0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kacinci ayda geçti  rahatladınız huyu çok değişti uslandı diyen varmı yoksa hep huysuz mu devam ettiler biz 4 buçuk aylağız ilk zamanlar g8bi değil ama genelde huysuz kucaktan inmiyo sizde  durumlar nasil

9 Cevaplar

0 oy
(1,064 puan) tarafından

Bizde 2 bucuk ayligiz ilk gunler cok fenaydi 40 gun boyunca, allaha sukur azaldi smdi. Surekli kucakta gezmek istyor kendi evime gidince nasil surekli gezdrcm blmiyorum:'(

(2,423 puan) tarafından
Bence yavaştan yatmaya alışsan iyi olir 5 aylik  olcak hala kucakta ve öyle bağırırark ağlıyo ki herşeyin farkındalar. Boyun fıtığı olcam taşımaktan :(
(1,064 puan) tarafından
Ayni ya kendimi zorlayinca boynumun oraya agri giriyor birden. Simdi annemlerdeyim burda besigi falan yok eve gidince oraya alistirim sallarm insallah en guzel gunlerde heder oldum:(
(2,423 puan) tarafından
Evet öyle olduk valla allh bağışlasın tabiki iyi ki varlar ama hiç durmuyor inşallah düzelir:(
(1,064 puan) tarafından
Aminn insallah cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki buçuk aylık şuan duzelcegine çıldırıyor ya hep kucak kucak ..

Hep aynı saate uyuyor aynı saatte kalkıyor napcm bilmiyorum. İnadına ağlıyor kucağıma alınca susuyor oturunca kendini gerip itiyor 
tarafından
Bana da öyle geliyor valla beter oluyor
(104 puan) tarafından
Hanımlar benim oğlumda öle sling aldım çok daha rahat ettim kollarım çok ağrımıştı artık dayanamıyordum sizede tavsiye ederim kanguru için daha çok küçük olduğu için sling önerdi doktor bugün 50 günlük daha
tarafından
O ne kız ya bakcm bnde
(104 puan) tarafından
Uzun çarşaf gibi birşey
tarafından
Bakicm canım saol
0 oy
(461 puan) tarafından
Kolık bebek ne demek canm bnm bunun hakkında hıc bı bılgım yok
(2,423 puan) tarafından
Gaz sancisina bağlı nedensiz sürekli ağlama krizleri ve kucaktan inmeyi hiç sevmiyo sadece kucakta duruyo canım:(
0 oy
tarafından
Sabah 7 den beri uyanik kucagimda uyuyor yatagina birakiyorum gozlerini aciyor agliyor biz careyi muskatta bulduk sanrım :)
(2,423 puan) tarafından
Muskat nedir canım
tarafından
Bir baharat canim ceviz gibi rendeleniyor ben inanmadim basta ama kuzenim bebegine vermis bnde azicik denedim tirnak ucundanda az muskati sutumle karistirip 1 cay kasigi verdim birazda meyvesuyuna katip ben ictim gazini cikariyor uyuyor sakinlesiyor doktor fitil vermisti kullanmaya gerek bile kalmadi ama hergun verilmiyor 3 gunde bir
0 oy
(68 puan) tarafından
Bizde 4 ay 9 günlüğüz eskisi kadar gazlı değil ama ara ara gene geliyo dört döndürüyor bizi bizim huyumuz suyumuz değişti çok ilgi istiyo kafamı başka yöne bile çevirmicem hep ona bakıcam konuşcam oturup karşılıklı sohbet ediyoruz bütün gün:)) 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
3 aylik olduk bugün 88 gun boyunca ne uyku ne yemek kucaga cok alistirmadim kendi kendine uyumaya alistirdim eli elimde uyuttum.2 gündür düzeldi derken bugun gene fena dr umuzun dedigi kendi kendine dönmeye basladigi zaman gecer buda 5 ayi bulur dedi.
0 oy
(104 puan) tarafından
Benim oğlum 50 günlük sürekli kucakta uyuyor yüz üstü yatmak istiyor hep sırt üstü sancısı çok oluyor sırt üstü bırakınca hemen uyanıp ağlıyor sling aldım gece gündüz onunla taşıyorum inanılmaz rahatladım bebeğim içinde başta sap simplex başladım gün de 2 defa 5 damla ama geçmedi tekrar doktora götürdüm onun yanına zinco verdi oda 2 defa 4er damla ve aynı gün sağlık ocağının verdiği D vitaminini de bırakıp yerine bitkisel Bi D vitamini başladık öle rahatladık ama arada huzursuzluğu devam ediyor ve uykuya geçmekte çok zorlanıyor uyuyamadıkça daha çok sinirlenip ağlıyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bebeğin kolik olduğu ne zaman belli olur 
(68 puan) tarafından
Bi hafta önce gün içinde belli oluyor
(12,856 puan) tarafından
Bebeğim 31 günlük yani bugünden sonra kolik olabilir mi onu sormak istedim canım
(68 puan) tarafından
O belli olmaz canım oğlum da 2 aylıkken başlamıştı gaz olayımız bir ay kadar sürmüştü şimdi kızımda bir haftalıkken başladı şuan 4 ay 10 günlük olucaz hala devam ediyo eskiden daha fazla idi başladıgı zaman 5 6 saat sürerdi şimdi ara ara oluyo bir saat süre biliyor... İnşAllah olmaz senin bebeğin çok sıkıntılı bi dönem ağlama krizine giriyo bende ağlıyorum bazen 6 aya kadar geçer diyo doktorumuz bekliyoruz bakalım Allah kolaylık versin gazlı bebek annelerine
(12,856 puan) tarafından
Amin canım çok zor oluyor yeğenimden biliyorum Allah yardımcınız olsun
(68 puan) tarafından
Amin canım aminnn
0 oy
(452 puan) tarafından
Bizde fazla sürmedi cnm kolik.

Ama eltimin oğlu baya uzun geçirdi 4 aylık oldu artk ve şimdi daha iyiymiş eskisi kadar sancılı geçmiyormuş, zamanla düzelir cnm merak etme.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 84 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 805 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sweety_97 (12,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 58 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bsmrr (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 112 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

379,509 soru

11,360,961 cevap

34,839 kullanıcı

...