0 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Yürüteç icin uygunmudur 5 aylik oldu 

13 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından

Kz ortalık yangın yeri bu yürüteç diyo:D 

(203 puan) tarafından
Canım geçen prenses yazan biri yardım yollicam çocuğuna çocuğumun giymediklerini falan da yollicam dedi de ses çıkmadı o sen misin yoksa başka prenses adında biri daha mı var senin nick ine çok benziyor da anlamdım
(510 puan) tarafından
Hayır ben kimseye böyle birşey söylemedim başkası sanırım bakabilirsiniz yani
(203 puan) tarafından
Tmm o zaman canım yok iki üç tane prensesli nick var o zaman başkası dir o yollicam dedi daha dönmedi ondan dedim sensen yollicam dedtip neden yollamdiin bişey mi oldu docektim
(510 puan) tarafından
Bilmiyorum o kişi ile ne konuşuldu yada ne söylendi ama ben değilim özelden yazışma olduysa mesaj atın yada belki bir işi vardır bilemiyorum
(203 puan) tarafından
Tmm canım anladım
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım şu gerizekalıdan dolayı inşallah sanada sıra gelirde soruna cevap bulursun 
0 oy
tarafından
Başını tutabiliyor mu cnm 
(1,238 puan) tarafından
Evet gayet iyi tutuyo
0 oy
(4,678 puan) tarafından

Vallaha postu görünce seni o deli sandım :D

(4,678 puan) tarafından
Yaaa dün biri habire saçma saban postlar açıp duruyordu o dk sende post açınca o sandık
(1,238 puan) tarafından
Yeni kayıt oldum ben
(4,678 puan) tarafından
Yeni kayıt olduğunu biliyorum sadece dün o kişi çok post açınca o dk sen dk post açınca ondan
(1,238 puan) tarafından
Anladım var öyle patavateiz insalar
(4,678 puan) tarafından
Ayn hiç sorma dünden beri aklımdan çıkmadı
0 oy
(1,126 puan) tarafından
5 aylık çok erken bebegin oturabilmesi gerektiğini biliyorum. Benim bebeğim erkek 7. Ayda kullanmaya başladım. 
0 oy
(175 puan) tarafından
Canım ben 5 aylıkken başlamıştım gürütece ama belirli zamanlarda yabi 10 dk 15dk gibi
0 oy
(365 puan) tarafından
Benimki de 5 e girdi ben 1 aydir kollaniyorum canim zman geçirmeye iyi oluyo başını tutabiliyor sıkıntı yok 
(365 puan) tarafından
Benim kiz baya duruyo canim bi süre sonra zaten mizmizlaniyo ozman alıyorum tabi bunyeden bunyeye degisir benimkini hayatta yatiramzsin oturucak öyle bayiliği oturmaya kendi otururken daha belini dayiyamiyo ama yurutecte sıkıntı olmuyo
(1,238 puan) tarafından
Ilk bebeğim heves ediyorum herşeye ☹
(365 puan) tarafından
Canim bi denersin rahatsiz olueaa zaten belli eder merak etme rabbim guzl günlerde kullandirsin insallah
(1,238 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
(48,683 puan) tarafından
dört aylikkennmi.koydun
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Alabilirsin canım 
0 oy
(228 puan) tarafından
Şöyle tatlı annelerımıze cevap veremıyoruz.. Asılsız ınsanlar. 5 aylık kucuk daha basını daha dogru tutamıyordur o bıraz daha bekle canım
(1,238 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Daha erken canım, 7 aylıkken filan başladımk biz
(1,238 puan) tarafından
Alıcaz yarin demiyelim bakalım olmasa kalsın nasilsa alacaz
(6,978 puan) tarafından
Evet al dursun o zaman
0 oy
(1,908 puan) tarafından
erken derler ama ben 4 aylık yurutece koydum halıyı kaldrip 8 aylık yürüdü ama yurutecde günlük 20 dk falan birakiyrdm 
(1,238 puan) tarafından
Bakalım neyiyecez olmasa kalsın evde illaki alacaz
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Uygun canım ara ara bindirir sın alışır
0 oy
(48,683 puan) tarafından
alti ay dolmasi lazim yuruteclerde bile oyle yaziyor altı aylık bebek için uygundur diye

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 81 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
0 oy
11 cevap 162 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,504 cevap

34,855 kullanıcı

...