0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (296 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ortalıkta korona var başından beri çağırıyorlar. Başta gidiyorduk gitmeyince alınıyorlardı çünkü. Zaten baktılar biz gitmiyoruz onlar geliyorlar eşimle aram bozulacak diye korkuyorum çok Sefer dedim daha ne diyim artık ben diyor oda haklı  sizde durumlar ne? 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla koca ailesini algılayabilen varsa buyursun gelsin:)

-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ne diyelim ki laftan anlamıyorlar. 

0 oy
(63 puan) tarafından
Aynı bizde de gram korkuları yok çıldırmak üzereyim çocuğu öpüp duruyorlar :(
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bizde de kaynanam gelmeyin diyor zaten onlar tehlikedeki ileri yaşta olanlar onlar hiçbir yere çıkmazlar 
(296 puan) tarafından
Ne güzel işte anlayışlı akıllıca Bi tavır bizimkilerde 60 yaşında ama nerdeee o akıl
(4,040 puan) tarafından
Evet kronik nefes darlığı var hafif seyrediyor ama olsun pis bi virüs hiç belli olmaz babama da gitmiyorum onlara taşırım dşye
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Ben daha once kanser atlattım bunyem zayıf oglum 17 aylık basından berı koruyorum kndımı 2 aydır evdn cıkmadım herkeste anlayıslı ne kndı aılen esımın aılesı gelmedi gıtmemı de beklemedi kımse hatta kendileri dıyorlar kndıne dıkkat er zaten sıkıntılı durumun dıye
(296 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum birdahada yaşatmasın Rabbim öperim bebişini de senide çok :*
(1,657 puan) tarafından
Sagol tatlım Allah razı olsun :)))
0 oy
(33 puan) tarafından

2 aydır  gelmiyor bize kimse hatta tabi bizde çıkmıyoruz  ocakda dogum  yaptim  bi sağlık  ocağına  gittik geldik baska bi yere çıkmadık  hatta kayınım cok ozledim gideyim demis kaynanam sütümü  helal etmem demis kayinbabamda gelecekmis gidersen  boşanırız  demis :D Allaha şükür  çok  tedbirliler ilk torun bide ama düşünüyorlar  hatta bebegimin kıyafetleri  küçüldü  bugun kayinbabam almış  birsürü  siz çıkmayın  diye yarın  esim getirecek

(296 puan) tarafından
Ohhh mis vallahi bende bu aralar doğurmak isterdim bolca bebekle vakit geçir karışan eden  yok bilmiş tavırlar yok
(33 puan) tarafından
Cok şükür  kaynanamda kayinbabamda karışmaz  bana :-)
0 oy
tarafından
Ne gelen var ne gelin diyen pek bı rahatım çok şükür :)
0 oy
tarafından
Elli kere aradılar bugün açmadım TLF en son eşim açtı kızdı biraz tersledi ama anlamiyolar yarın akşam yarım veya bir saatliğine uğrayıp gelcez . Bide benim kız agliyo yabanciyo onlar da sanki inadına gibj çocuğu çiğ çiğ yiyecekler sanki böyle bir sevme yok ben bile korkuyom çocuk nasıl korkmasın . Ağlaya ağlaya bitap dusuyo yavrum ya her seferinden sinir küpü oluyorum laftan da anlamiyolar çıldırmak uzereyiz 
(296 puan) tarafından
İnat mıdır bende anlamadım
tarafından
Bende bilmiyom ama tek bildiğim şey artık yoruldum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 704 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...