0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından
Arkadaşlar yardım parası eşimin adına yattı kapıya geldiklerinde eşim evde olmadığı için alamadım Cuma günü getirmişlerdi Pazartesi günü eşin postaneye gelsin dediler eşim Bugün gitti yine vermemişler eve dönün bekleyen bir hafta içinde gelir demişler lakin ben taşınıyorum bir hafta içinde Evde olamayacağım O paranın elime geçmeden geri dönme şansı var mı bu konuda ne yapabilirim başına gelen var mı

10 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bilgim yok post yukarı ciksin bilen cikar elbet.

-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz taşındık eski evde bulamayinca eşimi aradılar eşim şuraya taşındım dedi 5 dakika snra yeni eve getirdiler daha yeni tasindigimizdan ev adresini degistirmemistik
(2,891 puan) tarafından
Eşimi de aramadılar arasalar
(229 puan) tarafından
Ilk defa mi aliyorsunuz bu ikinci alisiniz mi acaba
0 oy
tarafından
E devlete iban numarasini kaydetsn esin. Belji direk oraya iletirler
0 oy
(228 puan) tarafından
Fırsat o kadar ayaganıza gelmıs kacırmıssınız  Sanırım akmak bıraz zorladacak. Basvurular basvurular... 
0 oy
tarafından
Bizde bugün gittik başvuru ben k3ndi hesabımdan yaptım ama esime çıkmış bizede eve gelir dediler esim kesin gelirmi demis hafta ick gel2bilir gelmezse pttden alabilirsiniz demisler gerisinin detaylarını  bilmiyorum canım ptt kart alın istersen 1 hafta icinde de vermezler se ptt matikten alırsınız 
0 oy
(44,646 puan) tarafından
Canim sana bisey sorabilirmiyim Yardinla ilgili
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Başvuruyu kendi e devletinden mi yaptın 
0 oy
(701 puan) tarafından
Faz 3 de basvurdum orda iban da istedi. Eşin ptt yi arasin tasinacaginizi söylesin. 
0 oy
tarafından
Postun yukarı çıksın cnm 
0 oy
(656 puan) tarafından
Canim 6 ay icinde alabilirsiniz gene pttye gider bakar esin hemen iptal olmaz merak etme

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 235 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sngl52 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 198 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde kubilogy (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu

379,712 soru

11,366,582 cevap

34,848 kullanıcı

...