0 oy
414 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim için 5 parça kıyafet sipariş vermiştim Geçen hafta hala elime ulaşmadı Daha önce bu siteden aranızda alışveriş yapan memnun kalan var mı kumaşları nasıl geliyor çok merak ediyorum ama hala elime ulaşmadı maalesef

5 Cevaplar

0 oy
(10,414 puan) tarafından
Benxeyrda brkliyim
tarafından
UPS Kargo diye bir kargo ile gönderiyorlar mış �nşallah bugün gelir Ben daha önce hiç Bu siteden alışveriş yapmadım burada bir arkadaş tavsiye etmişti o gün de indirim vardı aldım ama kumaşları iyi gelir inşallah
(10,414 puan) tarafından
Evet bende o arkadaştan görüp baktım çok güzel ve uygundu eşime sordum acaba çocuklara bayramlık alabilecek ortam olurmu dışarı çıkabilir mıyız hiç belli olmaz değince bende bu siteden alırım heralde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Netten yapmadım mağazalarından aldım gayet güzel cnm bn begeniyorım 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim İnşallah benimkiler de bugün elime ulaşır
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Ben aldım demiştim kargolar virüs yüzünden geç çıkıyor onlar kargoya veriyorlar ordan WhatsApp hattından mesaj at dönüş yapıyorlar benimki de yarın elime ulaşıcak ilçede olduğum için
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Bende 1 hafta once verdim ama pazartesinden once yani bugun den once gelmesin dedim watsaptan zaten virus nedeni ile pazartesi hazirlanmaya baslicak hafta icide gelir yazdilar bende bi ole urun kalitesini gormek icin bi alt ust corap citcit lu zibin aldim
tarafından
Canım Ben de hemen hemen aynı zamanlarda Sipariş vermiş zaten Geçen hafta sipariş verdim ama bayağı uygundu oğlum daha hızlı büyüdüğü için Üstü başı az kaldı o yüzden 5 parça ürün almıştım ama Keşke ben de senin gibi 2 parça alıp önce bir kalitesine baksaydım sonradan pişman oldum çünkü daha önce hiç alışveriş yapmadığım bir site
0 oy
tarafından
Emin ol en güvenilir site canım 8 kere alışveriş yaptım elbisede bi renk akmasi çekilme hiç bisey yok çok güzel site ups kargo ile gönderiyorlar 7 yada 8 günde geliyor 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim İnşallah benimkiler de bugün elime ulaşır
tarafından
Rica ederim güle güle giysin isallsj

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
13 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatyasever (3,178 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 372 göst.
2 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde BetulOpoz (611 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 567 göst.

383,396 soru

11,474,042 cevap

35,076 kullanıcı

...