0 oy
2,027 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kendi evime gecicem  hic esyam olmadı kendime ait dolayısıyla oturma odamı nasıl yaparım hangi koltuk takımı alıp neyi neyle uydururum hic bir fikrim yok yardım lütfen :(

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla neler alicagin konusunda hic bi fikrim yok. Ama kendi yaptgm hatalardan neler almycagini soyleyebilirim. herseyimi pembe almış biri olarak kesinlikle krem bej rengi vs açık renkte seyler al genis gösterir. yanlari deri koltuklardan uzak dur soyuluyo sonrasinda tozlaniyo kirleniyo cok. Böyle cok yastikli koltuklardan alma cok dağınık gösteriyo. Bi de silinebilir kumas olmasina dikkat et :)
(9 puan) tarafından
Bekliyorum :*
tarafından
Bnce de al. Bnde çocuk olduktan sonra aldım. Her yeri sıçtı batırdı Varya altını aliyorm caktiriyo koltuğa iyi aldim
(673 puan) tarafından
Deriden deriye fark ediyor bence soyulması 5 yıllık evli yim ve koltuklarımı deri kısımları ilk gün ki gibi hala ama katılıyorum bej rengi al çok kullanışlı oluyor:)
tarafından
Benim taşınırken zarar gördü kuzum ya normalde saglam herhangi bi sknti yasamadm toz tutmasi haricinde
tarafından
Şimdi örtüler var ama kalıp gibi aynı koltuk rengi gibi duruyor bn onlardan sipariş ettim yoksa yıka yıka aşınır
-Reklam-
0 oy
tarafından

Avangard mi seviyosun sportif mi ona gore renk ve model belirlersin:angel:

(9 puan) tarafından
Spor sevmem hiç . Renkte bile kararsız bir insanimkisaca. net bi insan  değilim karar vermekte  hep kafam karışık delimiyim ne:)
0 oy
(217 puan) tarafından

Benimki boyle canm boyle yapdik biz :) urek acici bir renk olursa daha guzel olur bence 

image

(9 puan) tarafından
Çok tatlı duruyor teşekkür ederim aklımda bulunsun bu
(217 puan) tarafından
Tesekurler canm benim biraz da kaynanmin tuzu var=))
(9 puan) tarafından
Ben hiç birinin karışmasına izin vermiyorum :)
(571 puan) tarafından
Benim koltuguma benziyor rengi bundan daha koyu ama yanları beyaz değil aynı kumaştan bu rengi çok seviyorum
0 oy
tarafından

image

image

bir tane daha 3lu var ama onun onunde askilikta camasir serili diye cekemedim canim bu tay tuyu cok kolay temizleniyor 
tarafından
Ha belki size uygun gelir bilemem sonucta butce meselesi bize pahali geldi 250 tl odedik ayda toplam 4040 idi
(9 puan) tarafından
Gayet uygun canim bizde o fiyat aralığında alcaz cünkü 4un altında oturma grubu kalmamış hiç bir yerde
tarafından
Turuncu mobilya diye bir internet sitesi var bunun ana markasi. Oradan sec canim sonra tedarikcilerinin telefon numarasını al istedigin modeli yaptir :* super seyler var
(9 puan) tarafından
:* :) sagol canim  bakayım hemen netten
tarafından
Rica ederim maksi takimlara bak :*
0 oy
(461 puan) tarafından

image

benimki de böyle :)
(9 puan) tarafından
Gittiğim her yerde bu modeller mevcut renk uyumu güzel model de güzel ben açık renkler seviyorum o ayrı mesele :) gule gule kullan cnm
0 oy
tarafından
Ben annemde kalıyorum cnm evimde olsaydım keşke atardım tüm mobilyaların cardin den aldım ürünleri çok güzel bir bak derim 
(9 puan) tarafından
Evine geçince artık aklinda kalırsa burayaa atarsin cnm;) pahalı mi eşyaları
tarafından
Yani Birazcık :D herşeyin iyiisi diye tutturdum o kadar para saydık eşim uzman parçala tak parçala tak valla sinir oldum artık
0 oy
(394 puan) tarafından

image

benim bu sekil  cnm renk
(9 puan) tarafından
Hiç fena değil bu da güzel renk uyumu olmuş koltuk larda güzel gule gule kullan cnm
0 oy
(393 puan) tarafından

Ben koltularımı ayrı ayrı aldığım için yastık renkleri farklı oldu :) bu arada koltuğun üzerindeki benim bebişim uyuyor :D dağınıklık için kusura bakma anlık çektim 

image

(9 puan) tarafından
Samimiyetin yeter :) teşekkür ederim renk uyumu harika koltuklarda ayrı ayrı gerçekten güzel gule gule kullan cnm
(9 puan) tarafından
Bebise hurmetler aferin ona annesini uzmesin güzel güzel uyusun insallah Allah bagislasun :)
(393 puan) tarafından
Teşekkür ederim daha güzelleri senin olsun inşallah

Uyur inşallah güzel güzel :) Allah razı olsun
0 oy
(673 puan) tarafından

image

image

yastık kılıflarını değiştiriyorum arada bej rengi olduğu için koltuk her renk uyuyor:))) 
(1,948 puan) tarafından
Halı düz daha iyi duruyor eğri olmamış canım
(673 puan) tarafından
Teşekkürler 5 yıldır temiz kullanmaya dikkat ediyorum ama her renge uyan renkler tercih et derim çünkü insan zamanla sıkılıyor o zaman ufak değişiklikler yaparsın:)
(673 puan) tarafından
Şuan düz hali çapraz olan da eski hali sıkılınca değiştirdim fonları da çıkardım orta sehpa yı da kayınvalideme verdim;)) çabuk sıkılıyorum sanırım eşyalardan:))
(1,948 puan) tarafından
Maşallah daha yok mu benim eşim kıymetli vermem :))
(673 puan) tarafından
Yok cnm ne kadar az eşya o kadar toplu tutmak kolay oluyo fonlardan da sıkıldım 5 yıldır birazda böyle dursun bakalım ben yine değişiklik yaparım arada:))
0 oy
(65 puan) tarafından

image

Benimki de böyle :D

(9 puan) tarafından
Kibarrrrr :)))
0 oy
(1,204 puan) tarafından

imagebenimkini gören cok beğeniyor ama krlent leri çıkarılıp yikanmiyor silmekde zor oluyor. Fikir olsun diye gönderdim  ;)

(1,204 puan) tarafından
Evet cnm. Güle güle otur  :)
(3,187 puan) tarafından
Amin.. sende insalllah ☺️
(9 puan) tarafından
Oldu da teşekkür ederim;)
(1,204 puan) tarafından
Inşallah tşkr ☺
(1,204 puan) tarafından
Rica ederim cnm :)
0 oy
(3,187 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

İçeri gitmeye üşendim :D star köşe takımı var bizde turkuaz.. halimda turkuaz . TV sehpası da beyaz..
(1,204 puan) tarafından
Hepinizi inşallah;) ben doğurdum iki tane kurtuldum. Darısı sizlere olsun cnm  :)
(3,187 puan) tarafından
Allah bağışlasın :))
(1,204 puan) tarafından
Sagol canm ...
(3,187 puan) tarafından
Hayırlı geceler :)
(1,204 puan) tarafından
Sizede hayırlı geceler  :)
0 oy
(386 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

imageburasıda misafir odam :) 

image

oturma odam 

(386 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah canım benim çok sağol ❤️❤️
(9 puan) tarafından
Bana söz bırakmamışlar ki :) ayrıntılı attığın için teşekkür ederim çok güzel her bir odan güle güle kullan cnm
(1,204 puan) tarafından
Sen uyurken burayi sohbet seli aldı götürdü  :D
(9 puan) tarafından
Yok kız uyumadim bebisi emzirdim :)
(386 puan) tarafından
AyParçam kızım* teşekkür ederim amiinnn inşallah ❤️❤️ :))
0 oy
tarafından

Upload failed: [object Object].

image

image

image

Benim de öyle canim L koltuk oturma odamdam amerikan mutfak var :)
(9 puan) tarafından
- Güzel olmuş güle güle kullan  Amerikan mutfağını sevsinler :) L koltuğun çok tatlı :)
0 oy
(704 puan) tarafından

image

image

Benimde boyle canım henüz pek bi yeni gelinken cekmistm bunları televizynmuzu bile almamistik daha :) taba rengine hastaym byle bi secim yaptm o yuzden :)
(386 puan) tarafından
Çok güzel canım modelleri de çok güzel güle güle oturun inşallah ❤️❤️❤️
(9 puan) tarafından
Güzel olmuş ama ya
(704 puan) tarafından
Sagol canım benim amin Insallah teşekkür ederim :)))
(704 puan) tarafından
Demi bende begeniyorum biraz buyuk koltuklarim ama olsun :)
0 oy
tarafından

biraz daginik ama :( biz oturma odasinda koseli tercih ettik . ortaya da masa olabilen sehpa . oturma odasinda yemek yiyoruz genelde

image

(9 puan) tarafından
Bende ilerleyen zamanlarda diğer odama L almak istiyorum böyle renkli çok seviyorum L Takımı
tarafından
kullanisli diyen de var kullanisli degil diyen de var . simdiden gulegule kullan . koltuklarin aciliyor olmasina ve kolay temizleniyor olmasina dikkat et
(9 puan) tarafından
Teşekkür ederim güzel senin ki de rengi çok hoş
0 oy
(21 puan) tarafından

Benimkide böyle önemli olan evdeki eşyalar değil evdeki huzur. Rabbim herkesin gönlüne göre versin 

image

(9 puan) tarafından
Huzurun mu yok
(21 puan) tarafından
Huzurum var çok şükür   şimdide bebiş bekliyoruz Rabbim in izniyle
0 oy
(2,564 puan) tarafından

image

Buda benim odam

0 oy
(772 puan) tarafından

image

image

bbenimde günlük oturma odam böyle aslında karşıklıydılar koltuklarım ama ççocuk doğunca köşe gibi yaptım düşmesin diye köşeye oturtuyorum :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 496 göst.
2 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 321 göst.
1 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 859 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kar tanesi (2,972 puan) tarafından soruldu

379,183 soru

11,350,490 cevap

34,818 kullanıcı

...