0 oy
753 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından

Yarim saat önce kaynanam aradı banyo yapcakmis gel bize bizde yap diyor  benim hiç razılığın olmadi evinde şu mu yok doğalgazı yok ama sohbeti var girsin yapsın benim evmde  duşa kabin yok eşime diyorum ki anan nerde banyo yapcak bizim banyoda bizim banyoda ebeveyn banyosu oluyor bende sinirlendim benim mahrem yerimde ananın ne işi var diye geldim mutfağa  yemek yapıyorum ama hala sinirliyim  birde bu ilk gelin geldiğimde banyoya girdigim  zaman ne cok suya giriyom balina gibi demişti

Biz 10 gün oldu buraya geleli şimdiye kadar nerde nasıl yapıyosa yapsın ya sinirden elim ayağım titriyor

19 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Evi yokmu  kaynananın  
(6,827 puan) tarafından
Varr kizz olmaz olur mu
(191 puan) tarafından
Nerde yapıyorsa  yapsın deyince  acaba  evimi  yok diye düşündüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım nolcak ya annesi sonucta boşver bence takılma =))
(6,827 puan) tarafından
Ee bizim banyomuzda mi yapsin canim
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Şu ramazan ayının hurmetine bu seferlik bsy deme oda bi anne sonuçta evet haksız olabilir keşke düşünceli olsalar ama nerdeee esin icin ve bu.mubarek gunlerim hattına ver derim 
(6,827 puan) tarafından
Simdi boyle dedin bak dusundurdun
(6,827 puan) tarafından
Ama bu sefer degil ki genelleme diyor esim
(1,238 puan) tarafından
Herzaman iyi taraftan bakmaya çalış bizim de var evladımız belki nazi size geciyordur mübarek aydayız kalp kırmayalım
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Benim kayinvalidem de başka ilçede yaşıyor orda sık sık banyo yapamıyor evleri çok soğuk taş sobalı bize gelince ohh ne güzel tertemiz sıcacık yaptım çıktım der bize  gelmeden yapmaz kışın bizim evde yapar aksine mutlu oluyorum gel kal diyorum gelmiyor evimiz küçük biraz yaşlı kadin bırak yapsın nolacak ki eşini o doğurdu 
(6,827 puan) tarafından
Valla şimdiye kadar elimde yapiyodu gitsin orda yapsin  bu benim dusuncem
(1,699 puan) tarafından
Tmm senin düşüncen de sende bizim düşüncemizi sordun cevap verdik kendin sordun
0 oy
tarafından

Balina mi:D:D sende diyeydin su aygırı gibisin kükremesinn o kdr 

(6,827 puan) tarafından
Ha ha haa aklıma gelse derdim
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Eşin biraz saçmalamış sanki. Hani kendi evi olmasa tamam diyeceğimde, ne alaks evi banyosu varken. 
(6,827 puan) tarafından
Bende öyle dedim ama anlayana
0 oy
(6,919 puan) tarafından
  Rabbim Hidayet versin inşallah 
0 oy
tarafından
Kendi evi varken neden gelip senin evinde  banyo yapıyor ki
(6,827 puan) tarafından
Bilmem valla birde 10 gün önce nerde yapiyodu acaba biz yeni geldik öncesinde nasıl yapiyosa  yapsın
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm girsin yapsın nolcak ki ben gibi olsan napcan banyom yatak odamda ve kayınpederim 3 görümcemle paylaşıyorum bisi olmaz
(6,827 puan) tarafından
Valla helal olsunn ozman sana
(5,436 puan) tarafından
Çok zor ama yapacak bisi yok bide temiz bıraksa hepsi
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Sen yine balina gibi dediğine şükret evlendigimde de hamileliğimde de ne zaman banyo yapsam kaynanam ilişkiye girdiniz çok giriyorsunuz bebeğe birşey olacak bilmem siz neyle gusül abdesti alıyorsunuz kesin pissiniz diyordu bu abdest konusunu eşime bir de elin adamlarının yanında dedi ayyy yerin dibine girdim sanki her banyo yapan birşey yapıyor tövbe tövbe 
(6,827 puan) tarafından
***** saçma konuşmayı cok severler
0 oy
tarafından
Böyle basit şeylere takılma canım onun annesi yapsın ne olacak aman boşver düşün annen yıkanmak istiyor sen nasıl hayır dersin ki valla güle oynaya anne yap deriz 
(6,827 puan) tarafından
Derim canım ama benim annemin benim banyonda işi yok ve eşim buna razi gelmez
tarafından
Başka banyo var mı evde sadece ebeveyn banyosu mu var canım eşine o zaman de benim annem olsa hoşuna gitmez senin annende geliyor hoşuma gitmiyor
0 oy
(879 puan) tarafından
Bu nasil kaynana 
(6,827 puan) tarafından
Aman dusuncesizz
0 oy
(4,668 puan) tarafından
ebeveyn banyosu da mahremdir girmesi hoş olmaz onu gectim sana sorması lazımdı ayip etmiş. Ama ben olsam bu kadar takılmam sonuçta annesi kıyamamıştır doğalgazı olmayınca senin annen olsaydı onun yerinde sen de kıyamazdın.
(6,827 puan) tarafından
Öyle ama benim ebebeyn  banyonda işi yok
(4,668 puan) tarafından
Diyorum ya birazı mahrem e girmiş oluyor. Amaan boşver kuzum yaa ramazan ramazan takma kafana.
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Şimdi ben kayın validemle uzaktayım her yıl gidiyoruz 20 gün kalıyoruz şimdi benim icin aynı şeyi düşünse çok zoruma giderdi bazıları aynı şey değil diye düşünebilir ama aynı şey mahrem diye düşünürsek
(65 puan) tarafından
Aman canım annesi diyenler den olmucam diyenlerin başına gelse senden benden çirkef olur emin ol yatak odasına dahi giremez yani mahrem yeri sonuçta Bi özelin var
0 oy
tarafından
Niye yapmasin ki canim sonucta eşinin annesi yabancı degil ben daha esimle nisanliyken  kaynanammlar hep çağırırdı gel bize diye hergun onlardaydim banyomuda yapardim yemeğimide yerdim simdi bize geldigi zamanlar dolabimida acar alir yapar hazırlar banyoda yap derim yapmaz belki çekindiği icin ama ben sorun etmem oyle şeyleri bende ayılıp bayılmam kaynanama ama boyle seylerle niye canını sıkılıyosun hem esinlede aranı soğutursun annesine boyle davranarak erkekler aile konusunda hassas
0 oy
(84 puan) tarafından
Ne varki canim bunda sonucta esinin annesi.. 
0 oy
tarafından
Biraz sakin ol canım annesi sonuçta yaa benim kaynanam dese gel derim yaa
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ben bisey anlamadm ya
0 oy
tarafından
Canm ilk önce bunu diyim ben annesi biz nasıl annemise değer veriyorsak oda böyle bu gün senin annen olsaydı böyle kizarmiydin ..... 

Kadında yapmaz bence eğer evi varsa  tabii  evinde yapar
(6,827 puan) tarafından
Yok kuzum ya yapar ama hem eşim misafir banyosunda yapmayı kabul etmiyor hemde annesini ebebeyn banyosunda banyo yaparsın diyor

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 650 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 592 göst.
16 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (568 puan) tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,852 cevap

34,855 kullanıcı

...