0 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Kızlar az önceki durum anlattım görüştük demiştim ve bunun üzerinden tam 10 gün geçti zaten hastalığını o anda öğrenmiştim orda sordum inkar etti negatif dedi. Bugünde Corona olduğunu başkasından öğrendik demem o ki, gorusmemizin üzerinden 10 gün geçti bişey olsa bende veya çocuklarımda belli olur muydu şimdiye kadar

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
4 gun daha bekleyin. Ama hemen hemen yinede belirti olurdu bence yoksa korkmayin ama yine cok tedbirli olunnn bagisikliginizi guclendirmeye bakin
(1,787 puan) tarafından
Çok şükür yok hiç birimizde bebeğimin sürekli ölçüyorum zaten ateşi yok çok şükür
tarafından
Kuzum belirtisi olmasada tasiyici olabilirsiniz yani baskasina bulasabilir zaten herkesi hasta etmiyo etmeyenler yayiiyo genellikle
-Reklam-
0 oy
tarafından
4 gun daha sabret kuzum.bu da herkese ders olsun iste kimseyle gorusmeyelim lutfen
(1,787 puan) tarafından
Kesinlikle sakın sakın kizlarrrrrr
tarafından
Canim sende kimseyle gorusme tasiyici olabilirsin birilerine yayilmasin lutfen
tarafından
Boyle utanmaz arlanmaz insanlarla lutfen gorusmeyin bu vebali nasil verecekler ya inanamiyorum suan
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canım direk hastaneye git test yaptr ve o komşunun ağzına s.ç ***** insan yaa hadsiz sinir oldm bak
(1,787 puan) tarafından
Ama goruseli on gün oldu ben o sırada bilmiyodum zaten ve gitmedim hastaneye
(1,337 puan) tarafından
Canım sen doktora anlat 10 gün oldu de doktor daha iyi bilgi verir ihmale getirme hem senin ve çocuğun için hem cevrenin saglığı için dikkat et
(1,787 puan) tarafından
Ay çıldırıyorummmmm valla kafayı yicem kandirmasi zoruma gidiyor
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Illaki olurdu cnm. Sen onlemini al elini agzini yika cocugunu sevdirme alinan alinsin. 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
14 gün izolasyon diyorlar mesela yurt dışından gelenler için falan bence 1 hafta daha bekleyin canimm
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Olurdu canım allah korumuştur o melegin hatrına insallah
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hastaneye gidip test yaptırmanız gerekir. Her insanda belirti göstermiyor sadece taşıyıcı olabiliyorsunuz malesef. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
184 ü arayıp Bi anlatsan daha iyi yol gösterirler bilgi verirler bence
0 oy
(278 puan) tarafından
Bazilrinda hic bir etki olmuyormus tasiyici olarak  virusu tasiyorlarmis dikkat esin evden cikmayin...

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 731 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 332 göst.
0 oy
30 cevap 1,570 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir3333 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 534 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu