0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Ya ne yapacağımı bilmiyorum bana akıl verin benim 5 yaşında bi kızım var halasının oğlu da 10 yaşlarında az önce bana anne sana bişy söylicem korkuyorum kızsan yok kızmam sen söyle dedim halasının oğlunun onu iki kez dudağından öptüğünü söyledi çocuk yetim eşime de görümceme de söylemem lazım ama onu gebertirler duyduğumdan beri başım zonkluyor demiş kimseye söylesen senin ağzını burnunu kırarım 

20 Cevaplar

0 oy
(4,994 puan) tarafından
Söylemen lazım canım önüne geçmeleri lazım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahım Yarabbim kesinlikle söylemelisin
(47 puan) tarafından
Söylicem de yarın mı söylesem acaba gece gece siniri zıplar valla b de yetimdirler diye eşim çok düşkün onlara
tarafından
Ne olursa olsun söz konusu kızınız kimseye daha düşkün olamaz şimdi söyle
0 oy
tarafından

:'(Yorumsuz valla bisey diyemiyorum 

0 oy
(443 puan) tarafından
Kızıni ondan uzak tut cnm hiç bişey evladından önemli değil zarar falan verir Allah korusun dudak basit değil çünkü neler duyuyoruz hayatta
(47 puan) tarafından
Komşuyuz evlerimiz karşı karşıya yani sürekli gidip geliyorlar
(443 puan) tarafından
Gidip gelmesin o zaman canım bunu eşinle paylaş ve evine alma tehdit edecek kadar işini biliyor demekki
0 oy
tarafından
Allahım yarabbım neler duyuyorum ya bu cocukları kucuk yasta terbiye etmek lazım yoksa buyuyunce onune alamazlar 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Git söyle saklama 
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Sen uyar çocuğu.. Kizima  bid e boyle demissin eğer ben onu senin yanında gorursem ağzını burnunu kirarim de.. Cocuksun diye büyüklerine demiyorum ama kızımın yanina yaklasirsan herkese söylerim de. 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Sakin susma sakin susarsan devam eder bu esinle konus cocukla konussun bi daha yapmamasi gerektigini soylesin ne billim biseyler soylesin suan cok kotu oldum benimde kizim var dusunemiyorum bille tehdit edebiliyosa cok iyi biliyor ne yaptigini 
(47 puan) tarafından
Fırlamanın tekidir
(5,519 puan) tarafından
Sende cocukla konus esinde konusun anneside konusun
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kesinlikle söylemelisin canım
0 oy
tarafından
Bence kendin yakala gerekeni yap yoksa bi daha yapar allahım ya saka gibi küçük çocuklar bile ne halde 
0 oy
(4,673 puan) tarafından
Ayyy canım valaha söyle baksana küçük aklıyla bide tehtit etmiş 
(4,673 puan) tarafından
Yarın söyle kardeşim sakın bırakma yemin ederim ki hayat çok kötü olmuş benim 7 yaşında kız kardeşim var anneme diyom ki erkek kardeşlerimin yaninda uyumasın hayat çok kötü çünkü bu zamanda kimseye güvenilmez
(47 puan) tarafından
Haklısın öyle valla zaman kötü. Hatta incilmesin diye kızımdan izin istedim babana söyleyebilirmiyim diye önce yok aramızda sır kalsın dedi ben bu sır kalacak bişy deil deyince tamam anne söyleyebilirsin dedi
(4,673 puan) tarafından
Kıyamam ya kurban olurum ben onun minik kalbine yüce rabim yardımcın olsun kardeşim gece gece yemin ederim ki sanki üstüme kızgın yağ döktüler
(47 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah. Bu kızımın çok kırılgan bi yapısı var incinmesin istemiyorum be onu incitmelerine de izin vermem
(4,673 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun cnm incinmesin minik yavrun sen onu bu zaman pislikleri için doğurmadın
0 oy
(1,018 puan) tarafından
kızınıza iyice tembih bdaha yaparsa tekrar size söylesin dye kim olursa olsun korkmadan size söylesin bnce sessiz kalmayın ama. düzgun şekilde çocukla biri konssun ağaç yaşken eğilir binkez yapmış olsa bsey demezsin çocuktur dersin ama yapıp ta kimseye deme demesi insanı tedirgin ediyor ne yaptığınin ne niyetle yaptığınin farkında demkki. kızınız onunla tek kalmasın bdaha. ama dediğim gbi akıllı mantıklı biri çocuğa bu yaptığının hata olduğunu söylesin 
(47 puan) tarafından
İşte o mantıkta kimse yok ailece agresif insanlar işim falan ayaklarının altına alırlar onu bu sefer de kinlenir çocuk
(1,018 puan) tarafından
bdaha yapmaması için bseyler yapmak lazım siz konuşun olmadı canm.
0 oy
(1,822 puan) tarafından
O cocugu anasina babasina soyle kendi esinede soyle 10 yasinda bi cocuk oda kim bilir nerde gordu nasil gordu ki cocugun bilincaltina yerlesti geldi senin cocugunu opuyo. Cocugunuda yalniz birakma onlarla sakin. Yani su tv deki dizilerden goruyo cocuklar bunu anne babada cocuklarin yaninda izliyorlar iste boyle dizileri olacagi bu nolacak gercekten uzucu korkunc bi durum
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Ya lutfen kiz cocuklarimizi erkeklerden uzak tutalim ne kadar kucuk olsalar bile bu tür seylere merak saryolar hep gozmz onlarda olsun tek birakmiyalim kucuk erkek dahi olsa asla ayri odalarda oyun oynatmyalim gozmz hep onlarda olsun :(

0 oy
tarafından

Soyliyceksin tabiki gizli kalirsa yapmaya devam eder oyle alisir cocuk deyip gecme 

(47 puan) tarafından
Söylicem ama  sinirlendirmeden nasıl yapıcam bilmiyorum ona da zarar versinler istemiyorum
tarafından
Yok ya biraz kizarlar ama asiriya gideceklerini sanmiyorum
Ve sana sunuda soylim sakin kizina kizma tepki gosterme mimiklerinden bile kizdigini anlamasin yoksa bi daha soylemez bisey olunca aferin kizim de bunu bana söylediğin için tesekur ederim de   de ki bi daha öyle bisey olursa soylesin
(47 puan) tarafından
Aynen öyle yaptım zaten bi daha yaparsa bağır kaç yanıma gel bana söyle deyip öptüm onu
0 oy
tarafından
Küçücük çocuklar ne anlarlar bu şeylerden ama uyarmlsn yetim ama buna bakan da var onunla konuş yaa
tarafından
Mizo ya nerdesin sen bakim
tarafından
Gel bak neredeyim
tarafından
Taktin sen yaaa ;))(
(47 puan) tarafından
Annesi sinir hastası gibi bişy kızdığı zaman kemerle dövüyor onları
0 oy
(203 puan) tarafından
Söyle tabi öyle şey mi olur ben duydum şuan sinirden deki oluyorum ne demek ya bugün bunu yapan yarin ne yapar
0 oy
(121 puan) tarafından
Söyle kuzum ya olurmu öyle şey önüne geçilmesi lazım 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Canım kızını cesaretlendir. Bi daha öyle bişey yaparsa sakın susma bagirabildigin kadar bağır de.kimse sen izin vermeden sana dokunamaz de. Kimse sana bisey yapamaz biz seni hep koruruz de. Kızının susup kalmasına içine kapanmasına asla izin verme. Herşeyi size anlatabilecegini böyle bişey bidaha olursa en yüksek sesiyle çığlık atmasını bagirmasını söyle. 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Böyle şeyleri duydukça içimden birsey kopuyor uff dunya ne halde geldi Rabbim..

Bekle gerekeni yap umuramamazlik etme. Bir yapan birada yapar 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ozlmrsl (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 262 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 364 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Semaa03 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy