0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Bir hatim bitmeden başka bi hatime başlayabilir miyiz acaba? Yani İkisini bi arada okuyabilir miyiz? Doğumun kolay olması için hatme başlamıştım 22. Cüzdayim. Ramazan içinde hatim yapmak istiyorum ama yetistirememekten korkuyorum.bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.Hayırlı geceler.

10 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tabiki istersen 3 başka cnm şimdi 1 den 22 kadar gene oku mesela 2 hatim birden yaparsın 
(21 puan) tarafından
Sağol canım yorumun için günde iki cüz okuyorum yetiştirmek için.  İnşallah yetistiririm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evt cnm oluyor tabikide Allah kabul etsin 
(21 puan) tarafından
Amin ınsallah sağol canım
0 oy
tarafından
Eger canım yetiştirme gibi durumun varsa olur neden olmasın hatta hamilelik ten kalan cüzlerini tanıdıklarında okuya bilir 
(21 puan) tarafından
Mayıs sonu gibi doğumum olacak canim. Ben kendim okumak istiyorum. Olmazsa dediğin gibi yaparım
tarafından
Yani kendi okumak istiyorsan okuya bildiğin kadar oku canım geçen sene ben hamileyken bende ramazanda da hatim yaptım bebek içinde okudum ilk aylardı diye hep uykum geldi ramazan hatiminden babama okuttum
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ya bende basladim 17. Cuzdeyim daha doguma kadar yetistirmek istiyorum 3  4 hafta var doguma insallah yetistiririz kuzum ya. 

Ama ikisi birden zor olur
(21 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin canım bende 35 haftalığım.  Insallah sağlıkla bebislerimizi kucagimiza alırız .
(1,822 puan) tarafından
Ayni haftadaymisiz bende 35 haftaligim :) bakarsin ayni gunlerde dogururuz benim programa gore 26 mayis gosteriyo bakalim zamaninda mi gelecek :)
(21 puan) tarafından
Benimki de 29 mayıs gösteriyor canm. Sağlıklı olsunlar da hayırlı zaman da gelsinler inşallah. Korku var mı sende. Benim ilk hamileliğim biraz korkmuyor değilim
(1,822 puan) tarafından
Benimde ilk canim ben normalden korkmuyorumda ya sezaryen olursa diye cok korkuyorum. Sezaryenden korkuyorum sadece. Dedigin gibi saglikla gelsinlerde
0 oy
(63 puan) tarafından
Canım ben de bebeğim için başlamıştım 26. Cuzdeyim ramazan içinde başladım 4. Cuzdeyim. Ikisini bir okuyorum tabiki birlikte okuyablirsn
(21 puan) tarafından
Allah kabul etsin canimm o zaman bende öyle yapayım
0 oy
(732 puan) tarafından
Tabiki canım çıkara bilirsin istersen 3 tanede çıkara bilirsin okuya bildiğin kadar. Allah kabul etsin inşallah 
(21 puan) tarafından
Sağol canimm aminn ınsallah
0 oy
(10 puan) tarafından
Tabikide okuyabilirsin allh herkesin ibadetleri kabul etsin bizlerinkidide isallh
(21 puan) tarafından
Aminn inşallah canim cümlemizin
0 oy
(228 puan) tarafından
Allah ksbul etsın canım.bende ıkı tane bırden okuyorum rabbım nasıp ederse. 3.baslıyorum
(21 puan) tarafından
Allah kabul etsin canim o zaman bende basliyim
0 oy
(4,549 puan) tarafından
Olur okuyabilirsin önemli olan onları yarım bırakmadan tamamlamak
(21 puan) tarafından
Haklısın canimm sagolasin
0 oy
(442 puan) tarafından
Başlayabilir snz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 221 göst.
25 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Nur ay_ (3,120 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 144 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,140 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...