0 oy
1,001 göst.
Aile kategorisinde (571 puan) tarafından
tarafından kapalı
Tadı kaçtı buranın kizlar gitmek en iyisi erkekler bastı burayı eşim Eğer erkek olduğunu ve mesajlar atılmaya başlandığını duyarsa evlilik le ilgili ciddi sorunlar cikabilir önüne gecilemezmi admin bu durumun hep bu sosyal yardım paylasimlari yüzünden ya
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitme nereye 2gun sonra bitiyor 
(571 puan) tarafından
Valla eşim görürse maf olurum bn gercekten
tarafından
Erkekler hemen engelleniyor
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Aynen valla canım çok haklisinnn 
(571 puan) tarafından
Haklı olurlarda kizmakta ve güven biter ben görsem eşimde valla bende dünyayı yikardim
(373 puan) tarafından
Aynen valla cnn
(48,759 puan) tarafından
ne alaka guvenle canim açıklamanı yaparsin sozune guvenir heralde kizmasi normal erkek olduğunu bilerek neden girdin diyebilirde senden eminse güveni sarsilmaz
(571 puan) tarafından
Bn kaç gündür şaka yapiyorm bu konuyla ilgili gerçek olduğunu bilirse beni gebertir bişey karıştırıyorum die
(48,759 puan) tarafından
o zaman sen zemin hazirlamissin
0 oy
(3,921 puan) tarafından
.ss haklisn cnm
(571 puan) tarafından
Ben eşimde görsem bende dünyayı yikarm haklı olur kizarsa
0 oy
tarafından
Benide sıkmaya başladı gercekten
(571 puan) tarafından
Kesinlikle ben eşimde görsem dünyayı yikarm kizarsa hakli
0 oy
(15,747 puan) tarafından
Erkekler engelleniyor kalıcı değiller olamazlar 
(571 puan) tarafından
Çok korktm vallahi
0 oy
tarafından
Evet ya resmen bu bin TL yardım pandemi yardım olaylarını Google'da görüyorlar Hem yeni yeni bir sürü üye geliyor hem de erkeklerde onları Google'da gördüğü için buraya dahil oluyorlar Her şey bu pandemi yardım olayının başından çıktı ayfanın gerçekten suyu çıkmaya başladı admin İnşallah sesimizi duyar
(571 puan) tarafından
Aynen kuzum şimdi kendimi eşimin yerine koyarsan gorupte bana kizarsa hakli ki bende görsem dünyayı yikarm
tarafından
Aynen vallahi ben de kızarım Benim eşim de biliyor bu uygulamayı kullandığımı ama burada erkekler olduğunu bilsek ona izin vermez yani kullanmama haklı olarak
(571 puan) tarafından
Aynn kuzum valla
0 oy
tarafından
Yapacak bir sey yok bi kaç gün idare ederiz de inşallah o erkekler kalıcı olmaz 
(571 puan) tarafından
İnsALLAH yaa
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Yasaklanmalı aranacak numara var arayın sorun kardeşim bu para meselesini. Kimsenin huzurunu kaçırmaya gerek yok !
tarafından
Benim eşim de burada erkekler Olduğunu bilse kesinlikle kullanmama izin vermez yani burada her özelimizi paylaşıyoruz İnsanlar buraya cinsel sorularla bile Geliyorlar yani bir de özelden mesaj atmak nedir Allah aşkına bu uygulamayı kullanan herkesin evli olduğu ya da anne olduğu ya da hamile olduğu belli bir şey zaten hangi topuk düşünce gelip böyle bir sayfadaki annelere özelden mesaj atabilir acaba
(571 puan) tarafından
Aynen kuzum zaten kaç gündür kavga edioz burası için
(2,768 puan) tarafından
Kuzum edebsizlikmi ariyosun erkekleri çoğunda var evde karısını bırakıp burada fink atan bile vardır Allah ıslah etsin ve acil bu tarz paraydı şuydu buydu soruları kisirlansin yoksa çoğu kişi uygulamayı silecek.
tarafından
Hiç sanmıyorum toplanacağını Ben admin bunları okuduğunu bile düşünmüyorum açıkçası bu reklam konularından da çok rahatsız ve bunu da kaç kere dile getirdik ama hiçbir şekilde reklamlarda il incelenmedi yani uygunsuz reklamlar var annelerin olduğu sitede ir de bu erkek muhabbeti çıktı şimdi İnşallah admin görür de artık bir çare bulur bu işlere
(571 puan) tarafından
İnsALLAH ya :((( aynen bahar ve gökkuşağı :((
0 oy
tarafından

Ama zaten onlar hep var ve görüldüğü an engel alıyolar dışardan bütün postları okumak mümkün 

(571 puan) tarafından
Ne bilim kuzum korktm vallahi
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum... 
(571 puan) tarafından
Ya kuzum bn olsam bende kızarım esime
(6,725 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun kuzum bende kızarım tabiki. Önüne gelen üye oluyor erkek kadın hepsi sordukları da aynı soru. Sonra burayı keşfediyor lar bakıyorlar kadınlar var hemen mesaj atıyor ******** ler. :///
(571 puan) tarafından
Aynen kuzum ya hiç sorma :(
0 oy
tarafından
Napsın herkesin paraya ihtiyacı var herkes öğrenmek istiyor onlarda googleye yazınca bura çıkıyor 2 gün sonra erkekler gider 
(571 puan) tarafından
Canım bir kere sorulur iki kere sorulur bu 50.cj
(6,725 puan) tarafından
Erkekler burayı keşfettiler bir kere zor giderler ://
tarafından
Ilk defa gelmiyorlar ki
(6,725 puan) tarafından
Bu sefer daha çok geldiler dikkat ettiysen
0 oy
(72 puan) tarafından
Haklısın canm özelimizi paylaşıyoruz  bile her şeyi görüyorlar, mesaj atanı geçtim atmayanlar bile görüyor 
(571 puan) tarafından
Aynen kuzum ya :(( zaten kaç gündür burası için kavga ediorz kafa dağıttım tek yer burası dedm erkkleri bilirse yasatmz bni
(72 puan) tarafından
Valla kıyamet koparsa haklılar ben eşimin takıldığı bir yerde kız göreceğim tamam sen takılmaya devam et diyeceğim öyle Bi dünya yok..  Belki  kız kıza grup açılır :) dicem ama o zaman bile artık şüpheyle bakıyoruz acaba gerçekten kız mı diye
(571 puan) tarafından
Kesinlikle cnm huzursuzluk çıkmadan gitmek gerekiyor balık baştan kokar
0 oy
tarafından
msj kim attı Bana da atan oldu kadın mi erkekmi nerden  bilicez ki :(
(571 puan) tarafından
Banada üç dört kere oldu valla
tarafından
@nerden anliya biliriz peki erkek olduğunu bir muhabbet edincemi ?
(571 puan) tarafından
Nasıl nerden belli selam yazio cevb gelmeyince yine yazio sonra soru işareti atyo sonra yine atyo bı erkek ısrar eder bu kdr bide belli ederler kendilerini
0 oy
tarafından
Neden anlayacaklar ki şu an benim kadın ve erkek olduğumu misal yani
(571 puan) tarafından
Anlamadm ?
tarafından
Hani erkekler engelleniyor ya o yüzden yazdım
(571 puan) tarafından
Anladm cnm
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Özelden msj mi atıyorlar
(1,238 puan) tarafından
Yeni kayıt oldum bende öyle bsy varsa çıkarın eşim görürse büyük tartışma çıkar yani biri msj falan atarsa eğer
(72 puan) tarafından
Ben paylaştım normalde atmam ama buranın nasıl bir platform olduğu belli yani ya evliyiz ya Hamile ne işleri var
(571 puan) tarafından
Gitmenin vakti geldi sanırım belli balık baştan kokar
(72 puan) tarafından
Bir de postumu kapatmışlar hiçbir nede olmadan..  Aynen gitme vakti :) halbuki yeni gelmiştim ben de
(571 puan) tarafından
Boşver cnm kalan kalsn bn huzurumu bozamam burası icin
0 oy
tarafından

Bende ayni seyi düşünüyorum gorse ciddi kavga cikar 

(571 puan) tarafından
Kesinlikle kuzum neden burası için huzurumuzu kaciralm
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Özel mesaj bölümü kapat kimse mesaj atmaz. Eşime söylüyorum. Ben erkekte giriyor. Adminler tespiti Edip atıyor diye 
(571 puan) tarafından
Bn soylesem gebertir beni
0 oy
tarafından
Bu yuzden bende gidiyorum artik....
(571 puan) tarafından
Bende gdicem cnm
tarafından
En dogrusu cnm
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Doğru diyorsun cnm ama erkekler engelleniyormş yoksa burda hiç Bi bayan kalmazdı ki zaten 
(571 puan) tarafından
Sanmam cnm valla

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 310 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Alena21 (1,270 puan) tarafından soruldu

381,427 soru

11,419,266 cevap

34,975 kullanıcı

...