0 oy
1,172 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben ilaç kullanıyorum ve ister istemez kilo alıyorum yemeden kilo alınmaz deyin alınıyor 

6 aylık hamileyim kızımı bekliyorum 

Bugun doktora gittim ve bana sen doğum yapamazsın niye hamile kaldın dedi 

Bebeğim yaşamaz mış 

Şimdiye kadar hiç bir doktor bana böyle bir şey demedi herşeyim cok güzel gidiyordu 10 günde ilerdeyiz  hamileliğimin başından beri 

Sinirlerim bozuldu eşime dedim ağlama sıkma canını özele gideriz dedi ama 4 gün ben bu psikojiyle nasıl beklerim 

Şağlığımız yerinde diye vitamin ilacı bile önermiyordu doktorlar 

Kafayı sıyıracam 5 kaybım var 

Kusura bakmayın. Hakkınızı helal edin 

ŞİMDİDEN HERKEZDEN ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH 

24 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok biliyor zaten o doktor Sen sıkma canını canım Rabb'im Ömür vermişse kim ne diyebilir doktorun ne haddine
tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun inşallah

Sinir bozucu
-Reklam-
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Ya o nasıl bi doktor hamile kalırken ona mı sorcakmıssın gitme bidaha o doktora ya bebeğinin sağlığı da maşallah yerindeymis içini ferah tut sen bende kiloluyum 32 haftalığım bugüne kadar kimse öyle bişey demedi 
tarafından
Canım şuan doktor seçme hakkım yok

Burdakı tüm hastaneler Karantina hastanesi oldu

2.3 tane doktor var

Eşim özele gitmemi istiyor du ama ben masraf olmasın diye bekliyordum idare ediyor dum
Ama olacak gibi değil
0 oy
tarafından
Hele o doktoeun adini bide merde olduguni soyle bana cimere bi yaziyim ben onu
tarafından
Canım baş hekimle görüştüm durumu anlattım şikayet ettim

Özelle görüşüp cimere yazıcam
0 oy
(7,972 puan) tarafından
O nasil bi doktor ya çözüm aramak tavsiye vermek yerine moralini bozuyo 

Hiç sıkma canini baska doktora gorun bol bol dua et
tarafından
Burda devlet hastaneleri karantina hastanesi özelle görüşücem
0 oy
tarafından
Kaç kilosun canım sorması ayıp? Bende kilolu doğum yaptım elhamdulillah hiç de bir sorun olmadı.. 
tarafından
102 canım
tarafından
103 ile hamile kaldım doğumdan sonra 85tim  korkma bişey olmaz
tarafından
Benim boyum 1 80 kilomu belli eden biride değilim
tarafından
O zaman hiç dert etme. Tabi zayıflamamız gerekiyor ama Allahın izniyle doğumuna engel olmaz. Dengesiz insanalr olabilir yapacak bişry yok. Herkes bir değil
0 oy
(63 puan) tarafından
Çıkmadık candan ümit kesildiği nerde görülmüş. Hiç kafana takma canım her doktor bir değil Allahtan ümit kesilmez doktorunu degstr
tarafından
Değişicem canım
0 oy
tarafından
Bazı doktorlar her şeyi çok abartıyor canim takma sen kafana ben de bir ayda 5 kilo.almistim bana da sana bir lokma ekmek.şifa deseler yemeyeceksin yoksa bebeğin sağlıklı.olmaz dedi birisi ertesi gün başka doktora gittim hiç bir sıkıntı yok boş konuşmuş o arkadaş dedi diğer doktor su an oğlum beşiğinde uyuyor allaha şükür 
tarafından
Saçmalıyorlar ama insan kafaya takıyor ister istemez
0 oy
tarafından
Canım korkma Allaha sığın inşallah bisi olmaz inan anneme sen sağ çıkamazsın bebeğin yaşamaz dediler doğuma kadar el büyüklüğünde  parça parça kanlı et geliyodu abartısız hergün nerdeyse bardak bardak kanaması vardı ama çok şükür kardeşim 1 yaşını geçti çok ta sağlıklı sen korkma bisi olmaz insalla
tarafından
Banada senim çoçuğun olmaz tüplerin kapalı sadece dış gebelik olur dediler

Ama ameliyat olmadan oldu kızım çok şükür
0 oy
(614 puan) tarafından
Bende enfeksiyon var ilk doktora gittiğim de gülerek günaydın kolay gelsin dedim bana çok güleryüzlüsün ama çocuğun sakat olacak dedi. Resmen dalga geçer gibi konuştu. Çocuğu aldırmak istersen aşağı kattan kağıt imzala eşini çağır fln dedi. Hayatım mahvoldu sonra 2 tane başka doktora gidip test yaptım yeniden meğersem enfeksiyon var ama önceden geçirmişim bebeği etkilemezmiş yani. 5 aylığız şimdi aha odasını boyuyorum :) gönlünü ferah tut. Başka doktora git. Teyit al bi
tarafından
1 mayısta gidicem canım
(614 puan) tarafından
Her hamile bir gün yaşıyor bunu benim test sonucu çıkana kadar yemek bile yememiştim adamakıllı. Vardır bir çözümü :)
tarafından
Rabbım islah eylesin
0 oy
tarafından
Kız her gebe dengesiz bir doktor yüzünden birkaç gününü perişan gecirir sen merak etme Allah'ın izniyle hiçbir şey olmazZZ Neler neler dendi bana da bize de. Özel hastaneye git için rahat etsin ama herkese söyleniyor böyle şeyler.
tarafından
Ayın 1 inde gidicem canım Allah razı olsun inşallah
tarafından
Benim de 2 kaybim vardi 3. Bebeğimi doğurdum canım. Buna da çok şey dediler ben de iğnelerle, ilaçlarla doğurdum. İçini ferah tut hiçbir şey olmaz
0 oy
(72 puan) tarafından
Acilen doktorunu değiştir canım iyice araştır yorumlara bak moral senin  çok önemli hele eşinden  sonra doktorunun anlayışlı olması lazım 
tarafından
Canım şuan devlet hastaneleri karantina hastanesi özelle görüşücem
0 oy
(419 puan) tarafından
Allah ıslah etsin öyle doktoru dava açıcan görücek neye.uğradığını. Sen bakma cnm ona canını da sıkma olmadı özele gidersin. Rabbim Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
tarafından
Gidicem canım Allah razı olsun inşallah
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bakma sen ona cnm bazıları okur ama insan olamaz böyle önüne gelene sarar sadece benim tanıdığım 2 kişi aşırı kilolu en az 150 kilo vardır doğurdular sezeryan oldular ama gayet bebekte annede sağlıklı içini ferah tut
tarafından
O kadar yokum cok şükür
0 oy
tarafından
Ruh hastasina bak nerden biliyormus tovbe tovbe ya Allahdan umut kesilmez hic dinleme sen inslalah birseyi yoktur bebeginin bazen sacmaliyor doktorlar
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Öyle doktor olmaz olsun bana da neler dediler neler ama sağlıkla kavustum  yavruma. Allaha dua et hiçte bisey olmaz
tarafından
İnşallah gülüm
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Nerde buluyorsunuz böyle doktorları mıknatıs gibi cekiyormusunuz anlamıyorum valalhi değiştir canım doktorunu. normalde özel muayede doktora gidiyordum hamileyken ama tahlillerim için falan sürekli hastanede doktora gittim her seferinde de kime denk gelirse ona sıra aldım daha hiç böyle doktorlarla karşılaşmadım 
tarafından
Ben devlete gidiyorum canım

Şuan devlet hastaneleri karantina hastanesi

Doktor seceneği yok
0 oy
(48,761 puan) tarafından
peki neden dogurazmissin.neden.yasamazmis aciklamadi mi
tarafından
Kiloluymuşum
(48,761 puan) tarafından
ne kilolular doguruyo bakmismi sekerine tansiyonuna suyuna acilmana herseyinede kafadan salliyor acaba
tarafından
Sadece karnımda ultrason gezdirdi  bide bana kalp atışlarını dinletti
(48,761 puan) tarafından
demekki kendisi iyo bir doktor degil ve kendisine guvenmiyor canim. esini dinle baska doktora git hayirlisiyla alirsin insallah kucağına dogunca götür doguramazsin dedin ama el opmeye getirdim diye :)
0 oy
(194 puan) tarafından
Kafami takma ya ben cok kilo aldim bebekliğinde eminin senden kat kat fazlayımdır üzme sikma tatlı canini sen niye takiyorsub
tarafından
İster istemez takılıyorum canım
(194 puan) tarafından
Bos k9musmus kilodan bisey olsa benim çocuğuma olurdu uzulme kuzum sag saglik al yavrunu kucagina
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Hangi doktor dedi ki sana bunu hangi hastaneye gidiyosub
tarafından
Sakarya da devlet hastanesinde
(1,148 puan) tarafından
Bende sakaryadayımda o yüzdem merak ettm
tarafından
Karasu devlet hastanesi canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Ala ala  nasıl bir anne adayına bunu diyebiliyor  nerede gittin doktora
tarafından
Sakarya devlet hastanesi canım ama doktor havadan atmış dakmıyorum şuan
(6,919 puan) tarafından
Takma tabiki.  Rabbim sağ salim kucana almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 137 göst.
0 oy
4 cevap 419 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ecem su12 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 81 göst.
19 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepmutlu0606 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.
11 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Gülümumut (7 puan) tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...