0 oy
924 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Namaz kılıyordm öyle bişey oldu iki sanki ruhum bir anda dışarı çıktı gibi oldu ya anlatamam o duyguyu neden oldu acaba çok korktum bir an öldüm sandım

11 Cevaplar

+1 oy
(1,358 puan) tarafından
Ruhunun çıktığını nasıl anladın :D
(389 puan) tarafından
Çıktı demek istemedm çıkıyor gibi oldu sanki kalbim durdu gibi yalnıs yazmışım oraya
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allah Allah neden olduki acaba ne hissettin peki kiz:ermm:

tarafından
Sendende canim dua et bizede icinde kotu dusunce olan bunu bile dalgaya alanlara akil fikir versin diye
(389 puan) tarafından
Özenerek tüm müslüman kardeşlerimize dua etmeye çalışıyorum. Canları sağolsun ne diyebilirim ki dalga geçmeye çalışanların ben sadece anlatacak kimsem yok diye bu saatte korktum buraya yazdım burda hemen cevap geliyor diye
tarafından
Sen namazina devam et kuzum vazgecme arkadasin dedigi gibi vesvese veriyo seytan
(389 puan) tarafından
Aynen öyle teşekkür ederim Allah razı olsun dalga geçmeler başladı en iyisi ben posttu sileyim
tarafından
Yooo niye siliyonki bosver sen ver laflarini oturt
0 oy
tarafından

Canım  ruhun zaten sende kalmıyor ki :))) 

Geziyor dolaşıyor geliyor :)

Azıcık hissetitmis birşey olmaz korkma :D

(389 puan) tarafından
Defalarca şükür ettim tekrardan nefes aldığım içn valla :))
tarafından
Tabi cnm ben korkma:)
(6,136 puan) tarafından
:D baktı virüsten vücut çıkamıyor ben bari gezeyim mi dedi:D
Ilahi vücut sende kalmıyor ne ya
tarafından
Hahahahha allah seni emi :))))))
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Şeytan fes fese yapıyor sen namaza devam et kafana takip kendini korkutma 
(389 puan) tarafından
Öyle mi acaba çok şükür o zaman devam ediyorum çok şükür teşekkür ederim Allah razı olsun
(3,669 puan) tarafından
Oyle bence canım ben mesela dedim bugün namaz kilmiyim çok uykum var tam yatağa girdim vazgeçtim kalktım namaz kıldım bizi knadirmaya calisiyo:D
(389 puan) tarafından
Allah yolumuzdan ayırmasn insanın üzerine bir yük oluyor namaz kılmayınca
(3,669 puan) tarafından
Aynen cnm amin
0 oy
tarafından

Gece gece uyuyamzsam bnde karabasan olurum seninn için ona göre:'(:'(:'(

tarafından
Sen niye uyumuyorsun gii
(389 puan) tarafından
Allah korusun kardeşim ama ben yazdım korkabilirsiniz diye oldu çok korktum ama şükür ettm ölüm var bunu biliyoruz hatırlatıyor Allahu Teala arada
tarafından
Basim catliyo mizo ya gecmiyo bide tek tarafli agri oluyo bende agir oluyo uyusuyo agriyan taraf :(
tarafından
Yazma bağla kız bugün herkesin başı ağrıyor nyse geçmiş olsun sizi seviyore hayırlı geceler olsun
tarafından
Bende cano yatim belki gecer uyurum
0 oy
(732 puan) tarafından
Korkma canım ya ramazan ayı ya şeytan uşraşıyor insanla vesvese veriyor öyle hissetmeni sağlıyor besmele çekseydinn 
(389 puan) tarafından
Hemen çektim zaten artık ne kadar korktuysam şimdi olmaz şimdi olmaz dedim :)
(732 puan) tarafından
Kıyamam :) sürekli besmele dilinde olsun yine canım. İnsanı arada korku sarıyor
(389 puan) tarafından
Hepimizin sonu ölüm ama  hayallerim var eşim uzakta asker daha çok hayalim var
(732 puan) tarafından
Allah kavuştursun sizi canım tez zamanda gelir inşallah sağ salim.. Rabbim nice uzun ömürler nasip etsin sana inşallahh.. Korkma dediğim gibi vesvesedir sen ibadetlerine dewam ett
0 oy
(10 puan) tarafından
Bu tür durumlar insanidir yani muslumanlikla namaz kilmakla vs alakasi yoktur

iskandinav da olsaniz meksikalida olsaniz bu tür durumları yasayabilirsiniz. Ruhum çıkar gibi oldu falan filan seyler palavradir sadece anlik tansiyon değişimi baş dönmesi gibi seyler yasamissinizdir yediklerinize ictiklerinize dikkat edin hele ki emziren anne iseniz bu tür seyleri yasamaniz daha dogal korkmayin
0 oy
(119,334 puan) tarafından
Korknadim inan daha korkunc seyler okudum burda
(389 puan) tarafından
Bilmiyorm ama korkuuor insan
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Şeytan sen namaz kılma diye sana vesvese veriyor. Sen devam et namazına doğru yoldasın hiç düşünme öyle. 
(389 puan) tarafından
Allah yolumuzdan ayırmasn
0 oy
(203 puan) tarafından
Canım bnde de bı kere öyle oldu ama namaz kılarken değil normalde oldu sanki ölecekmiş gibi birde kalbim çok hızlı çarpmaya başladı ve çok korktum sanırım ben çok dedikodu yapıyordum o zamanlar kaynnam görünce vs ondan Rabb'im ölümü hatırlattı ondan sonra dedikodu yapmamaya başladım fazla dedikodul dediğim de bana yaptıkları kötülükleri anlatmak insan anlatmazsa da çatlıyor vallahi 
(389 puan) tarafından
Gerçekten ölümü hatırlatıyor Allah kabir azabını öbür dünyayi sevdiklerini hatırlıyorsun
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Olabilir neden buna gülruler ki astral seyahati idi galiba böyle nbi olay var 
(389 puan) tarafından
Bilmiyorum valla ben tam olarak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 204 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabianur (763 puan) tarafından soruldu

379,979 soru

11,374,725 cevap

34,857 kullanıcı