0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eltim bugün annesi gile gitcekmiş neyse sonra kaynımla kavga etmişler o da söz verdim diye gitmiş evleri çok yakın zaten neyse akşam kaynana gelmiş eltimin annesi diyo ki kaynanaya oğlunu uyar bak ben kızıma söyledim hatasını senin oğlun da böyle böyle yapıyo yapmasın banane evlenmiş adamı uyarsam ne aynısını yapar diyo yahu zaten çocuklarını yetiştirmemiş hepsini salmış çocuklar kendi kendine büyümüşler hiç biri bi görgü kuralını bilmiyo bi adabı muaşeretten haberleri yok namazı kuranı öğretmemiş okulda peşlerine düşüp okutmamış suç en başta onun kabullenemiyo en azından şimdi uyar yapmasın diyo banane diyo senin kızın da şöyle yapıyo diyo ben size kaynanalık yapmadım daha ne istiyonuz diyo zaten senin kaynanalık yapmana gerek yok ki oğulları yapıyo fazlasıyla yemekten temizliğe her b.ka karışıyolar şu işin ucundan tut deyince de banane diyolar. Yemek yaparız dört dörtlük eve gelip yemezler yiyince de bu niye böyle derler gecenin bi vakti sokakta gezerler para deyince laaf ederler temizlik yaparsak süpürge çalıştırma derler yapmasak bu evin hali ne her yer saç derler bıktık aruık kesinlikle memnun edemiyoruz eltim de ben de aynı. Kadın asla kabullenemiyo beğeniyosanız da beğeniyosanız da aha oğlanlarım diyo al başına çal dicen olmucak kesinlikle cahil bi aileden gelen biriyle evlenmemek lazım bunu öğrendim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Madem iki elti cok iyi anlaşıyorsunuz, o kaynanayi dövün rahatlayin :D
tarafından
Ay en son önce oğlanları sonra kaynanaya dövcez :D kız kaynanamın bize bi zararı yok ama çok cahil çocuklarını yetiştirmeniş sürekli evde kavga etmiş çocuklar da evliliği kavga sanıyorlar babalarının yaptıklarının aynısını yapmaya çalışıyolar
tarafından
Aaaaaa ne kadar yanlış algı oluşmuş oğlanlarda.   Gercekten aile egitimi şart.  Bir evde anne babanın hali hareketi cok onemli. Sonrasında onlarda boyle olumsuz ornek aliyolar. Allah kolaylık versin tatlım
tarafından
Aynen öyle babası anasına yılan şeytan diyodu benimki de bana dedi bi iki kere sen misin diyen öyle bi saydırdım evden kovdum bi daha desin bakalım noluyo
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Kuzum evlenirken boyle oldugunu bilmiyomuydun gorucu usulu mu evlendin yani sevgililik donemi gecirdiyseniz iyi kotu ne oldugunu anlamissindir 
tarafından
Sevgiliydik ama işte insanlar köprüyü geçene kadar ayıya dayı derler ya o hesap oldu maalesef
(1,822 puan) tarafından
Ya ne bileyim konusma sekliyle falan belli etmistir kendini sevgiliyken sana karismasindan kurdugu cumlelerden diye dusunuyorum ama tabi o an ask kor ediyo gorememissindir. Kaderine yazilmis bide o adam basireti baglaniyo bazen insanin oyle olmus galiba seninkide
tarafından
Öyle aslında ama işte insanın basireti bağlanıyo gerçekten.
0 oy
tarafından

Pazar artigi bu aile komple henide bacim kesin ve net :D

tarafından
Aynen öyle babaları analarına ne yaptıysa oğlanlar da aynısını yapmaya çalışıyolar anaları çocukları asla öğretmemiş bi yere tükürmenin ayıp olduğunu bile göstermemiş en başta kendi tükürüyor midem bulanıyo onunla dışarı bile çıkmıyorum o kadar yani
tarafından
Bizimki de milletin icinde ayak kaşır parmaklarinin arasini gidipte yikamaz ööögggkkk midem kalkti :)))
tarafından
Dişlerini kurcala milletin içinde Ay sinirler geldi
tarafından
Kiz sus tamam sahur ustu kaldirma midemi :))
tarafından
Ay tamam tamam benim midem kalktı zati :(
0 oy
(365 puan) tarafından
Eltiye bvak bi söyle eltim olmadı anakonda hep fesatlık hep kiskanclik pislik karı 
tarafından
Biz iyi anlaşırız çok şükür eltimle valla bir olup ne dedikodular çeviriyoruz :D eşimle falan tartıştığımda hep destek olur bana sağolsun ben de ona aynı şekilde
0 oy
(907 puan) tarafından
Iyide kaynanan ne alaka ya, yani niye kaynanan gidip oglullarina birsey demesini bekliyorsunuz ki ? Yetiskin insanlarsiniz ,ben aksine kaynanam esim ister iyi yapsin ister kotu yapsin kalkip bizim iliskimiz ev durumumuz konusunda esime kizsa bile kabullenmem ne munasabet, bir aksi yonu varsa beni ilgilendirir o saatten sonra , annesi adam edememis cok becerebikiyorsaniz siz adam edin bari..kusura bakma canim bakis acin cok sig geldi bana,kican ayol ya adam edersin isine gekmiyorsada cok kizdigin kaynanana iade edersin onun da umrunda olmaz zaten
tarafından
Uğraşması mı sanıyorsun çok uğraştık ama olmuyo bi ara farklı şehirdeydik öğrettim çoğu şeyi buraya geldik yine aynı. Asla gönül almıyorlar ağızlarına ne gelirse söylüyolar sonra arayıp da özür dilerim demiyorlar biz de anasına bu yüzden diyoruz oğlumla konuş bak gelinlere sahip çıksınlar diye yuva yıkılmasın diye uğraşıyoruz. Boşan demek ne kadar kolay....
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canın kaynanayı boyverin eşinizle ilgilenin. Mümkünse ayrı evde olun. Benimkide anakuzusuydu ama artık eskisi gibi anakuzusunu oynayamıyor. Yeüişkin moduna almak zor ama eş olarak ailede eşde kültürel anlamda ve hayata bakış aynı olmalı. Yoksa ya fikir ayrılığı ya da kültür başlıyor. Neyseki  kaynanan karışmıyor ya birde eşleriniz onu dimmate alsalardı birde öyle düşün.
tarafından
Kesinlikle haklısın. Valla çok denedim bi ara ayrı şehirlerde yaşıyorduk o zaman öğretmişti çoğu şeyi ama geri buraya gelince aynı oldu
0 oy
(518 puan) tarafından
O kadar iyi anlıyorum ki...
tarafından
Dimi ah bacım ah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 194 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 260 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde 341166 (248 puan) tarafından soruldu