benim
(3,274 puan) tarafından
Sen böyle sürekli stres altında olursan asıl bebek rahatsız olur ama cnm bi sal kendini
tarafından
Pimpirikligm valla  dogruddr napim kiz görmemişin çocuğu olmus çocuk  gormedm ki aile de  ilk benm
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Anne karnı çok güvenli bir yer. Korkma bebeğine bir şey olmaz Allah’ın izniyle. Sadece senin kendi vücudun zarar görebilir dikkatli ol
tarafından
Teşekkür ederim canım benim sağol. Kendi vücudum  olsun da o sağ  salim  doğsun böyle  demem de yanlış biliyorum ama inan benim  yüzümden  bişey  olursa ben bunu kaldıramam  Allahım korusun bize bağışlasın yavrularımızı inşallah
(1,698 puan) tarafından
7 kat içerde suyun içinde canım bebeğin. Dikkatli olmak gerek tabii ki ama her şeye stres yapma sakın korkma canım. O daha kötü etkiler bebişkonu ☺️♥️
tarafından
Ya değişik  bişeydi hani karnında bi kol bacak kırılır  gibi bi his oldu. Eşime  söyledim  yok sevgi zaten çocuk  pamuk gibi dedi ama ben huzursuzum
(1,698 puan) tarafından
Eşin haklı :) senin kasların kemiklerin zorlanmıştır o iyidir inşallah meraklnma canım
tarafından
Inşallah  canım benim sağol Allah razı olsukardeşim
0 oy
(75 puan) tarafından
Bende 35 haftalikken gece kalktıgimda sandalye varmış takildim karnımın üstüne düşecektim neredeyse bacağım la engel oldum allah korudu seninde bisey olmamıştır bende çok korktum bisey oldu diye 
tarafından
Inşallah canım benim sağol Allah razı olsun
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Cocuk kordondan duser die duymustum kulaktan dolma bilgi ne kadar dgru bilmem ama cok yuksege  uzanma agir cekme vs derler dikkat et yinede gecmis olsun hareket ediorsa siknti yoktur
tarafından
Allah korusun  inşallah bişey  yoktur  evet hareketleri  var ama ne bileyim  ben ya  of ***** ben hep fikkat etcem diyorum yine etmiyorum  hiperaktifler gibi ordan  oraya ordan oraya zıplayıp  duruyorum
(2,351 puan) tarafından
Bundan snrasi icn dikkat et en azndan
tarafından
Hep öyle  diyorum bu sefer dikkat etcem diyorum ama işe girince kudurmuşlar  gibi ayni tas aynı  hamam çalışıyorum  da çalışıyorum

İlgili bir soru bulunamadı

379,855 soru

11,370,609 cevap

34,854 kullanıcı

...