0 oy
1,525 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,699 puan) tarafından

Kızlar hepsi burada dan bu elbiseleri begendim daha once alışveriş yapan oldumu ürünleri nasil .

Ben bunlardan birini almak  istiyorum  de tereddütte kaldım kaliteli mi 

image

image

image

21 Cevaplar

0 oy
(4,557 puan) tarafından
Ben tesettürlüyüm ama ilkini çok beğendim 
(1,699 puan) tarafından
Bende onun desenlerini beğendim canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bunları giyip nereye gideceksin:D

Hepsi çok güzel tesettürlüym ama beğendim

(1,699 puan) tarafından
Valla ben kararsız kaldimne bilim
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Fotograftaki urunler cok kaliteli gorunuyor fotograftaki gibi gelirse ama bence gekirnhepsiburadda sorun yasamadim ben hic 1. Fotoraftaki cok hos tam yazlik bir elbise
(1,699 puan) tarafından
Umarım öyle olur canım teşekkür ederim
0 oy
(1,174 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hepsi burada dan alışveriş yaparım ama kıyafet almadım hiç maymoda ürünleri güzel oluyo 

image

Aynı bu renk bu model ama kısa kollu bide önünde fermuar var severek giydiğim elbiselerden biri fikir olsun sanada canım ☺️
(1,174 puan) tarafından
Ben zaten internetten pek alışveriş yapmam burdan bı arkadaşım almıştı kumaşı duruşu falan güzeldi. Bu attığım elbisenin benzerini mağazadan 40liraya almıştım. Bu sitede 30 liraya düşmüş ceyline fikir olsun dedim
Ama doğru dediğin görümcem de burdan mont beğendi istediği renk yok başka renk beğendik onda da beden yok
tarafından
Aynen hep bir sıkıntı yani yoksa pantolanlari çok güzel yani :) hatta bitanesi içinde kaldı gelse alsam diye bekliyorum
(1,174 puan) tarafından
Ben cesaret edemiyorum bedenime olmaz diye minyon ufacık tefecik bişeyim :)
(1,699 puan) tarafından
Aman bende 160 boyundayım 60 kiloyum:)))
(1,699 puan) tarafından
Güzelmiş canım ama ben iri kemikliyim ya yapışınca güzel durmaz basenlerim var bana kalıp gibi sert elbiseler lazım:)))
0 oy
(2,764 puan) tarafından

1.ye bayıldım <3:)

(1,699 puan) tarafından
Ay bende ama kararsız kaldım yaa
(2,764 puan) tarafından
Trend yol dan cok alısverıs yaptım canım orası guvenılır fakat hepsi buradan hıc yapmadım. Trendyolda, da varsa ordan al bence
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Hepsiburada güvenilir bi site alışverş yapabilirsin ama ürün kalitesi satıcısına göre değişir canım
(1,699 puan) tarafından
Hmm teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Hepsi buradada milyonlarca satış yapan firma var canım yorumlarına bakarak almalısın ben başka firmadan aldıysam yanlş bilgi vermiş olurum sana. İade edebiliyosun zaten beğenmezsen iade edersin 
(1,699 puan) tarafından
Aynen canım yorumlar ortalama ama sanki beğenen daha fazla
tarafından
3.8 4 puan üstüyse al o zaman beğenmezsen iade edersin.
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Bence birinci çok güzel canım :)
(1,699 puan) tarafından
Hmm tesekkur ederim 1. Acik ara onde:)))
0 oy
tarafından

Bende acikim ama bana göre biraz fazla acik güzel hepizi ben onlarari gecelik diye giyerim:D

0 oy
tarafından
Nerde yaşıyorsun ben açık oldugum halde giyemem bunları birde cok pahalli
(1,699 puan) tarafından
Fazla alışveriş yapmam ama alınca da kaliteli olsun isterim :))
tarafından
fiyatı yüksek olunca kaliteli olmuyor soylıyım ;))) ama olsun ben evde giyerim ancak bunları
(1,699 puan) tarafından
Işte bende onu sordum buraya urunleri kalitelimi diye :)) bu arada turkiyede yasiyorum
tarafından
an ladim yani tatil yerlerinde giyilir anca zaten eşim bana giydirnez
(1,699 puan) tarafından
Hmm anladim canim:))
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Hepsiburadadan alışveriş yapıyorum çok kaliteli ürünleri ama kıyafet hiç almadım canım
(1,699 puan) tarafından
Hmm teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından

Tesetturluyum ama birincisi favorim :)

(1,699 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Evet canım hepsiburada güvenilir bir uygulama ürünler defactoya ait zaten gondericin DeFacto olucak Hepsiburada satışta aracı firma olucak ucude çok güzel ama ben kot olanı beğendim beyaz sporla tam bu aylarda giyilecek elbise☺️
0 oy
(2,159 puan) tarafından

İlk en üstteki güzel bana göre hepsi çok açık elbisenin altını dikersen ne güzel olur giy öyle :D

(1,699 puan) tarafından
Dikmek mi ahahaha:)))
(2,159 puan) tarafından
Ben kendim dikiyorum elbiselerimi kesip biçip kendim şekillendiriyorum bazen küçüklükten beri hep ilgim vardı. Ondan herkesi kendim gibi sanıyorum :D
(1,699 puan) tarafından
Kız valla benimde öyle huyum var :))
0 oy
tarafından
Gelir canım etme güvenilir yer zaten lcw falan yani bildiğimiz yerler. Hangisi derse ilkini birde 3unvusunu begendim
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ilk ikisini cok begendim☺☺
(1,699 puan) tarafından
Kafam iyice karisti :))
0 oy
tarafından
Siyahi beğendim ben 
0 oy
tarafından
Eşin bu sekil giymene izin veriyosa helal olsun :) 
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Elbise almadım ama Baska seyler siparis etmiştim hepsiburadadan canım güzeldi ürünleri 
0 oy
tarafından
Instagramda bi sayfa war honda gugu adi çok hoş elbiseler war bunlar çok eskidn kalma gbi gerci zewk senin tabi

İlgili bir soru bulunamadı

384,689 soru

11,507,502 cevap

35,162 kullanıcı

...