0 oy
621 göst.
Diğer kategorisinde (268 puan) tarafından
Dun Sabah post acmistim 37+6 nişanım geldi diye dun akşam 9 buçuk ta doğurdum darısı sizlere olsun Rabbim hayırlı kazasız kavusutursun yavrulariniza  :)

14 Cevaplar

+1 oy
(732 puan) tarafından
Analı babalı büyütün yavrunuzu inşallah canım ❤️❤️
(268 puan) tarafından
Amin insaAllah Allah razı olsun canım: )
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Rabbim hayirli evlat etsin kuzum gozunuz aydin kokla bebisi teyzoslarini yerine :))
(268 puan) tarafından
Ay koklarım tabi teyzosu: ) amin inşallah Allah razı olsun canım benim  :)
+1 oy
tarafından
Gözün aydın cnm Rabbım analı babalı büyütsün ❤️ 
(268 puan) tarafından
Amin insaAllah canım benim Allah razı olsun
+1 oy
(228 puan) tarafından
Cok sukur kurtulmussunuz rabbım sıze bagısladın. Hayırlı evlay kılsın insallah 
(268 puan) tarafından
Amin insaAllah Allah razı olsun bitanem:)
+1 oy
(119,461 puan) tarafından
Gozun aydin ❤⚘❤⚘❤
(268 puan) tarafından
Teşekkür ederiz: )
0 oy
tarafından
Gozun aydinn canm hayirli olsun darisi bana saglikla insAllahh
(268 puan) tarafından
Amin insaAllah kuzum Rabbim sağlıklı kazasız kavuştursun senide InşaAllah
0 oy
tarafından
Çok şükür Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı ugurlu olsun insallahh :) bende sona yaklasıyorum 30uz bizde evde mi geldi sancı normal mi oldu :)) 
tarafından
Ne kadar güzel ya maşallahh ben de öyle yapmak istiyorum inşallah :))) çok şiddetli mi oluyor evdeki ağrı
(268 puan) tarafından
Suyun patlamadan olursa şiddetli olmuyo kuzum dayanilmicak derecede olmuyo anlık geliyo geciyo suyumu patlattiktan sonra ki sancı dayanılmaz oluyo ama ondada hemen doğuma aldıkları için çok fazla cekmedim
tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederimm rahatladımm :) Rabbim sizede sağlık bereket huzur versin bebeğinle  hayırlı uğurlu olsun ınsallah tekrardan tebrık edeyim  :)
(268 puan) tarafından
Rica ederim kuzum bende teşekkür ederim Allah razı Rabbim yardımcın olsun insaAllah canım
tarafından
Aminn canımm Sağolasın
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Nasıldı canım doğumun anlat ☺️

Allah analı babalı büyütsün❣️
(268 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabbim herkese kolay sağlıklı kazasız doğum nasip etsin Canım önce nişanım geldi sonra yavaş yavaş sancı geldi hemen gitmedim doktora evde sancımin artmasini bekledim sonra gittim gittigimde 3 cm aciklik vardı geri eve geldim sancımi evde cekiyim diye bi kaç saat sonra tekrar gittigimde 6 cm olmuştu iki saat daha sancı cektim suyumu patlatıp doğuma aldılar 2 3 dk icindede üç dort ikinmayla doğdu bebeğim: ) şükürler olsun ikinci doğumum kolay oldu yani şükür 2 3 dikisim var okadar... :)
0 oy
(3 puan) tarafından
Agrin var miydi canim
(268 puan) tarafından
Nişanım geldikten sonra bir saat bir buçuk saat sonra sancılarım hafiften düzenli bi şekilde gelmeye başlamıştı kuzum sonra hemen doktora gitmedim sancımin artmasini bekledim sonra gittim 3 cm aciklik vardı tekrar eve geldim sancılarıma evde devam ettim iyice artınca gittim 6 cm olmuştu yatış yapıldı iki saat daha sancı çektikten sonra suyumu patlatıp doğuma aldılar  2 3 dk icinde üç dort ikinmayla bebeğim doğdu şükürler olsun  :)
(3 puan) tarafından
MasaAllah . Beni de eve yolladilar hala bekliyorum acilma olmuyor
(268 puan) tarafından
Hadi ya çök kalk kuzum yürüyüş yap evin içinde
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Dogum hikayeni bekleriz canim saglikla anali babali buyutun İNSALLAH 
(268 puan) tarafından
Canım önce nişanım geldi sonra yavaş yavaş sancı geldi hemen gitmedim doktora evde sancımin artmasini bekledim sonra gittim gittigimde 3 cm aciklik vardı geri eve geldim sancımi evde cekiyim diye bi kaç saat sonra tekrar gittigimde 6 cm olmuştu yatisim yapildi iki saat daha sancı cektim suyumu patlatıp doğuma aldılar 2 3 dk icindede üç dort ikinmayla doğdu bebeğim: ) şükürler olsun
(2,765 puan) tarafından
Himm ne guzel dogumun olmus cok sevindim senjn adina
(268 puan) tarafından
Aynen çok güzel geçti hızlı ilerledi herşey Rabbim e şükürler olsun
0 oy
tarafından

Gözün aydin allah annali babali sevgli büymesi nasip etsin sonunda sende yumurtlardin :D

(268 puan) tarafından
Amin sagol Allah razi  olsun canom darisi bekleyenlerin basina kolayca dogursunlar insaAllah :) yumurtladim valla sukurler olsun :)
tarafından
Amin canim bizler tavuksuz vallah::)))
tarafından
Yumurtlaman nasil gecti umarim insallah rahat gecmisti::))
(268 puan) tarafından
Canım önce nişanım geldi sonra yavaş yavaş sancı geldi hemen gitmedim doktora evde sancımin artmasini bekledim sonra gittim gittigimde 3 cm aciklik vardı geri eve geldim sancımi evde cekiyim diye bi kaç saat sonra tekrar gittigimde 6 cm olmuştu iki saat daha sancı cektim suyumu patlatıp doğuma aldılar 2 3 dk icindede üç dort ikinmayla doğdu bebeğim: ) şükürler olsun rahat çok güzel geçti hersey
tarafından
Allah sükürler olsun cek sevindim::))
0 oy
(373 puan) tarafından
Rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin  insallah 
(268 puan) tarafından
Amin insaAllah canim
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Gozun aydin sağlıkla buyusun yavrun
(268 puan) tarafından
Amin insaAllah kuzum